Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wolałbym 10x h lub h2 niz takiego gniota typu adventure , kanał nic nie wnosi nowego co wiecej podobna tematyka jest od lat typu extrime channel , a to że ktoś robi gniota i udaje ze to opcja premium dla wybrany za 1.99 to proszę cię . Jakby ramówka była OK to nie musiałby siedzieć na forum i pisać ''ej weź ten kanał bo jest fajny '' Kanał sam by się sprzedał nawet za 5 albo za 10 popyt-podaż a tak to LIPA

ps. pogadaj z powertv to może ci za darmo udostępni , swoja drogą skoro nc+ zadecydowalo że nie chce gniota w ramach podstawowego pakietu to widocznie tak jest tym bardziej ze np republika tv jest dodany bezpłatnie a znam kablówki co wołaja za niego 5 zł :)

 

Kanał Adventure HD prezentuje zupełnie inną tematykę, niż Extreme Sports Channel.

Czy na Extreme znajdziesz programy wędkarskie, łowieckie i podróżnicze w jakości HD?

 

Nie ,faktycznie takie programy są bez dodatkowych opłat na discovery,travel , nat geo ,sprawdziłem ramówkę i poza zbieraczami z dzikiego zachodu nic tam nie ma ciekawego, ale OK nie ma co bić piany jak ktoś chce mieć 1 kanał więcej ze 150 innych którego nie będzie oglądał nawet przez 1 min dziennie to proszę bardzo POLECAM!! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pakiet Universe+ Superfilm za 99 PLN.Kończy mi się umowa pod koniec maja. Co mogę u nich wywalczyć tzn. chodzi mi o zachowanie tego pakietu ale niższa cena. Już dzwonią do mnie z przedłużeniem ale proponują cenę 109 PLN. Odmawiam. Proszę o propozycje co można wywalczyć. Za rady z góry dziękuję.

PS Czy wysłanie wypowiedzenia coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Witam

Mam pakiet Universe+ Superfilm za 99 PLN.Kończy mi się umowa pod koniec maja. Co mogę u nich wywalczyć tzn. chodzi mi o zachowanie tego pakietu ale niższa cena. Już dzwonią do mnie z przedłużeniem ale proponują cenę 109 PLN. Odmawiam. Proszę o propozycje co można wywalczyć. Za rady z góry dziękuję.

PS Czy wysłanie wypowiedzenia coś pomoże.

Wypowiedzenie to podstawa każdy to ci tutaj napisze ....

Co do oferty możesz mieć to co ja spójrz na sygnaturkę płace 99 pln lub to co ma kolega tomkowic :D

Obydwoje mamy prawie ofertę "full" 8)

Oczywiście możesz zejść z opłat wszystko zależy od ciebie na czym ci najbardziej zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy szcześciaże... tylko wam 2 się udało. Weź pod uwagę, że nie wszyscy to dostaną pomimo wysłanego wypowiedzenia.

@medalion4. Przy dobrych porywach możesz mieć to co kolega @kingofsouth i jego kompan za 89-99 ;) przy umowie na 24 m. Oczywiście to jest absolutne minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ircios ty też jesteś swój 8)

Udzielam się jeśli ktoś pisze o kwotach w okolicach 99-100 pln..... nie mam zdania jeśli chodzi o mniejsze opłaty bo się tym nie interesuje.

Nie jestem nabijaczem postów jak co niektórzy na naszym forum co się na wszystkim znają (nie pisze tutaj o tobie @ircios żeby nie było )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym łamańcu wraz z paczką C+ możesz i HBO dostać za free na całą umowę, bo masz obecnie.

 

Nie chcę łamańca, a umowę mogę i na 2-3 lata podpisać. Z HBO mogę dla niższej ceny zrezygnować, bo nie oglądam, a poprzednio mi to za free wpisano...

 

kingofsouth

ircios - to pierwszy nabijacz! nie ma co ściemniać z grzeczności... ale co się zna! :lol2: - to nasze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to dostałeś? Bo od grudnia to jest nie do osiągnięcia. Ja też dostałem, w sierpniu 2013 ;)

Ja dostałem 2xpace za free pod koniec listopada ale zanim to dostałem to też każdy konsul upierał się ze nie może dać aż zmiękli gdybym się zgodził wcześniej to bym nie dostał więc cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu czekania do końca umowy. Trzeba wiedzieć co chce się dostać, być poinformowanym, trzymać swojego ;)

Przy swoich przedłużeniach umowy zawszę przedstawiałem swoją ofertę, i pytałem czy mu (konsultantowi odpowiada), jeżeli nie dziękowałem za rozmowę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w czerwcu. W tej chwili mam PVR BOX+ HD 500 GB Pace. Czy jest możliwość przy przedłużaniu dobrać drugą kartę? Jeżeli tak to jak to zrobić, zanim wyślę wypowiedzenie, w czasie ustalania warunków przedłużenia czy już przy nowej umowie? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...