Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Power TV to kanał zdaje się, z muzyką rozrywkową. A nie ludową i artystyczną. Dziwnie zatem tu ich się spodziewać. :P

Będą perzcież kolędować. Jedna kolęda - a ta na pewno też będzie - z innym wykonawcą nie zrobi różnicy. I nie przewróci całej ramówki. Ale widocznie nie chcesz tego zauważyć. Bo po co?

 

Poza tym, wykonanie akurat tej kolędy przez Mazowsze, to mistrzostwo świata! Widać, że ta kultura ci obca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam Mazowsza, pragnę zauważyć. :roll:

 

EDIT:

Ja uwielbiam muzykę folkową i ludową. Choć niekoniecznie wtedy, gdy grają kolędy i pieśni religijne. Np. ostatnio kupiłem z miejsca 2 płyty Tołhajów, gdy mnie zachwycił jeden kawałek użyty w serialu. @bogdan426 niesłusznie mnie oceniasz. Płyta "Mazowsza" też się u mnie znajdzie, chyba nawet mam winyl z tymi kolędami. Ale dawno nie odpalałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy telewizja Power TV!

 

Dziś wyemitujemy dla Was 3 ekskluzywne koncerty:

Godz. 17:00 - Kolędowanie z gwiazdami w Gdańsku

Godz. 20:00 - Dzisiaj w Betlejem - widowisko muzyczne

Godz. 21:00 - Wieczór kolęd Krzysztofa Krawczyka

 

Ponadto o godzinie 18:00 zapraszamy na specjalne wydanie Extra Klasyki w wydaniu Świątecznym! :)

 

Oglądajcie POWER TV w NC+ (kanał 157), VECTRA (kanał 605), INEA (kanał 262), TOYA (kanał 723) oraz w ponad 150 innych kablówkach!

 

Muzyczna telewizja Power TV przygotowała specjalną, świąteczną ramówkę, w której widzowie znajdą m.in. koncerty kolęd i pastorałek. Wśród gwiazd koncertów wystąpią m.in. zespół Pectus, Piotr Cugowski, Małgorzata Ostrowska, Halina Mlynkova, Kasia Wilk, zespół De Mono, Damian Ukeje, zespół Blue Cafe, Andrzej Piaseczny „Piasek” oraz Ryszard Rynkowski.

 

Więcej szczegółów na:

https://satkurier.pl/news/109846/swiatec ... wideo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym budżecie niestety nie mamy środków na nadawanie własnego streamingu. Są ważniejsze wydatki, jak np. inwestycja w programming.

Jesteśmy jednak otwarci na współpracę z telewizjami internetowymi typu Ipla.TV lub Videostar.

 

 

Ale jakoś taki IPOL. TV potrafi - a wy szykujecie kolejny kanał a tu piszecie o braku środków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadamy obecnie infrastruktury do własnego streamingu internetowego i nie planujemy w to inwestować, bo dziś nie ma to dla nas uzasadnienia biznesowego.

Viacom też nie nadaje VH1 ani MTV Rocks w Internecie. Te kanały muzyczne są dostępne tylko na platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych. My mamy dokładnie taki sam model biznesowy.

 

Jeżeli pojawimy się w Internecie, to raczej jako VOD z modelem biznesowym: reklamowym lub płatnym subskrypcyjnym, tak jak Ipla czy TVN Player. I będzie to związane z trzecim kanałem, którego obecność w Internecie będzie bardziej zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to, że wyniki oglądalności nie obejmują widzów oglądających Power TV w internecie. Przypuszczam, że budżet dla Power TV został z góry ustalony i lepiej, żeby nie został przekroczony. Podobnie jest z Adventure HD, chyba że oba kanały mają wspólny budżet, który jest jednocześnie budżetem całej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadamy obecnie infrastruktury do własnego streamingu internetowego i nie planujemy w to inwestować, bo dziś nie ma to dla nas uzasadnienia biznesowego.

Viacom też nie nadaje VH1 ani MTV Rocks w Internecie. Te kanały muzyczne są dostępne tylko na platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych. My mamy dokładnie taki sam model biznesowy.

 

Jeżeli pojawimy się w Internecie, to raczej jako VOD z modelem biznesowym: reklamowym lub płatnym subskrypcyjnym, tak jak Ipla czy TVN Player. I będzie to związane z trzecim kanałem, którego obecność w Internecie będzie bardziej zauważalna.

 

VH1 i MTV ROCKS są kodowane w przeciwieństwie do Was, poza tym część z paczki MTV jest nadawana z ograniczoną liczbą reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Neo_patryk

Każdy kanał ma osobny budżet. Nigdy w planach kanału Power TV nie przewidywaliśmy nadawania własnego streamingu internetowego, bo jak słusznie zauważyłeś monitorowana jest tylko oglądalność przez telewizory. Nie jesteśmy operatorem ani platformą. Jesteśmy nadawcą i dostarczamy nasz content przez już działające platformy ze zbudowaną bazą klientów-widzów.

 

@Dominik

Nie korzystamy z chińskich ani bułgarskich systemów emisji, które się ciągle wieszają i nie nadają się naszym zdaniem do zastosowań profesjonalnych.

 

Mamy praktycznie własny, opracowany przez naszego prezesa system emisji SD/HD/4K w chmurze. Korzystają z niego wszystkie nasze kanały autorskie oraz zewnętrzne, dla których świadczyliśmy usługi plauoytu i MAMu. Od nowego roku zgodnie z naszą nową strategią skupimy się bardziej na kanałach autorskich i nie będziemy przedłużać umów na usługi dla zewnętrznych nadawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 4fun też opracował własny playout specjalnie dla kanałów muzycznych z aplikacjami SMS na ekranie. Ale my nie planujemy nadawać w Power TV żadnych "gier SMS". Puszczamy fajną muzykę i to wystarczy :)

 

Własne rozwiązania są o tyle dobre, że ma się nad nimi pełną kontrolę i można je dowolnie modyfikować pod siebie. Są drogie dla 1 kanału, ale przy większej ilości nadawanych kanałów zaczyna się to kalkulować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva jest teraz chyba nadawana z Holandii, więc musiałbyś ich tam zapytać :)

Viacom raczej też używa profesjonalnych, dedykowanych systemów emisji. Z Playboxa nie korzysta żaden poważny nadawca. Nawet Eska i Polo przeszły niedawno z Playboxa na Vowos (polski playout, stworzony pierwotnie dla TVN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...