Skocz do zawartości

Echostar DSB 616


kafi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

mój dekoder ma problem z obsługą przełącznika 2/1 a 4/1 działa bez problemu, to samo mam w echosiu 400 i sprawdzałem kilka sztuk hotbird idzie bez problemów a na astrze na większosci transporderów brak sygnału. te same przełączniki z optikumem czy skymax-em działają bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam mam problem z dekoderem cyfrowego polsatu echostar dsb 616 dzisiaj rano zablokowal sie na kanale 21, nie mozna go przelaczyc na inny kanał. gdy chce wlaczyc po przez pilota kanal 1 lub inny wyswietla sie informacja nie ma takiego kanalu natomiast gdy przelaczam po przez dekoder nie wyswietla sie nic. prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w Menu w szukanie kanałów i przeskanuj na nowo sieć lub jeśli to nie pomoże, to przywróć ustawienia fabryczne - tylko po przywróceniu ustawień fabrycznych, jeśli są ustawione własne listy kanałów, to wtedy się one wykasują i trzeba będzie je od nowa układać - i wtedy zrób przeszukanie sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak świeci na zielono to faktycznie sprawa jest prosta - wymiana kondensatora. Jak na czerwono, to raczej jest to bardziej skomplikowane. W serwisie gościu wymienił wszystkie kondensatory po czym stwierdził, że pamięć flash trzeba wymienić. Podziękowałem, bo koszty naprawy przerosłyby wartość sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.Między Echostarem DSB-616 a DSB-717 jest różnica w obudowie.DSB-717 ma też elektryczne wyjście audio spdif(wygląda jak wyjście chinch).Mają te same lub nieco podobne softy.Obsługa w menu jest taka sama.Model 717 posiada inny pilot,który działa również z 616.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mój brat ma wspomniany w temacie DSB616 i chiałem mu dodać do listy kanał Polo TV. Niesety na liście transponderów nie znalazłem 11,541GHz, pol. V (pionowa), SR 22000

 

Czy komuś udało się wyszukać ten kanał i dorzucić go do jakiejś listy? Jeśli jest to mozliwe to proszę o dokładniejsze wskazówki. Siedziałem nad tym 30 minut i dałem spokój. Mój Medion z demobilu jest prosty jak drut pod tym względem, a tu...

 

pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj znalazłem sobie ten program właśnie na takim sprzęci.U mnie ten transponder był w spisie możliwych.Dawno też nie używałem tego sprzętu,była zmiana oprogramowania.Teraz jest jedna lista ,ale najlepiej to zrobić reset dekodera i ponownie zainstalować programy polsatu.Później jeżeli nie ma tego transpondera w dostępnych to trzeba go normalnie wpisać,na końcu możliwości parametrów będzie taka możliwość ---11,541GHz, pol. V (pionowa), SR 22000, FEC 5/6 i wyszukać.Ale po zmianie oprogramowania te parametry powinny być.

 

Tylko wyszukajcie tylko kanały niekodowane FTA bo naładuje tego dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersji softu nie zapisałem, ale faktycznie była tylko jedna lista kanałów "cyfrowy Polsat".

Czyli jeśli wskaże ów transponder i tryb FTA, a następnie wcisnę szukaj programów to powinno go znaleźć i dopisac gdzieś do listy?

Czy zmiane oprogramowania można zainicjować ręcznie? Dostep do sprzętu będe miał jutro tak więc zacznę od resetu do ustawień fabrycznych i spróbuję.

Dziękuje za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...