Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dziś byłem z klasą na wycieczce do kina i obejrzałem Kapitana Amerykę, czyli kontynuację Avengers. Nie jestem znawcą filmów, ale według mnie bardzo dobra produkcja. Przede wszystkim świetne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nudna taka sucha wyliczanka. :P Może lepiej gdybyśmy pisali trochę więcej: wrażenia po seansie, co nas skłoniło/zachęciło akurat do tej pozycji itp?

 

Np. wczoraj o 20:10 film pt. "Żądza Bankiera" na HBO. Interesuję się ekonomią, ale film mi się średnio podobał. Na siłę próbuje krytykować branżę finansjery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien zmienić nazwę na: "Co ostatnio oglądałeś i dlaczego?".

 

Właśnie jestem po seansie "Top Gun" z płyty BD. To moja 20-sta któraś przygoda z tytułem. Nie wiem jak inni, ale ja mogę go oglądać wiele razy. Jest bardzo uniwersalny i podąża za chłopięcymi marzeniami. Taka trochę baśń filmowa. Muzyka jest niesamowita i zawsze poprawia humor, w dodatku ten klimat lat 80' - które uwielbiam. Generalnie rok bez seansu Top Guna z popcornem, to dla mnie rok stracony. W ogóle filmy braci Scottów należą generalnie do moich ulubionych (Blade Runner to mój nr1, Top Gun nr2), nawet jak stworzą coś mniej wybitnego. Szkoda, że Tony już nie żyje. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BizzareX:

Polecam ci film pt. "Srpski Film" z 2010r. - tu jest dopiero chory hardcore, dla wytrwałych. Przez mocne sceny film raczej nie będzie emitowany w telewizji. Generalnie ciężko go w Polsce legalnie dostać, pozostaje tylko import. Mam opory przed kolejną emisją. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś prawidłowość, że jeśli w filmie występuje Janusz Gajos, to film jest co najmniej dobry. I takim właśnie filmem jest "Układ zamknięty" – który oglądałem w ostatnią sobotę na Canal+. Polecam.

Problem polega na tym, że aktorstwo Janusza Gajosa jest jedynym plusem tego fatalnego filmu. Mielizny scenariusza i jak zwykle zresztą zła reżyseria pana Bugajskiego dopełniają obrazu tego "dzieła". Podobnie zły film oglądałem na HBO- "Żądza bankiera" Costy Gavrasa porusza ważny temat zepsucia współczesnej finansjery, ale efekt jest beznadziejny. Obu filmów nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BizzareX:

Polecam ci film pt. "Srpski Film" z 2010r. - tu jest dopiero chory hardcore, dla wytrwałych. Przez mocne sceny film raczej nie będzie emitowany w telewizji. Generalnie ciężko go w Polsce legalnie dostać, pozostaje tylko import. Mam opory przed kolejną emisją. :?

Tak jest kilka takich filmów po których "flaki w brzuchu wywracają się do góry nogami" :!::roll::shock::woot::wink:

 

Filmy które oglądałem ostatnio to: "Ostra Randka, "Kraina Złoczyńców", "Don John" - wszystko na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...