Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, filmy ściągają się tylko w nocy. Dziwne, bo powinny przez całą dobę, ale z tego, co wiem jest to spowodowane miejscem na transponderach.

 

Dokładnie, w tym rzecz, a raczej problem... Ale już nie na długo- uff :roll:

 

@Lucius: a jak będzie niedługo?

Mam nadzieję że nie będzie konieczności dociągnięcia 2 kabla bo niestety nie mam takiej możliwości... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W informacji o wprowadzeniu HBO Digital do Cyfry+ było napisane (dopiero jak wprowadzili) że do czerwca za darmo, a do końca kwietnia tylko dla abonentów Cyfry... Należało wnioskować, że pojawi się u konkurencji (głównie liczyłem na n-kę), a tu cisza... Ma ktoś jakieś info :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie HBO Digital to lipa. Mam dekoder Philips PVR i tak sobie nagrywam co chce ogladam też kiedy chce i trzymam tak długo jak mi się podoba. Gdyby były tam filmy chocby z miesięcznym wyprzedzeniem według mnie miałoby to jakis sens!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od kilku dnia nie sciąga się nic oprócz aktualnej listy filmów (obecnie mam koncert Aguilery oraz Teksańską masakrę i nic więcej!). Zaznaczam, że HBO Digital mam od samego początku i nie było większych problemów. Mam także pytanie - czy ktoś miał już taką sytuację, że np. Superman był na dysku, w trakcie oglądanie się "zawiesił" i po powrocie do menu widniał już jako pozycja niedostępna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...