Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli serwisy interaktywne działają nie tylko na starych Mediasatach.

Mógłbyś jeszcze napisać jak ten dekoder (Thomson TS4P) sprawuje się - czy nie zawiesza się, stabilnie odbiera paket Cyfry+ (bez żadnych przymrożeń obrazu, pikseli, itp.), czy nie przesuwa obrazu (w lewo, prawo, górę bądź dół) ani w trybie PAL, ani RGB (tak jak to jest na Pace DSR 2221).

Dziękuję za odp.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kupuję Cyfrę + na 13 miesięcy w obecnej promocji z dekoderem SD. I teraz pytanie do Was :

 

- który dekoder jest najlepszy, jeśli chodzi o działanie, szybkość przełączania programów, problemy z zawieszaniem, EPG, usterki techniczne, awaryjność itd ?

Dodam, że dekoder musi koniecznie posiadać opcję ustawienia własnej listy kanałów.

 

- czy dałoby radę wziąć dekoder na wynajem, czy żeby go mieć, trzeba go kupić na właśność ?

Ile kosztuje na własność, a ile na wynajem ?

 

Wiem, że to takie ogólne pytania, ale jakby mi ktoś z tych dobrze poinformowanych napisał ze 2 - 3 najlepsze modele dekoderów i do tegoczy można na wynajem czy nie i ewentualne ceny to byłbym ogromnie wdzięczny.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferdek 6900 nie spełnia moich oczekiwań i postanowiłem "zamienić" go na coś "Cyfrowego" za pośrednictwem Allegro.

Na co się zdecydować: Pace 2221 / Philips 3201 / Thomson. Miałem kiedyś 3201 i byłem z niego zadowolony.

Kwestia jest taka, żeby tuner poprawnie funkcjonował z monoblokiem twin/quad który mam zamiar postawić.

 

//edit

Sprzedałem Ferdka 6900, zdecydowałem się na wydzierżawienie Pace 2221.

Teraz czekam, aż będą dostępne Pace PVR HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Mam problem z dekoderem PEACE DSR 2221..

Problem polega na tym że nie działa mi kilka kanałów które wchodzą w skład mojego pakietu są to kanały:

Extrem Sport,Discovery Chanel,CNN,Zone Romantica,Zone Club, i TVN Warszawa..

Reaktywowałem kartę przez ICA już 2 razy.

Wiem że na karcie są poprawne uprawnienia odbioru ponieważ sprawdzałem to na dekoderze znajomego (Philips PVR HD)

i tam to działa bez problemu.

Może ktoś miał problem tego typu i może mi poradzić co z tym zrobić... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą nazwą masz rację mój błąd :) no ale Errare humanum est :)

 

Robiłem już tak kilka razy i dalej nic :/ chyba pozostało oddanie go do punkt sprzedaży.. :/

 

A wie ktoś czy mogę w razie oddania sprzętu liczyć na zastępczy dekoder :> bo nie mam chwilowo pilota do stronga :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...