Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ oszczędza i nabył mniejszy pakiet w gorszej jakości. W poprzednich sezonach standardem było 5 meczów w kolejce, tymczasem w tym sezonie są kolejki z 4 meczami. Przykład?

Kolejka nr 6

4 mecze, brak West Bromwich - Burnley niedziela, 28.09.2014, godz. 17.00

 

Kolejka nr 7

4 mecze, brak West Ham United - Queen Park Rangers, derby Londynu, niedziela, 5.10.2014, godz. 17.15

 

 

Akurat to typowe mecze ogórów.Lepiej tego nie pokazać a w innej kolejce dać 6 .

Co do ligi francuskiej to najlepsze byłoby aby odpadła ona z Canal+ ale została szerzej pokazywana w innym kanale na nc+ i CP .Bundesliga jest na Eurosport2 , sporo spotkań,wszyscy są zadowoleni.Gdyby te prawa miał C+ to wyglądało by to gorzej.

 

Liga francuska może być w :

a ) najlepsza opcja - Eurosport HD

B) TVP Sport HD

c) Orange Sport lub Sportklub ale tutaj sd...

d) kanały sportowe Polsatu ( ostatnie miejsce z punktu widzenia abonenta CP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są 2 aspekty ligi francuskiej:

1. Uwielbia ją Smokowski i robi wszystko by ją zatrzymać za wszystkie pieniądze.

2. Canal+ - nie sądzę, że Canal+ France pozwoliłaby na stratę ligi francuskiej Canal+ Polska, dla nich to promocja przecież. Kiedyś Canal+ France dawał dla naszego Canal+ za pół darmo, nie wiem jak teraz będzie.

Ale najlepszym rozwiązaniem byłoby odpuszczenie tej ligi i skupienie się na La Liga, włoskiej i Ekstraklasie.

Ligę Europy też niby mogą porzucić.

 

Prawa są zdecydowanie droższe niż 3 lata temu, a najgorsze jest to, że te prawa kończą się wszystkie razem. Jeszcze nigdy tak nie było, że tyle praw kończyło się jednocześnie. Tu będzie problem.

 

Faktycznie może być tak, że przychodzi katarski właściciel i bierze wszystkie prawa nawet Ekstraklasę i ma wszystko od razu na swojej antenie: Ekstraklasa, liga włoska + piłka ręczna LM (sprzedawane razem), liga hiszpańska, liga francuska, Liga Europy oraz F1 (po tym sezonie chyba kończa się Polsatowi prawa).

I z takim kanałem już zmiecie z rynku Canal+, bo LM i żużel to nie wystarczy. Katarczycy mają zasobne portfele, może być, że wejdą do Polski jak to pisał Borek. Przecież tyle lig się kończy dla Canal+ i będą przetargi. Oni zarzucili by kasa i... nowy kanał.

I to byłoby lepsze. Gdyż Canal+ każe płacić za swoje kanały sporo. I nie ma go np. w CP. a taki nowy kanał byłby też dodatkowo płatny rzecz jasny ,ale wszędzie dostępny nawet w CP. I niech będzie te 20-30 zł. Każdy byłby ucieszony i ten z nc+ i z CP. Monopol dla Canal+ by się skończył.

 

Piszę do bein sport i FOX po angielsku by zainteresowali się ligami, powiem im, że dla Canal+ kończa się prawa z tylu lig i Polski rynek przyjąłby ich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku już szefem sportu nie jest, więc Ligue1 może odlecieć po sezonie.

 

Dla mnie jest dobrze jak jest, bez żadnych foksów czy bejn sportów. Po co to? Teraz chcąc oglądać piłkę, żużel, kosza mam nc+, w Polsacie fajną siatkówkę, inne sporty i jest git. Po cco jeszcze prawa rozdrabniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Piłkarskie portfolio MP & Silva : Premier League, Primera Division, Bundesliga, Ligue1, liga włoska, piłka ręczna LM, F1, telewizje klubowe Arsenalu i Milanu i teraz Ekstraklasa.

 

Więc wyciągnięcie w pakiecie przez Katarczyków ligi polskiej, francuskiej i La Ligi jest na wyciągnięcie ręki. To MP & Silva sprzedaje, a przecież prawa się konczą na te ligi.

 

Więc może być tak, że stracą kilka lig na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie sprzedają a gdzie nie, tylko wyczytałem co posiadają :)

 

A poza tym tu już nie liczą się sentymenty. Tu już liczy się kasa. Nic na to nie poradzisz. Ktoś daje więcej i co? Widziałeś przedisębiorcę, który nie chciałby większej kasy? Bo ja nie. Ja bym Ekstraklase sprzedał nawet dla Sport Klubu jeżeli dawaliby mi więcej kasy niż Canal+. Nie ma miejsc na sentymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy sprzedają prawa patrzą też na doświadczenie i ewentualną otoczkę wokół produktu ;)

 

W tym momencie nc+ płaci baaardzo dużo za prawa, więcej będzie już bardzo ciężko. Spekulacje na temat FOX, Bein sport są bez sensu, a już pisanie listów do nich tym bardziej. Oni mają swoich analityków, wiedzą gdzie i kiedy wejść, patrzą na klientów, czy są wybredni czy nie itp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Francji weszli i zmietli z rynku Canal+. Później Francuski Canal+ płakał ;)

Z tym, że jakoś Canal+ kopał doły pod sobą dla Orange Sport i innych stacji - bo mieli więcej siana. Przyszli Katarczycy i zgnietli Canal+, ten zaś zaczał płakać.

 

W Polsce również może być tak samo. Wolny rynek, ktoś zapłaci więcej i basta :) To wyjdzie na lepsze moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja ma ponad 65 milionów mieszkańców ,tam jest inny rynek TV.Nie wierzę że jakieś Foxy czy Beiny wejdą do Polski.Nasz rynek jest po prostu za mały.Przestać wypisywać głupoty o wysyłaniu maili do w w stacji.

 

 

Jak sprzedawany jest Bein Sports? Paczka jak C+ u nas? Jaka cena? Może być odpowiedź na pw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się dowiemy

teź tak myślalem ze Ciekawie byłoby usłyszeć duet Smokowski- Orłowski przy meczu PSG - Barca . A ATM - Juve np. Wolski,Lipiński :) lub Rafal Debiński - Olowski i PSG -BARCELONA O ATM JUVENTUS WOLSKI- LIPINSKI ALE CHYBA GLEN I LIPIŃSKI

Chyba z Paryża będą komentować PSG - BRACELONA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie bzdury? Kiedyś raz komentował Borek i Smoku i to było mistrzostwo świata.

Twaro z Nachornym to przy Borku i Smoku dzieci w piaskownicy. Wtedy komentarz był wręcz cudowny ze strony Borka i Smoku.

 

Szkoda, że Borek nie chce dojść do Canal+, miał okazję, ze Smokiem uwielbiają się, Smoku dał propozycję dla Borka, ale Borek ją odrzucił pozostając w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startuje Liga Mistrzów piłki ręcznej -na żywo wyłącznie w nc+.

 

Plan najbliższych transmisji meczów Ligi Mistrzów piłki ręcznej w kanałach nc+:

Czwartek (25 września):

• 19:55 Kadetten Schaffhausen - VIVE Tauron Kielce (C+ Sport)

komentują: Piotr Karpiński, Robert Lis

 

Sobota (27 września):

• 15:30 Studio (C+ Family2)

prowadzący: Piotr Karpiński, reporter: Bartek Ignacik, gość: Jarosław Cieślikowski

• 16:00 Orlen Wisła Płock - Besiktas Mogaz HT Stambuł (C+ Family2)

komentują: Krzysztof Bandych, Michał Matysik

• 17:40 Studio (C+ Family2)

prowadzący: Piotr Karpiński, reporter: Bartek Ignacik, gość: Jarosław Cieślikowski

 

Niedziela (28 września):

• 16:45 KIF Kolding Kopenhaga - SG Flensburg Handewitt (C+ Family2)

komentują: Piotr Karpiński, Michał Matysik

• 18:55 HC Metalurg Skopje - Paris Saint-Germain Handball (c+ Family2)

komentują: Krzysztof Bandych, Robert Lis

 

Wtorek (30 września):

• 19:00 Magazyn EHF (nSport+)

 

 

______

 

Wie ktoś na ile lat nc+ wykupiła wyłączność do Ligi Mistrzów piłki ręcznej ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie bzdury? Kiedyś raz komentował Borek i Smoku i to było mistrzostwo świata.

Twaro z Nachornym to przy Borku i Smoku dzieci w piaskownicy. Wtedy komentarz był wręcz cudowny ze strony Borka i Smoku.

 

Szkoda, że Borek nie chce dojść do Canal+, miał okazję, ze Smokiem uwielbiają się, Smoku dał propozycję dla Borka, ale Borek ją odrzucił pozostając w Polsacie.

 

Tego co Ty piszesz nie da się czytać. Może od razu Popsat połączy się z nc+? Pomysl, zanim napiszesz ;)

 

Tak jak napisałem, rozpiska na LM jutro, a nie dzisiaj slawers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak tam wygląda sprawa ze sportami walki w Canal+ Sport?

 

Niby coś się rusza, bo już w ten weekend Canal+ Sport pokaże galę MMA Bellator na żywo z udziałem Polaka, ale coś czuję, że będzie to jednak rodzynek i kolejna gala Bellator pewnie będzie jako retransmisja. Nie wspomnę także, że juz dawno na Canal+ nie było dobrego boksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...