Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz tego nie mieć, jeżeli masz soft wersja 73, wiec najpierw wykonaj aktualizację softu (na 76). Tylko uwaga! Soft do PVR jest dostępny głównie w weekendy, wiec czasami może sie pojawić komunikat:"brak dostępnych aktualizacji".

W takiej sytuacji trochę cierpliwości.

Btw. zauważyliście, że "kompania..." zaczyna się od 4. minuty (w sensie że licznik upływu czasu pokazuje 4 min.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze się BBC nie BBS!

 

Co do "wiązki" jak to nazwałeś to nie wiadomo skąd nadają usługę VOD, z jakiego TP więc to nie koniecznie musi być TP z którego nadawany jest kanał BBC Prime i wcale nie musi się nic powiększyć, poza tym nie wiadomo ile pasma jest przeznaczone na HBO Digital.

 

edit:

 

Pisze się BBC a nie tak jak Ty napisałeś BBS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jak nie było jeszcze uruchomione HBO Digital to był zachwyt,że będzie w Cyfrze+,że będzie super oferta,świetna jakość itp.

Teraz zaś jak jest HBO Digital to narzekacie macie za darmo na razie więc nie myślcie,że od razu będzie wszystko cacy tym bardziej,że 1 raz w Polsce jest wprowadzone HBO Digital i myśle,że za darmo to są opiero testy HBO Digital.Tą ofertę można dopiero ocenić jak będzie płatna :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Digital dopiero weszło na polski rynek więc można im w jakiejś części wybaczyć, bo chyba nie zapewniali, że jakość będzie nowej generacji.

N'ce początkowej jakości na VOD od SPI nikt nie wybaczył( i słusznie) więc i ja Cyfrze+ nie zamierzam. Tym bardziej, że HBO Digital nie startuje od zera bo od prawie roku usługa działa na Węgrzech. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problem na vodzie z przyciskiem HD (rozciąganie ekranu).

Niektóre kanały rozciągają się automatycznie (przypuszczam że są w 16/9) nadawane, ale taki np Firewall jest w letterboxie. Mam telewizor 16/9 i normalnie uzywałem do tego przycisku HD, żeby obciąć czarne paski z góry i z dołu, ale w przypadku HBO Digital ten guzik nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Digital dopiero weszło na polski rynek więc można im w jakiejś części wybaczyć, bo chyba nie zapewniali, że jakość będzie nowej generacji.

N'ce początkowej jakości na VOD od SPI nikt nie wybaczył( i słusznie) więc i ja Cyfrze+ nie zamierzam. Tym bardziej, że HBO Digital nie startuje od zera bo od prawie roku usługa działa na Węgrzech. :twisted:

A co tu wybaczac Cyfrze,badz nie wybaczac.To jest usluga od HBO,ktora u innych nadawcow tez zapewne zagosci.Cyfra bardzo niewiele ma tu do powiedzenia,o ile w ogle cos ma.Oni tylko firmuja na razie te usluge/kanal?W sumie to nie ich Vod,tylko HBO.Badz obiektywny.To co wprowadzano w N-ce,nie bedzie dostepne u konkurencji,a HBO Digital jednak raczej bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problem na vodzie z przyciskiem HD (rozciąganie ekranu).

Niektóre kanały rozciągają się automatycznie (przypuszczam że są w 16/9) nadawane, ale taki np Firewall jest w letterboxie. Mam telewizor 16/9 i normalnie uzywałem do tego przycisku HD, żeby obciąć czarne paski z góry i z dołu, ale w przypadku HBO Digital ten guzik nie działa.

Spójrz na forum - opisywałem to we wcześniejszych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kolega wyzej napisał i jeszcze to :

Animal, Na stojaka! Przeboje 2007, odc. 1, 2, Wszystkie odc. kompanie braci (10) , firewall,

W sumie 21.

 

@miru

U mnie są wszystkie. Po dzisiejszej nocy mam wszystkie 21.

Ciekawe co dalej będzie.

Zobaczcie tu jest wiecej: http://www.hbo.pl/digital/ ale w nieco innym składzie.

 

EDIT:

 

wrzucam zdjęcia:

4e16277f4caa491dm.jpg

5e1d0eda52c7a6d6m.jpg

6c4963f6ccb27266m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problem na vodzie z przyciskiem HD (rozciąganie ekranu).

Niektóre kanały rozciągają się automatycznie (przypuszczam że są w 16/9) nadawane, ale taki np Firewall jest w letterboxie. Mam telewizor 16/9 i normalnie uzywałem do tego przycisku HD, żeby obciąć czarne paski z góry i z dołu, ale w przypadku HBO Digital ten guzik nie działa.

 

Przycisk HD ma dwie funkcje, które nie zależą tylko od formatu nadawanej audycji (4:3 czy 16:9), ale również od standardu kompresji:

- dla MPEG-2 i transmisji 4:3 działa funkcja zoom,

- dla MPEG-2 i transmisji 16:9 nic nie robi,

- dla MPEG-4 zmienia rozdzielczość (720p/1080i).

Powyższe dotyczy wyjścia HDMI.

 

Dopóki w MPEG-4 były wyłącznie programy HD, nie było problemu. Ale filmy HBO DIGITAL są również nadawane w MPEG-4, więc w trakcie ich oglądania działa zmiana rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...