Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupili, bo pokazywali live na ipla TV i zmienili swoją decyzję i finał też pokazywali w PSE. Myślisz,że dokupili w nocy z soboty na niedzielę ?? Przecież każdy ktoś chociaż się orientuje- wie,że nie wszystko do czego ma się prawa pokazuje. Często prawa kupuje się w pakiecie- TVP przez lata np. nie pokazywała MŚ do lat 20, które kupowała kupując kolejne Mundiale.. Po prostu mają za mało anten i niekiedy nie wszystko się zmieści. Idąc tą logiką to nie mają praw do wszystkich meczów eliminacji, bo nie wszystkie transmitowali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla to co innego niż telewizja. :P Pakiet live internetowy jest często tańszy i sprzedawany osobno. :P Nadal obstawiam, że mieli prawa telewizyjne live tylko do kilku spotkań. TVP to co innego, to nie jest prywatna firma i rządzi się swoimi prawami.

 

Prywatna firma działa logicznie: Nie będę kupował pełnych praw, skoro wiem, że może mi to kolidować z już posiadanymi. Inaczej nie wyrobię finansowo. A jak zajdzie taka potrzeba, to można coś dokupić. Oczywiście drożej, ale ryzyko strat mniejsze. Nie uwierzę w to, że Polsat kupuje prawa po to żeby je marnować. Anten im nie brakuje, mają przecież ważną koncesję na Polsat Weekend - który mogą uruchomić w każdej chwili, nawet tymczasowo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz nic na potwierdzenie swojej tezy. Marnowanie praw jest faktem- bardzo często emitują mecze jako premiery np. ligi holenderskiej. Po prostu koncesja kosztuje,a może mają ich zdaniem za mało kontentu ??

 

Tymczasem jak Solorz chronił władzę : http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/22269 ... dza-do-cba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco powiem Ci, że dawno takich głupot co Ty tu wypisujesz to dawno tu nie widziałem. Nawet nie wiem jak to skomentować. Po prostu się nie wypowiadaj jak nie masz o czymś pojęcia.

Zastanowiłeś się chociaż czy ktos kupiłby prawa do imprezy ale bez finału? Pomyśl, wypocznij ale najlepiej na temat praw się nie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem, że coś wiem. Tylko się zastanawiałem. Nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia, jakie prawa ostatecznie nabył Polsat. Dlatego moje tezy nie są wykluczone. :P Nie kupuje się praw, żeby później ich nie pokazywać. Ciekawe jak takie marnotrawienie pieniędzy przedstawiom zarządowi? :P

 

@draco powiem Ci, że dawno takich głupot co Ty tu wypisujesz to dawno tu nie widziałem. Nawet nie wiem jak to skomentować. Po prostu się nie wypowiadaj jak nie masz o czymś pojęcia.

Zastanowiłeś się chociaż czy ktos kupiłby prawa do imprezy ale bez finału? Pomyśl, wypocznij ale najlepiej na temat praw się nie wypowiadaj.

Mam pojęcie. Zajmowałem się negocjacjami praw filmowych dla różnych firm. Co prawda to nie to samo, ale podobne. Nie wszystko załatwia się oficjalnymi kanałami, choć w papierach ładnie to wygląda. Stąd moje uwagi. :P Może dostali te prawa za darmo, w pakiecie z czymś innym. Dlatego tak bardzo zwalili transmisję? Kto wie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tradycja Polsatu że Kevin sam w domu jest w święta bożego narodzenia to jednak prawda i wiem że wszyscy obejrzą go w wigilię, niektórzy z nich będą go oglądać np. po raz pięćdziesiaty i zastanowią się dlaczego wszyscy nie wyobrażają sobie świąt bez Kevina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłą sobotę o 20:10 na Polsacie. Oczywiście oba filmy też zostaną pokazane w Boże Narodzenie.

źródło

 

Podobny rozkład był w zeszłym roku, najpierw miesiąc wcześniej puścili oba filmy na głównym Polsacie, a później w Święta ponowna emisja. W tym roku dodatkowo Polsat Film pokazał pierwszą część już w październiku. Trochę mi się to nie podoba, a jestem dużym fanem corocznej emisji Kevina, ale najwidoczniej hajs się zgadza. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba gwiazda z niej skoro przyjeżdża do jakiejś Polski na nagranie kiepskiego programu

Masz kompleksy?? Jakby wystąpiła w niemieckim programie to by znaczyła,że jest bardzo dobra ?? No cóż pedagogika wstydu i niższości wpajana przez lata przez TVN i GW musi przynosić takie skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest jeszcze drugi przebój wałkowany często przez radio - S.O.S. Moim zdaniem znacznie łatwiejszy w odbiorze niż ten pierwszy, którego bardzo nie lubię. :)

 

Tego brakowało w X-Factorze, międzynarodowych gwiazd większego lub mniejszego kalibru, w Polsacie jakoś zawsze znajdowało się miejsce dla takich wokalistów/ek jak wyżej wspomniana Indila czy np. Loreen. Nie są to osoby znane na całym świecie, ale w krajach europejskich i owszem. Single Indili zajmują miejsca na listach przebojów w kilku krajach europejskich, więc nie jest to gwiazda a'la Danzel (Denzel?), który nie był sławny nawet u siebie, tylko nad Wisłą. :mrgreen:

 

No, a Loreen to już w ogóle wylansowała hit, który był na pierwszym miejscu w 18 krajach, a kolejnych 20 doszedł do TOP3.

 

Nie wiem, kto tam jeszcze gościł w Polsacie, bo nie oglądam tych programów, ale popieram taką politykę, bo jest to na pewno atrakcyjniejsze dla widza, niż w kółko te same polskie twarze i głosy. W X Factorze, chyba tylko w pierwszej edycji dopuścili do głosu Alexandrę Burke z bardziej kojarzonych osób, a później to już tylko złote przeboje w stylu Tanity Tikaram albo zupełnie nieznane osoby z różnych zakątków Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...