Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi sie psuje dekoder wyskakuje cały czas jakiś DL później 0% i tak w kółko :? .Jest to TURBObox serii CLRA

CO robić bo nie pomaga nic nawet reset :locked:

Do wymiany ???

PS. da sie wymienić na mediaboxa,czy nie ?????

 

Spróbuj jeszcze przywrócić ust. fabryczne kombinacją klawiszy na pilocie - czerwony, czerwony, 73738

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie psuje dekoder wyskakuje cały czas jakiś DL później 0% i tak w kółko :? .Jest to TURBObox serii CLRA

CO robić bo nie pomaga nic nawet reset :locked:

Do wymiany ???

PS. da sie wymienić na mediaboxa,czy nie ?????

 

Ja ma to samo na swoim turboxie.Ostatni tydzień oglądałem zaległości z dysku a jutro idę wymienić grata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc użytkowników turbo boxa. jakie wrażenia z "jazdy"? po kilku latach planuję przesiadkę z PACE'a bo już trochę męczy i wkurza czasem przeskokami nagrań o parę sekund - rzadko bo rzadko ale jednak.

 

1. mam nadzieję, że w turbo takie rzeczy się nie zdarzają? (np. nagrywając program z Hot Birda i w międzyczasie skacząc na Astrę później nie ma kwiatków podczas odtwarzania).

 

2. czy są jakiekolwiek minusy względem PACE? wiem, że chyba karta jest inna i do tego parowana ale trudno, nie zależy mi na Cameleonie.

 

3. widziałem instrukcję i czy faktycznie pokazuje siłę i jakość sygnału dla obydwu SAT1 i SAT2 jednocześnie? czy pokaże też sygnał z Astry?

 

4. lista kanałów jest taka sama jak na PACE? (HB + Astra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ci napiszę, że jest szybszy od Pejsa. Nawet lepszy. Tyle, że przesiądziesz się z wraka na odrestaurowanego wraka z 2 razy większym poborem prądu. Jest to sprzęt ze zwrotów.

 

Z tym dwa razy większym poborem to chyba przesadzasz.W instrukcji Pejsa zamieszczono

Pobór mocy: maks. 40W (podczas pracy),

mniej niż 1W (w trybie standby, przy

włączonym TRYBIE EKO oraz gdy dekoder

nie nagrywa audycji).

 

Turbodekoder pobiera około 20 w podczas pracy.Myślę że w rzeczywistości w Pejsie jest podobnie.

Reszty nawet nie ma co porównywać.Kilkuletni Turbo bije pod każdym względem Pejsa.Pejs to tak naprawdę Mediasat z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowód masz w linku. Reasumując oba dekodery w trybie pracy pobierają mniej więcej tyle samo.

 

Dekoder wymieniony.To w sumie czwarty Turbodekoder w mojej czteroletniej karierze w N :D

Wychodzi średnio jeden na rok.Tym razem dostałem ponownie serię DGCB.Nie wiem co ludzie robią z tymi dekoderami.Mój po 1,5 rocznym użytkowaniu wyglądał jak nówka.Ten co dostałem ma porysowany przedni panel,klapkę z logo N :D Cięcia kosztów w NC+ na całego.Nawet już panela czy klapki nie wymieniają w zwróconych dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz wymieniłem dekoder na NOWY :D o dziwo działa :brawo: w APS-ie była bardzo miła obsługa,mój stary dekoder nie do naprawy,nawet nowy pilot dostałem :D

I to mi sie podoba :D

I da się wymienić turboBOX na mediaboxa ale za dopłatą lub dzierżawa :read:

 

Pilota nie dostałem nowego.Te "wygięte" są tylko dla mediaboxa stwierdzono.No chyba że bym miał popsuty a był dobry.W razie czego zawsze się może zepsuć :D

Jedynie dekoder wymieniony.Nawet karton pozostał ten sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Pytanie mam - czy jest jakiś sposób, by Box+, gdy podłączy się do niego dysk, nie usuwał wszystkich partycji - tylko rozmieścił swoje pliki na jednej, a resztę zostawił w spokoju? Np. by móc korzystać z połowy dysku w NTFS pod Windowsem i drugiej połowy na potrzeby nagrywania przez dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam turboboxa już 4 letniego,który zaczyna dziwne odgłosy wydawać (dysk)

Ponieważ teraz przy przedłużaniu umowy nie udało mi się go wymienić moje pytanie brzmi czy zepsute turboboxy wymieniają na turboboxy czy też coś innego

Miałem to samo z dyskiem,zaraz cie sie popsuje wiec radze ci wymienic go na mediaboxa to jest za dopłatą ale one ponoc sie nie psują :) chyba że chcesz turboBoxa to juz wymiana za free :D Ja dostałem nowego bez problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...