Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę z Polsatem przedłużałem niecały rok temu, więc mam te poprzednie pakiety, a chciałbym dalej oglądać te nowe kanały. Do końca umowy zostało jeszcze mnóstwo czasu.

 

Czy mogę teraz przejść na nowe pakiety :?: Jeśli tak, to jakie będą ukryte haczyki takiej migracji :?: (obecnie płacę 60 zł za Familijny HD+Extra HD i chciałbym dalej płacić 60 zł za Familijny Max HD+Film HD) Czy tak się da? I czy można przy tym prosić o wymianę dekodera na inny model :?: (obecnie Mini HD 2000).

 

Powinna być oferta w telefonicznym biurze obsługi klienta z Familiyjnym MAX HD + Film HD za 59,90 przy obecnym dekoderze. Przy zmianie dekodera powinna być oferta za 70 zł za Familijny Max HD + Sport HD + Film HD bez możliwoście rezygnacji ze sportu, ale najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć, a przez parę miesięcy może nawet za 40 zł w promocji. Haczyków? Brak. Ewentualnie "haczykiem" może być przedłużenie umowy o kolejne 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan promocji "Otwarte okno" w pakiecie premium II(stara pakietyzacja) z multiroom HD:

 

• BBC Entertainment nie działa

• BBC Knowledge nie działa

• BBC Lifestyle nie działa

• BBC Cbeebies działa

• Viasat History, Viasat Explorer i Viasat Nature działają - wg zapowiedzi nadal będą świecić "starym" abonentom z odpowiednimi pakietami

• Universal Channel nie działa

• Scifi Universal nie działa

• E! Entertainment nie działa

• MTV Rocks nie działa

• Da Vinci Learning działa

• Filmbox Action nie działa

• Sundance i Sundance HD nie działają

• Polsat Film HD nie działa

• CBS Action działa

• Polsat Food działa, ale nie jest już objęty promocją "Otwarte okno"

 

akt. 25.01.2013 r. godzina 19.50

 

 

27.01.2013 11:16

Da Vinci i BBC Cbeebies już też nie działa.

Pozostał tylko kanał CBS Action.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• BBC Entertainment nie działa

• BBC Knowledge nie działa

• BBC Lifestyle nie działa

• BBC Cbeebies nie działa

• Viasat History, Viasat Explorer i Viasat Nature działają - wg zapowiedzi nadal będą świecić "starym" abonentom z odpowiednimi pakietami

• Universal Channel nie działa

• Scifi Universal nie działa

• E! Entertainment nie działa

• MTV Rocks nie działa

• Da Vinci Learning nie działa

• Filmbox Action działa

• Sundance i Sundance HD nie działają

• Polsat Film HD nie działa

• CBS Action działa

• Polsat Food działa, ale nie jest już objęty promocją "Otwarte okno"

 

Stan na 27.01.2013 r. godzina 12 (Pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD)

 

 

Czyli do pełnej czystki został już tylko CBS Action i FilmBox Action.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okienko polsatu się zamyka i myślę że starzy abonenci bez problemu mogą emigrować do nowych pakietów zwłaszcza w kontekście coraz bliższego startu nowej platformy NC+.

 

No mogą na pewno ale czy chcą ? Bo dla mnie jest to nieopłacalne gdyż za swój zestaw Familijny HD + Extra HD + Sport HD + MultiRoom płace 69 zł i po migracji lepszej oferty nie dostanę a płacenie więcej za te "wspaniałe" kanały to trochę głupie posunięcie jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat

Mimo, iż Cyfrowy Polsat zakończył promocję "Otwarte okno", to nieliczni abonenci nadal zgłaszają, że mają dostęp do kilku stacji z oferty Cyfrowego Polsatu, które uczestniczyły w wyżej wymienionej promocji.

 

Dostęp do kanałów: Filmbox Action, CBS Action, Polsat Film HD został przydzielony niektórym abonentom. Jak informują Autoryzowane Punkty Sprzedaży Cyfrowego Polsatu, kanały te będą dostępne dopóki nie zostanie przedstawiona abonentowi konkretna oferta migracyjna na nowe pakiety, w których te kanały się znajdują.

 

A ja także nadal mam kanały Filmbox Action, CBS Action, Polsat Film HD ale tylko na głównym dekoderze, bo na multiroom nie są już dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat

Mimo, iż Cyfrowy Polsat zakończył promocję "Otwarte okno", to nieliczni abonenci nadal zgłaszają, że mają dostęp do kilku stacji z oferty Cyfrowego Polsatu, które uczestniczyły w wyżej wymienionej promocji.

 

Dostęp do kanałów: Filmbox Action, CBS Action, Polsat Film HD został przydzielony niektórym abonentom. Jak informują Autoryzowane Punkty Sprzedaży Cyfrowego Polsatu, kanały te będą dostępne dopóki nie zostanie przedstawiona abonentowi konkretna oferta migracyjna na nowe pakiety, w których te kanały się znajdują.

 

źródło: cyfrowypolsatnews.pl

 

 

Też mam te kanały , nie przedstawili mi jeszcze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pakiet Familijny+Relax Mix (57,80zł) i działa mi tylko Polsat Food oraz Filmbox Action. Dlaczego nie świecą mi Viasaty, skoro docelowo mają być od Pakietu Rodzinnego HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pakiet Familijny+Relax Mix (57,80zł) i działa mi tylko Polsat Food oraz Filmbox Action. Dlaczego nie świecą mi Viasaty, skoro docelowo mają być od Pakietu Rodzinnego HD?

 

Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd bo pewny nie jestem ale kluczowym słowem jest tutaj chyba słowo HD z tego co pamiętam to Viasaty miały być dostępne tylko dla abonentów z najnowszej pakietyzacji oraz tych z pakietyzacji wcześniejszej (Familijny HD). Ci z jeszcze starszą pakietyzacją taką jak twoja czyli jeszcze czasy Relax Mix muszą przejść na nowa pakietyzacje aby mieć dostęp do Viasatów. Ale pewny tego nie jestem najlepiej zadzwoń i się dowiedz.

 

@maRek01, nie działają i nie będą działać ci Viasaty i inne nowości, poniewaź wszystkie nowe stacje są dostępne w nowej pakietyzacji

 

Viasaty są dostępne nie od najnowszej pakietyzacji (Familijny Max HD) ale również od tej z Familijnym HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wybrany :lol: kanały CBS Action, Filmbox Action, Polsat Film HD nadal mi świecą

Też byłem tym wybrańcem i mogłem swobodnie oglądać wymienione kanały. Ale poszedłem do APSu i na trwającej umowie wziąłem nowe pakiety. Zablokowane kanały zaczęły dzialać jeszcze zanim wróciłem do domu :) Dodatkowo mam okienko na wszystkich kanałach premium.

 

Może ktoś się orientuje ile ono może potrwać? Miesiąc :?: czy krócej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje ile ono może potrwać? Miesiąc :?: czy krócej?

 

Taki full pakiet (cała oferta CP) po podpisaniu nowej umowy jest włączony na miesiąc od dnia podpisania umowy czasami nawet do trzech miesięcy. Wszystko jest wklepane w systemie CP i pewnego dnia znikną niewykupione kanały :) Jeśli chcesz wiedzieć do kiedy masz wszystkie kanały na infolini CP na pewno Ci powiedzą. Taki full pakiet jest włączony (promocja kanałów) bo może skusisz się na kanały premium tj. HBO, Cinemax czy inne pakiety oferowane przez CP.

 

Moja najdłuższa promocja na full pakiet razem z kanałami Rozrywka przy przedłużaniu umowy na 24 miesiące trwała 3m-ce bez opłat, później 6mięsiecy (oplata tylko za mój wykupiony pakiet), po tych 9m-cach znikły tylko kanały XXX i przez kolejne 3m-ce miałem wszystkie kanały bez XXX. W moim przypadku miałem 9m-cy całą ofertę CP + 3m-ce cała oferta bez kanałów XXX. Wszystkie gratisy miałem do wykupionego pakietu Familijny i Familijny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...