Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w nowym icoku można sprawdzić czy zaksięgowali wypowiedzenie ? Mam jeszcze okres promocyjny czyli mam do zapłaty 0 zł.
W szczegółach umowy będzie ile zostało miesięcy do końca umowy. Jeżeli wypowiedzenie jest w systemie to będzie 0 lub 1 miesiąc.

Niestety muszę stwierdzić że to tak nie działa. Wypowiedzenie uwzględnione i zarejestrowane w systemie a w icku ciągle 9 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W przypadku jak masz własnościowy dekoder i zostaje u ciebie po umowie to nadal możesz korzystać z konta w ICOK. Chyba, że dekoder użyczony przez CP i po zakończeniu go zwracasz, kończysz przygodę w Cyfrowym Polsacie oraz nie masz innych kontraktów na swoim stanie to konto w ICOK usuwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mentoris - Dopóki masz dekoder własnościowy (z umową czy też bez) lub udostępniony (z umową) w ICOK te sprzęty będą widoczne i Twoje dane będą przypisane do tego sprzętu. Dopiero jeśli oddasz wszelki sprzęt CP Tobie przypisany konto ICOK zniknie definitywnie lub jeśli wyślesz pismo z rezygnacją z ICOK. W ICOK masz regulamin tej usługi, który to opisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak klikniesz "Usuń Konto" to je usuwa, nie możesz się zalogować do momentu ponownej rejestracji. Jak się ponownie zarejestrujesz automatycznie przypisuje Ci do konta wszystkie sprzęty CP. Więc chyba nie rozumiem, o co chodzi z tym brakiem możliwości usunięcia konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje w ICOK to jedna wielka kpina. W dniu dzisiejszym kończy mi się z dniem ostatnim bieżącego okresu rozliczeniowego umowa w CP. Wypowiedzenie z powodu wycofania kanałów zarejestrowane 4 kwietnia.

 

Jakiś tydzień temu na moją sugestię w końcu w ICOK zostały wyzerowane płatności w odpowiedniej zakładce oraz zmieniony czas trwania umowy z 8 do 1 miesiąca.

 

Teraz wchodzę na ICOK, a tam widnieje umowa na czas nieokreślony, oraz ponownie w opcji do zapłaty kwota ponad 59 zł i to za okres 26.05-26.06.

 

Co jest grane? Mają tam jeden wielki b...czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...