Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedługo wymieniam PHILIPS HD PVR na nowy model PACE HD PVR a powody wymiany to bardzo denerwujące mię zawiechy tunera którego właśnie użytkuję a mianowicie :

 

:arrow: Jak chce włączyć dekoder to nie raz muszę poczekać ok. 2 minut żeby pilot zaczął działać albo nie raz od razu za trybi ale potem na przełączenie kanału muszę czekać też ok. 2 minut i potem normalnie już jest :crazy:

 

:arrow: druga rzecz to taka jak oglądam program to on jest nagle znika obraz i po 5 sekundach pojawia się na nowo a na ekranie widnieje dodatkowo napis EXT6 czyli źródło sygnału kabla HDMI :evil:

 

Czy na tej podstawie dekoder kwalifikuje się do wymiany :?:

I czy u was są takie rzeczy z tym PHILIPSEM PVR :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Philips HD PVR jest uszkodzony (a na 99% sprawdzają je w punktach) to spokojnie dostaniesz Pace HD PVR.

Ja swój wymieniłem wczoraj bez problemu -na stanie było 20 sztuk :) w Poznaniu.

 

Miałem "dziwną usterkę", przy przechodzeniu z kanału 140, 141 itd. do 150 dekoder losowo na jednym z kanałów nagle się wyłączał.

 

Na Philipsy nie wymieniaja, ponieważ nie są aktualnie wysyłane do punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos może czy dekoder Pioneer 1330 ma wmontowana obsługe 2 stelitów HB i Astrę jednoczesnie podłączonych przez DiSEqC i jak go włączyc lub ustawic. Po podłączeniu przez DiSEqC anteny satelitarnej, z Astry działaja wszystkie kanały niekodowane z listy C+ ( pozycje od numeru pow. ok 650 ) , ale nie działają wogóle z HodBirda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na stronie ICA mam newsa takiego:

NOWY UKŁAD KANAŁÓW. PRZEPROGRAMUJ DEKODER!

 

Otwiera mi się strona z dekoderami. klikam na mojego Thomsona i pojawia mi się instrukcja obsługi i krótki opis. Ale nie ma żadnej informacji jak przeprogramować mam ten dekoder.

 

Wiecie coś na ten temat, jak to zrobić.

 

Jeszcze jedno mam pakiet podstawowy i widzę, że jest nowy kanał ale ja go nie mam. Chodzi mi o Universal Channel. Pewnie jak przeprogramuje dekoder to się pojawi. Ale jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos może czy dekoder Pioneer 1330 ma wmontowana obsługe 2 stelitów HB i Astrę jednoczesnie podłączonych przez DiSEqC i jak go włączyc lub ustawic. Po podłączeniu przez DiSEqC anteny satelitarnej, z Astry działaja wszystkie kanały niekodowane z listy C+ ( pozycje od numeru pow. ok 650 ) , ale nie działają wogóle z HodBirda.

Miałem kiedyś tego pioniera,DiSEqC to on nie obsługiwał.Żeby można było oglądać Astrę,trzeba było kupić specjalny przełącznik konwerterów sterowany z ósmej nóżki eurozłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To robiłem, ale wyświetla mi WYSZUKIWANIE a po chwili, NIE ZNALEZIONO.

A nie działa mi jeszcze TVS (kanał 15? chyba) i TVN Warszawa (kanał 16)

MENU>7>1>B>dwa razy strzałka w dół, i jeśli masz ustawionego satelitę na INNY, to strzałką w prawo zmień na HOTBIRD, potem wciśnij dwa razy "A".

5>2>OK.................OK>OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy to dobry temat na mój post, może lepszy byłby awarie na cyfrze ?

 

Mam często problem z odbieraniem kanału Canal+sport 2/info. Często nie ma obrazu, ani fonii. Przeskakuję po wszystkich kanałach i jest ok, a jak wskoczę na ww kanał to czarny obraz i cisza, albo też bardzo ostro zacina obraz, że wogóle nie da się oglądać. A dekoder mam Stronga.

 

Wiecie może, czy mogę coś z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...