Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty tak naprawdę? Jakiś głupi tenis? US Open jest po Wimbledonie chyba najbardziej prestiżowym turniejem tenisowym, więc pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

No nie, na żarty...

 

Kurde, czy ten beznadziejny sport zawsze musi mi coś psuć?kiedyś czasem oglądałam tenis, ale ten nudny sport jednak nie jest dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie do końca, bo np. w najbliższy weekend nie zostanie pokazany mecz Borussii.

 

Chyba chodzi Ci o Gladbach, bo BVB jest w piątek i wisi w programie, na razie.

 

Przecież potem w kolejnym poście to napisałem, że chodziło o mecz z udziałem Mönchengladbach. Dortmund nie ma monopolu na nazwę "Borussia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże, a mało kto ogląda treningi motogp w PSN a Wy płaczecie z fanem, że go nie pokazują. Jak można być takim cżłowiekiem? Np w 2 rundzie odpadła Radawańska, w kolejnej Janowicz i nadal uważasz, że nie warto? Właśnie do ćwierćfinałów można trafić na naprawdę fajne mecze i duże niespodzianki, więc warto wcześniejsze rundy oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piszą osoby, które nie interesują się tenisem. Wiele ciekawych spotkań jest i niespodzianek. Wczoraj odpadły Kerber, Halep- nr 6 i nr 2 turnieju,a także Venus. Turniej wielkoszlemowy to święto tenisa, jedna z najważniejszych imprez na świecie, jak nie pokażą jakiegoś pojedynczego spotkania Bundesligi to wielka krzywda się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku straszne ... zwrociles chociaz uwage ile czasu zabiera ten tenis? Wy nawet nie macie szans obejrzec wszystkich meczow tego US OPEN (jest ich tak duzo, ze znaczna czesc tych spotkan Wam przez palce ucieka - a moze ogladacie na 2-och telewizorach naraz?), przeciez Eurosport wiekszosc spotkan pokazuje od polowy, albo same koncowki - co to za ogladanie w takim razie? Mogliby dac magazyn z highlightsami i wyszlo by to lepiej. 11 godzin na jednym kanale dziennie (czyli 22 godziny na dwoch kanalach Eurosportu) to przesada! Tenis jest OK (wole grac niz go ogladac w TV), ale bez kitu, to jest jakis zart - Eurosport sobie zwyczajnie w kulki leci tak traktujac widzow, Bundesliga to bardziej chodliwy i interesujacy towar.

Pogrzalo ich i to zdrowo - zapychaja ramowke tym tenisem, juz sie patrzec na to nie da - jutro nie bedzie meczu o 17:30 ale co gorsza NIE BEDZIE W OGOLE PODSUMOWANIA BUNDESLIGI - ani jutro ani w nastepnym tygodniu! PARANOJA!

 

SatExpert futbolu masz dość na innych kanałach, niech każdy ma szansę obejrzeć to co go interesuje. Fanów tenisa w Polsce nie brakuje.

Nie wiem czy wiecie, ale to przez trening w szopie Polacy wypadli tak jak wypadli :brawo::lol2: Fani tenisa to w taka pogode powinni grac a nie siedziec przed TV (chyba, ze tak jak Ja nie maja kasy, to akurat jest usprawiedliwienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ogląda to co mu odpowiada, znam wiele osób co śledzi wiele spotkań. Masz rację- nie wszystko robią dobrze- np. emitując mecz Janowicza przez 3 h i przenosząc się na inny kort . Równie dobrze można by krytykować NC+- przecież nie ma szans na obejrzenie wszystkich tych spotkań piłkarskich co emitują.. Matko nie wyemitują jednego meczu i taki krzyk.. Zresztą niech kibic tenisa ma wybór- jak jakiś mecz go rozczaruje to niech przełączy się na inny ciekawszy. NC+ też emituje na swoich antenach po 4 mecze równocześnie i jakoś Ci to nie przeszkadza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wczoraj pokazywali Bayern, przez co nie mozna bylo obejrzec meczu Kvitovej. Ale to byl hit wiec rozumiem.

 

SatExpert, to sporo tych świąt masz 8 x 34. Trochę dużo. To przeciez zwykly szary mecz ligowy, ktorego wynik nic nie wplynie na losy bundesligi. Takie zwykle szare mecze tenisowe tocza sie przez caly rok w turniejach WTA i ATP. W Wielkim Szlemie kazdy mecz jest na smierc i zycie, jak w fazie pucharowej pilkarskiej LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Bundesligi jest o danej porze jeden - wiec niech go dadza na Eurosport 2. Meczow US Open jest 20 w tym samym czasie i tak ich nie obejrzycie wszystkich, powinni to wladowac na Eurosport Player bo zwyczajnie te mecze zapychaja ramowke. Kupilibyscie Eurosport Player i sobie wybierali ktory mecz chcecie w danym momencie ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok, ale meczu SC Freiburg - Borussia M'Gladbach na innym kanale (polskim) nie zobaczę :evil:

Życie w Polsce się kłania.

 

Ja wczoraj meczu Juventusu również w żadnej polskiej telewizji nie mogłem zobaczyć i też musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pozostale mecze masz co tydzien wszystkie w godzinach bundesligi tzn 5. A fani tenisa przez caly rok musza ogladac tenis po wlosku albo w ogole i to jest Wielki Szlem, wiec niczym pilkarska LM. W lidze Niemieckiej takich meczow jest wiele i wiele jeszcze bedzie, a tenisie juz wazniejszych meczow w tym roku nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie kolejki Bundesligi mogli wyemitować w godzinach kiedy nie ma meczów. Co do meczu SC Freiburg - Borussia M'Gladbach nie jest to spotkanie na szczycie i szczerze mówiąc nie rozumiem tego rozdzierania szat. W tym czasie w polskiej telewizji jest kilka ciekawiej zapowiadających się meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...