Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Ipo napisał:

Ciekaw jestem oglądalności, ale przez to rozdrabnianie się na Playera na przykład nie zobaczymy rzeczywistej widowni skoków. Wiemy, że na takim Playerze nawet kilkaset tysięcy osób może oglądać transmisję i nie wliczy się to w widownię TVN.

Z drugiej strony transmisje skoków były też na sport.tvp.pl i raczej nie wpływało to bardzo negatywnie na wyniki skoków w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tyrla napisał:

Jak ktoś ma dostęp tylko do naziemnej (tylko SD) to raczej wybierze transmisję na playerze mimo lekkich opóźnień.

Nie wybierze z dwóch powodów:
1) jest to płatne

2) nie każdy ma telewizor smart, internet też nie jest za darmo

Akurat  ja mam dostęp do wersji HD w NTC.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas się dziwię dlaczego grupa TVN Discovery robi dwa osobne studia dla tvn-u i eurosportu ani jedno wspólne studio to co wywiady też będą osobno prowadzone dla TVN i Eurosport bo TVP robił tak że redakcja sportowa  wyślę osobną ekipę dziennikarzy a redakcja wiadomości osobną ekipę dziennikarzy wysyłała na daną skocznie

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pihał102 napisał:

Z drugiej strony transmisje skoków były też na sport.tvp.pl i raczej nie wpływało to bardzo negatywnie na wyniki skoków w TV.

Tak, ale jednak widownia TVP i TVN się różni. Wiejska z przewagą emerytów i miejska z nieco młodszą widownią gdzie można się spodziewać więcej osób wybierze Internet. Ja sam od dawna nie oglądam TVN-u tylko wszystko na Smart TV na Playerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, marrak napisał:

Kacper Merk miał wczoraj mikrofon Eurosportu ale na kurtce doklejone logo TVN więc raczej wywiady będą wspólne.

Wywiady będą wspólne niby i czy będą nadawane w tym samym czasie na tvn i  Eurosport jak na przykład wywiad na żywo albo wejść na żywo reporterów pod skoczni żeby opowiedzieć bliżej co się dzieje na skoczni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Przemek2892 napisał:

TVN HD w playerze klatkuje będzie porażka A transmisja na żywo YouTube to jest tylko chyba studio bo nigdy nie było praw do pokazywania skoków narciarskich na YouTube

 

Oglądam właśnie, ale dopiero od kilku minut i nic się nie dzieje. Albo poprawili coś albo ludzie włączyli TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...