Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Palm Springs" - CANAL+Online

Historia dwójki gości weselnych uwięzionych w pętli czasu. Ciekawa koncepcja Bardzo fajnie się ogląda. 2 nominacje do Złotych Globów. Nagroda Independent Spirit. 

7,5/10

 

"Nietykalny" - CANAL+Online

Film dokumentalny opowiadający o upadku Harveya Weinsteina. Mamy tu przedstawione zarówno jego życie i twórczość, jak i relacje ofiar i jego współpracowników.  

6/10

 

"Moje wspaniałe życie" - Netflix

Film co najwyżej średni. Niestety, liczyłem na więcej. Spore rozczarowanie. Czyli podobnie jak inni użytkownicy naszego forum. 

5/10

 

"Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" - Netflix

Miejmy nadzieję, że to już ostatnia część. Chociaż i tak lepsza od trzeciej. :) Na plus Stalińska.

3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe rzeczy (HBO Max) - dobry kryminał z nieoczywistym zakończeniem, podobał mi się.

Na rauszu (CANAL+) - całkiem niezły, chociaż spodziewałem się po opisach, że będzie to bardziej komedia, a to bardziej jednak dramat

Żeby nie było śladów (CANAL+) - tu mam trochę problem z oceną. Film porusza ważny temat historyczny, jest chwilami mocny, ale jego słabością jest rozwleczenie wszystkiego - film trwa prawie 2 i pół godziny i tak mniej więcej od połowy zaczął mi się niemiłosiernie dłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierek 8/10

Przyznam,że trochę balem się tego filmu. Po pierwsze obawiałem się jak Koterski udźwignie tę rolę. Okazało się, że wywiązał się z niej znakomicie. 

Po drugie- ja pamiętam tamte czasy. Wiem co mówili w tv, jak się wtedy żyło. Pamiętam te plotki o Gierku i jego żonie. Pamiętam jak w latach 70-tych zmieniała się Polska. Moje miasto z zapyziałej dziury stało się 100 tysięcznym miastem z pełną infrastrukturą. Pamiętam okropne czasy Jaruzela. Niestety, obawiam się ,że wkrótce wrócimy poziomem życia do wczesnych lat 80-tych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...