Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, aandin napisał:

Podziwiam Cię za to że byłaś w stanie obejrzeć w całości ten gniot... Ja wytrzymałem 15 minut w wielkich bólach.

Czyli kolejny raz sprawdza się, że o gustach się nie dyskutuje i dyskutować nie powinno. Mnie podczas oglądania nic nie bolało (że tak sobie pozwolę zażartować) ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SerekXXI i @Arkon ja nawet troszkę więcej niż 8 bym dał. Ale to pewnie dlatego, że byłem trochę źle nastawiony do tego filmu. Lata temu na C+ jeszcze go widziałem. W zeszłym roku też pokazywali polską wersję tego filmu ("(Nie)znajomi"), która też była całkiem niezła. Chociaż znając pierwowzór, wiadomo, że już tak bardzo nie pochłaniał jak włoska wersja. 

Ale oba filmy godne polecenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kiler napisał:

„Kevin sam w Nowym Jorku”. Zawsze ta druga cześć jakoś mniej mi się podobała i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że tak jest.

W pełni się zgadzam. Na tym filmie powinni zakończyć serię "Home Alone". Tymczasem w tym roku pojawiła się - można powiedzieć - część szósta o tytule "Home Sweet Home Alone" - "Nareszcie sam w domu". Film na chwilę obecną na Filmweb z notą 3,4 (744 głosy), na iMDb 3,6 (14703 głosy). Na Metascore wynik 35, Rotten Tomatoes 15%.

Bardzo słabo. 

Ale czego się nie robi, by wśród widzów znów wzbudzić sentymenty, a tym samym zachęcić ich do zakupu biletu/dostępu do serwisu streamingowego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Czas Apokalipsy” na TVP Kultura (PVR)

 

Długo zabierałem się za ten film, dziś w końcu mi się udało. Teraz żałuje że tak długo zwlekałem z seansem. Bez zbędnej pisaniny - genialny film. 
Dowiedziałem się że jest wersja rozszerzona tego filmu - „Czas Apokalipsy: Powrót” , widział ktoś obie wersje? Warto zainteresować się wersją reżyserską?

 

Ocena: 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...