Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę Napoli - Sampdoria, a w środę Juventus - Fiorentina.

Trzeba przyznać, że to mecze w sumie pierwszego wyboru jakby nie patrzeć w tych kolejkach pod względem emocji. Owszem medialnie Inter - Roma wciąż robi wrażenie, ponadto derby Turynu to wiadomo, że w najbliższy weekend NC+ miało trudny orzech do zgryzienia z wyborem meczu, ale dzięki temu świetny mecz dla Orange sport przypadł ;)

W środę Juve - Fiora bo w NC+ królować będzie MultiLiga i znowu dzięki temu skorzystała pomarańczowa stacja z czego bardzo się cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę Napoli - Sampdoria, a w środę Juventus - Fiorentina.

Trzeba przyznać, że to mecze w sumie pierwszego wyboru jakby nie patrzeć w tych kolejkach pod względem emocji. Owszem medialnie Inter - Roma wciąż robi wrażenie, ponadto derby Turynu to wiadomo, że w najbliższy weekend NC+ miało trudny orzech do zgryzienia z wyborem meczu, ale dzięki temu świetny mecz dla Orange sport przypadł ;)

W środę Juve - Fiora bo w NC+ królować będzie MultiLiga i znowu dzięki temu skorzystała pomarańczowa stacja z czego bardzo się cieszę.

Pierwszego, pierwszego... i ten niedzielny i dzisiejszy :D

 

Trzeci taki prezent nc+ w tym sezonie :brawo:

 

Zazwyczaj to solenizant dostaje prezenty. Tymczasem we Francji mają chyba jakieś inne zwyczaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ramki. W ogóle za taką jakość nadawania, jaką serwuje nam ta marna stacyjka powinna być odbierana koncesja na nadawanie. To jest po prostu wstyd i skandal, aby w 2015 roku nadawać w jakości VHS. Bardzo dobrze, że upadli. Jeden żałosny kanał mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ramki. W ogóle za taką jakość nadawania, jaką serwuje nam ta marna stacyjka powinna być odbierana koncesja na nadawanie. To jest po prostu wstyd i skandal, aby w 2015 roku nadawać w jakości VHS. Bardzo dobrze, że upadli. Jeden żałosny kanał mniej.

 

Nie wyzywaj ich tak. To byl spoko kanal, jeszcze za czasów Basalaja. Mieli dobre prawa, których raczej nikt nie chcial (oprócz Ekstraklasy i NBA)...no i robili swietne programy informacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...