Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Dodali szyfrowanie Conax więc powinni go dodać do Smart HD+ tym bardziej, że nie dorzucili ostatnio żadnych kanałów co w sumie mi nie przeszkadza bo teraz płacąc za 3 miesiące z góry płacę 28 zł miesięcznie razem z pakietem Multi+ na który wszyscy tak narzekają. Jak by nie patrzeć kanał nSport+ i MiniMini+ traktują jako kanał premium i mi ta cena odpowiada. Gdyby dali możliwość aktywacji np Canal+Sport za 15 zł miesięcznie to także bym go aktywował przynajmniej na sezon żużlowy. Ale to tylko marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ramach promocji odnośnie kanałów Ale kino+ Domo+ i innych kanałów jest nadal dostępny kanał Minimini?

mam na myśli promocje o dostępności tych kanałów dla tych co mają opłacony pakiet dodatkowy bo świecą mi kanały wszystkie łącznie z nsportem a nie mam właśnie Minimini wie ktoś o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik SMART HD+ muszę stwierdzić, że jestem zawiedziony promocją (użyłbym nawet wulgarniejszego określenia). Promocja(kanały hd za zero złotych) jest co najmniej śmieszna w porównaniu z tym co dostała N na Kartę HD (ponad 50 kanałów w pakiecie Ekstra HD).

Ale to nie ma co porownywac ofert za 15 i 60 zl. Faktem jednak ze mogliby coś dodać do multi+ żeby warto bylo go wykupywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ strata ,że nie zobaczę tak ważnego programu TVN :lol2:

Trzeba mieć coś z głową nie tegos ,aby płacić za oglądanie tego badziewia ...wiem,wiem , jeszcze nie ma a już narzeka.

Tak samo będę oglądał jak ten program o religii .

Lepiej zajęli by się nauczaniem Polaków jak nic nie robić i mieć wszystkie banki świata,wszystkie rządy i wszystkie media

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacąc za 3 miesiące z góry Pakiet Multi+ kosztuje 10 zł/mies. Obecnie jest w nim nSport+HD i MiniMini+HD

Rachunkowo masz rację ale MiniMini mnie nie interesuje. Czyli za 15 zł mam 1 program sensowny :) Pewnie, że mogę obniżyć opłatę płacąc za dłuższy okres ale zastanawiam się czy warto... Właściwie nsport interesuje mnie tylko ze względu na LM i LE ale tak po prawdzie, to ile razy można oglądać te same drużyny rok do roku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie TVN Fabuła nie trafi do SmartHD+? Przecież to typowy śmieciowy kanał do zapychania oferty. To, że zaczynają od LOTRa, który był z 20 razy w TVNie jeszcze by jakoś przeszło, ale kto w ogóle wpadł na pomysł, by zacząć od trzeciej części!

Nie można było zacząć normalnie od pierwszej części i przez trzy tygodnie dać całą trylogię? Chociaż prawdę powiedziawszy, na start kanału, to powinni dać Hobbita w trzech częściach, gdzie ta ostatnia byłaby telewizyjną premierą. To byłby dobry start kanału.

Reszta ramówki to powtórki powtórek. Seriale sprzed 5 lat albo nawet starsze, a do tego nie wszystkie startują z pierwszym sezonem.

Nawet dobrze, że to do SmartHD+ nie trafia. Obawiam się tylko tego, że jeśli kiedyś będą poszerzać ofertę, to ten śmieć zostanie dodany w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie TVN FABUŁA dodają po kolei różni operatorzy (info SAT KURIER), tam się da, ale ani słychu, ani dychu by w rodzimej SMART HD zagościł, chodź by w pakiecie MULTI. Jak by ten kanał powstał przed utworzeniem pakietu MULTI, pewnie by był w SMART HD chodź by w tym dodatkowym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...