Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwne, że kupiłeś moduł nie sprawdzając, czy TV obsługuje CI oraz DVB-S2. Kup jakiś tańszy odbiornik jak Ariva, Opticum z obsługą modułu CI lub po prostu sprzedaj. Poszczególne modele są opisane na forum.

Nie radzę sprzedawać modułu i kupować odbiorników z oferty NC+ Mix. Ich sprawność jest wątpliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jeżeli kupię ofertę z dekoderem to po miesiącu oglądania muszę podpisać umowę czy mogę odstawić sprzęt na bok i niech sprzęt czeka na lepsze czasy? Ile mam czasu po wygaśnięciu uprawnień na ewentualne podpisanie umowy? Jakoś nie mogę tego z tych przewodników po ofercie wyczytać.

 

I dalsza sprawa. Załóżmy, że podpisuje umowę na czas nieokreślony i powiedzmy po dwóch miechach rezygnuję to czy jest potem po rozwiązaniu umowy opcja powrotu do umowy? Załóżmy, że po pół roku postanowiłem jednak dalej korzystać? Sprzęt przecież będzie mój więc po rozwiązaniu umowy można go jeszcze jakoś wykorzystać czy tylko do elektrośmieci się nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz zestaw i oglądasz 31 dni.Zadnej umowy nie musisz podpisywać.Umowę na czas nieokreślony musisz wypowiedzieć minimum miesiąc wcześniej czyli za dwa miesiące trzeba zapłacić i do tego podpisać umowe np 2-3 dzień miesiąca by ten mieć za darmo.I wtedy Zmieścisz się w tym wypowiedzeniu by dodatkowo nie płacić za trzeci miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz zestaw i oglądasz 31 dni.Zadnej umowy nie musisz podpisywać.

 

OK. Umowy nie podpisuję i odstawiam sprzęt na bok. A jak po pewnym czasie jednak zechce dalej z tego sprzętu korzystać to co, kontakt przez infolinię lub formularz na stronie i podpisuję umowę czy tego sprzętu nie da się już używać - ponownie uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem podobnego zdania. Jeśli aktywnie korzysta się z TnkHD i płaci 19.90PLN miesięcznie to za dodatkowe 9PLN masz wiele więcej dość wartościowych kanałów (m.in. aleKino+, Planete+, TVP HD, BBC HD, FOX HD, a także coś dla dzieci: MiniMiniHD, Polsat JimJam, Disney Junior - to czego brakuje cały czas w NnK/TNK HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, że kupiłeś moduł nie sprawdzając, czy TV obsługuje CI oraz DVB-S2. Kup jakiś tańszy odbiornik jak Ariva, Opticum z obsługą modułu CI lub po prostu sprzedaj. Poszczególne modele są opisane na forum.

Nie radzę sprzedawać modułu i kupować odbiorników z oferty NC+ Mix. Ich sprawność jest wątpliwa.

Mój błąd bo widziałem model mojego tv na liście tv współpracujących z modułem nnk hd w jednym ze sklepów internetowych, ale kupiłem w innym sklepie stacjonarnym i nie mogę zwrócić. Znalazłem takie dekodery żeby moduł nnk działał w moim tv: Opticum HDx406p, hdx402p, hdx110p oraz Ariva 202E, 102E, 250combo. Myślę o opticum hdx110p lub hdx406p. Ale tanio to wszystko w sumie nie wyjdzie: dekoder ok 230zł + moduł nnk ok. 190 zł. :evil: Trochę lipa. Co myślicie o tym rozwiązaniu i dekoderach, może jest coś tańszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariva 102E nie ma wejścia na moduł CI. Możesz poszukać na znanym portalu aukcyjnym Technistata Digyboxx HD. Jeśli szukasz czegoś tańszego to używany można kupić w granicach 200PLN (nowy ponad 300PLN). Ewentualnie Ariva 202E. Co do dekoderów Opticum to się nie wypowiadam bo nie miałem. Rozwiązanie typu: moduł z kartą plus własny sprzęt polecam, bo nie masz narzuconej listy programów od operatora (sam ustalasz kolejność kanałów) oraz dodajesz kanały bezpłatne (FTA) kiedy chcesz i jakie chcesz a nie czekasz aż operator się zlituje i je doda (albo i nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem opinie o Ariva@Link 200 to bym raczej nie ryzykował, nawet za cenę 130PLN. Nie bez powodu cena spadła z ponad 400PLN do 130PLN w ciągu niecałego roku. Jak dotychczas nie do niego stabilnego (czyt. bezproblemowego softu). Przecież starsza (i teoretycznie gorzej "wyposażona" Ariva 202E) kosztuje około 300PLN, więc czemu niby Ariva@link 200 jest sprzedawana za tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak możliwe, że serie "linki" są odnawiane. Cena super, ale to coś jak zestaw nc+mix za 99zł "odnowiony". Mogą być same problemy. Na placu boju został Opticum HDx110p za 215zł i Ariva 202e za 259zł. Technisat Digibox to już 300zł. Może ten Opticum Hdx110p. Cena jest możliwa. Chociaż chyba nie jest tak popularny. Dziękuję za wcześniejsze posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paweł2014 - Nie są odnawiane. Po prostu mają strasznie niedopracowany soft i sprawiają przez to problemy w zwykłym użytkowaniu. Bierz Arivę 202E i będziesz zadowolony. Może gdzieś wyhaczysz taniej nawet.

 

@all users - A u mnie dalej problem z dostępem do kanałów SD z pakietu Multi+ Poświeciły tydzień i "brak dostępu" Kanały HD działają jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa nagrywania na własnym dekoderze, gdy korzysta się z Mixxa z modułem nc+?

 

Czy nagrania są szyfrowane?

Ja miałem taki sam moduł jak nc+ mix tylko że z ofertą TNK HD i ..

nagrania nie były szyfrowane i można było je przegrać na dysk w komputerze albo odtworzyć na innym sprzęcie....

 

Poza tym czy są szyfrowane czy nie nagrania to zależy od dekodera z którym współpracuje moduł.

 

Czy ktoś potwierdzi nieszyfrowanie zapisu na aktualnie rozprowadzanych modułach do NC+ MIX? Oczywiście na tunerze który nie szyfruje sam z siebie (Ariva 210 combo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...