Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest pewne? Bylem dzis w APS i Pan mi powiedzial ze place za miesiac w ktorym wykupilem abonament na pakiet dodatkowy, czyli np niezaleznie czy 1, 4 czy 15 czerwca to pakiet wazny jest do konca czerwca. Natomiast pozniej zadzwonilem na infolinie i tam Pani powiedziala ze wydaje jej sie ze pakiet jest wazny przez miesiac np jesli wykupuje 15 czerwca to jest wazny do 15 lipca, po czym dodala ze jesli w asp mowili, ze tylko w tym miesiacu w ktorym wykupilem to pewnie maja racje w asp. Poza tym Pan w asp mowil ze najlepiej dla mnie by bylo zebym pakiet dodatkowy wykupil na poczatku miesiaca najlepiej 1 dnia i wtedy place za caly miesiac....Jeszcze pytanko czy dobierajac w ktoryms miesiacu pakiet Canal+ to zawiera sie w nim kanal Canal+4k bo biorac dekder ultrabox 4k glownie o to mi chodzi, zeby dobrac kanal Canal+4k ale nie moge znalezc info czy on sie w tym pakiecie zawiera, na stronie internetowej nie widze tego kanału w paczce Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za brednie... Na początku miesiąca bierzesz opcję dodatkową i jesteś zobowiązany na 2 m. Tyle, że płacisz za 1 m. Biorąc w połowie miesiąca masz za free przez pół miesiąca. Płacisz za kolejny m. . Biorąc dekoder 4k i majac w ofercie Canal+ będziesz miał dostep do C+ 4k.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie umowy. Za ile najtaniej można wywalczyć paczkę Filmbox obojętnie czy z zobowiązaniem czy nie? I gdzie najlepiej uderzyć, na zwykłą infolinię (bo kiedyś słyszałem że w takich sprawach mają większe możliwości niż BOK) czy do BOK czy do punktu?

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem sobie opcję CANAL+ za 25 zł do końca trwania umowy. W styczniu przy przedłużeniu umowy była włączona 25 zł / 6 m-cy, a później 40.

 

Musiałem dzwonić dwa razy na "partyline", gdyż za pierwszym razem trafił się mało ogarnięty konsultant, który chciał mi zmieniać pakiet zamiast włączenia samej opcji dodatkowej... Szkoda gadać. Za drugim razem miła Pani od razu przeszła do konkretów i oto jest... ;) 

 

2559263fb06a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...