Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się lektor na streamingu Eleven! Rozpoznaje ktoś ten głos? :brawo::)

Pojawiło się też promo meczu o Tarczę Wspólnoty :)

 

 

IkUYsKj.pngeleven_belgium.pngELEVEN-SPORTS-belgium.png

Ciekawa jest sprawa z Eleven Sports Network Belgium, bo logotypy ich kanałów mają trochę inny wygląd (pojawiły się na ich tworzącej się stronie elevensportsnetwork.be/home, która obecnie jest praktycznie kopią singapurskiej wersji - wszystko jest po angielsku, a ma być po belgijsku czy tam niderlandzku). Jak widać nie ma tych charakterystycznych kształtów tworzących "11". Czyli jednak na jednym z pierwszych materiałów wrzuconych przez @nemoturtles to nie była jakaś testowa przeróbka logotypu (bo właśnie tak samo wyglądał) tylko to było zamierzone działanie, bo widocznie takie mają być logotypy w Belgii. Tylko ciekawe dlaczego, dziwne. Może ze względu na "Jedenastki" Proximusa, żeby przypadkiem Eleveny nie były kojarzone z ich kanałami? Nie wiem - przedziwna sytuacja, bo skoro ESN to globalny nadawca to chyba wszędzie identyfikacja powinna być spójna i identyczna dla promowania marki ;)

 

No tak, już to widzieliśmy, ale na razie nie pojawiło się nic nowego ;)

 

Jak dwa mecze na kolejkę na wielu kanałach znajdujących się w różnych pakietach cenowych mają zainteresować ludzi? :roll:

+ jeszcze jeden w Orange Sport w ostatnich dwóch sezonach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalizm, a właściwie jego brak można "wyczytać" już w nazwiskach ekspertów (bo do komentatorów nic nie mam). Wyobrażacie sobie Zdzisława Krecine analizującego akcję w czasie meczów? Bo ja nie.

No i żeby nie było że będę odebrany jako fanboy Canal Plus, to powiem ze po zakończeniu umowy z cyfrą, na pewno jej nie przedłużę, bo po stracie takich praw C+ dalej oszukiwał i ściemniał że to nie prawda. Nie umieli się przyznać do błędu. Tak jak kiedyś było z wytwórniami filmowymi.

 

Krecina nie ma byc zadnym ekspertem! Miroslawski mowil, ze chca tez robic program z przymruzeniem oka, dla jaj i tam by byl Krecina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta jakość na streamie to jest to rzekome HD i ludzie mają za to płacić to chyba ktoś tu się z koniem na głowy pozamieniał. Przecież takie same lub lepsze transmisje łatwo znaleźć za darmo. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Jeśli faktycznie nie pojawią się w kablówkach/satelitach to dla mnie to jest jakiś żart. Doskonale zdaję sobie jednak sprawę, że znajdzie się cała masa ludzi, którzy to kupią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba nie rozumieją po polsku:

1. kanał rusza 2 VIII ok. 15:30 meczem o Tarczę Wspólnoty :!:

2. Negocjacje z Operatorami trwają i będą trwały - informacji nawet można się spodziewać nawet w samą niedzielę albo później :!:

3. dopóki kanał nie wystartował wszystkie ich próbki materiałów czy sama strona ma charakter TESTOWY (czy to tak wszystko trudno zrozumieć???) :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak ktoś pracuje i czuwa nad tym wszystkim - logiczne...

Samo włączenie kanałów teoretycznie może wtedy nastąpić choć bardziej się spodziewam, że najpóźniej, jeśli miałoby to nastąpić to w piątek po południu . Skoro sam kanał startuje w niedzielę a nie w poniedziałek, który jest początkiem tygodnia i dniem roboczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. pilnuje się tego co już jest w ofercie a nie włącza do oferty. Jeżeli robi się to jak trzeba a kanał startuje w niedzielę to kilka/kilkanaście dni wcześniej są znane parametry przekazu, sygnał test jest na transponderze lub przynajmniej pasy łowickie żeby każdy zainteresowany mógł się dostroić i już. Reszta w niedzielę dzieje się sama. Tu niewątpliwie nie mamy do czynienia z sytuacją standardową. Ponawiam pytanie, czy kanał ma jakąkolwiek koncesje na nadawanie satelitarne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a czy Koledzy nie zauważyli, ze w Europie jest wielu nadawców wyłacznie internetowych. I takie plany startu ma też Eleven.

Dziwię się ironicznym pytaniom @stars bo nawet swój kanał z (paroma na poczatku) teledyskami szykowali pewnie dłuzej. Nikt nie zapowiadał startu telewizyjnego. Widać po działaniach, ze 11 raczkuje. Co w tym dziwnego? Króciutki okres między pomysłem , a startem. Zdaje się, ze robią to na własny rachunek i ryzyko. Chyba nikogo jeszcze nie skasowali i odprawili z kwitkiem.Cierpliwości. Jak nawalą ...to stracą ONI, nie my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bat, moje ironiczne uwagi wynikają z lektury tego wątku. Może nie Ty ale większość tu obecnych rozprawia przez 200 stron tematu w której kablówce i na której platformie kanał będzie. I czy już dziś czy dopiero od niedzieli godzina 15 :) p.s. na początku miałem więcej klipów w ofercie niż większość kanałów ma do dziś więc wypraszam sobie uwagę o "paru teledyskach" :lol2: Jest jeszcze jedna istotna różnica, o tym, że startuję w poniedziałek powiedziałem publicznie w piątek wieczorem a i tak przestrzeliłem start o kilka godzin :) krótko mówiąc, dużo czasu jeszcze upłynie zanim 11 będzie w telewizorze, tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, rozwieję wszystkie wątpliwości, potwierdzając wcześniej słowa @rotalplus.

 

Napisałem maila do Eleven z pytaniem o tą ramówkę, która jest na stronie i dostałem taką odpowiedź.

 

Szanowny Panie,

 

Właściwa wersja programu zostanie wgrana wkrótce, ta jest tylko testowa. Zgodnie z zapowiedziami kanał startuje 2 sierpnia o godz. 15:45.

O szczegółach będziemy informować w oficjalnych komunikatach.

 

Pozdrawiamy

Drużyna Eleven Sports Network

 

Czyli cierpliwie czekamy na NIEDZIELĘ, na godzinę 15:45 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stars...i pewnie masz rację. Na razie dla nerwowych "Tarczę.." pokaże w telewizorze Eurosport niemiecki za free...na resztę poczekajmy. Akurat doceniam Wasz projekt (najlepsza stacja muzyczna) ale zdaje się, ze start 11 został jakby wymuszony okolicznościami. Kto jak kto, ale wyga w branzy wie jak rozmawia się z redystrybutorami.(np. kablówkami) Kazdy liczy na obnizkę ceny jak poczeka z decyzja.

Mnie Eleven nie podnieca bo to co maja w ofercie da się doszukać w DX. Nie wykluczam tez , ze może to być ustawka... co nie oznacza, ze może to być całkiem fajna alternatywa dla drogiego C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawanie w internecie to też nadawanie. Jeżeli włączą tego dnia o tej godzinie przekaz w necie to kanał wystartuje. Źródło dzięki któremu kanał można oglądać (w tym przypadku net) nie definiuje czy kanał nadaje czy też nie.

Będę bardziej dociekliwy. Może będzie tak, że sygnał będzie tylko "błądził".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że Święcicki wczoraj na Twitterze niejako potwierdzał, że start tylko w internecie 2 sierpnia jest bardzo prawdopodobny. I wiele wskazuje, że to jest ta "niespodzianka" Mirosławskiego, o której wspominał w wywiadzie dla TOK FM. Kanał będzie za free w necie, do czasu aż wejdzie do kablówek/platform cyfrowych. A kto wie, czy nie wydarzy się to dopiero około 22 sierpnia, wraz ze startem 2 kanału. Bo jeśli już kanały wprowadzać do oferty, to oba, w całości, w paczce, by ewentualnie można było krzyknąć za 2 kanały jakąś sensowną opłatę.

 

Jak sobie to wyobrażacie? Taka Vectra/UPC wprowadzi kanał Eleven 2 sierpnia za 5 zł, a potem 22 sierpnia Eleven Sports za kolejne 5 zł? Nie wierzę w optymistyczną wersję, że jutro nagle wszyscy się obudzą i włączą Eleven do jakichkolwiek pakietów za darmo. Dosłownie z dnia na dzień. Z resztą. Co tu włączać, skoro nic na nich nie leci? Włączą pustą planszę lub będzie lecieć to samo, co na streamie? Zapętlone promosy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma neta bez limitów, lub dobrą szybkość. Jeżeli będą na razie w necie przez jakiś czas, to nie wróżę dobrej oglądalności w necie.

Dokładnie, ja mam LTE a wideo bierze od pierona transferu i na pewno nie bede ogladał. Na szczescie mecz o Tarcze Wspolnoty leci na astrze na niekodowanym eurosporcie niemieckim wiec dla mnie ten kanał moze wystartowac pozniej a Ci co beda chcieli to i tak na necie poogladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się marzył serwis internetowy Eleven, który umożliwiałby oglądanie meczów, które nie mieszczą się na antenie kanału w tv a nie kanał nadawany w średniej jakości tylko w internecie. No trzeba sobie powiedzieć szczerze, trochę falstart zaliczyli. Być może dołączą do platform i kablówek przy starcie drugiego kanału. No ale liga francuska rusza za chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...