Skocz do zawartości

Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Komediowy kanał telewizyjny Comedy Central wprowadza do swojej ramówki cykl filmowy. Widzowie stacji od maja będą mogli, w piątkowe oraz sobotnie wieczory, oglądać filmy komediowe.

Do tej pory widzowie Comedy Central mogli oglądac głównie seriale rozrywkowe. Wśród filmów, wyświetlanych w ramach nowego cyklu, znajdą się kultowe komedie.

 

W maju widzowie będa mogli obejrzeć takie pozycja jak: "Palookaville" (1.05, o godz. 21:00), "Śpioch" (4.05, o godzi. 23:00), "Syreny" (5.05, o godzi. 21:00), "Kiedy Harry poznał Sally (11.05, o godz. 23:30), "Miłość wilkołaka (12.05, o godz. 20:10), "Kocham cię, ręce przy sobie" (18.05, o godz. 23:30), "Operacja Bekon" (19.05, o godz. 20:10), "Feralna gwiazdka" (25.05, o godz. 23:30" oraz "Eko-jaja" ( 26.05, o godz.20:10

 

żródło:media2.pl

 

tu jest polska wersia strona

 

:arrow:http://www.comedycentral.pl/frontend/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Comedy Central i nie powiedziałbym, że seriale, które tam są to same gnioty. Wkurzające jest to, że jest sporo powtórek, ale np. Moja Rodzinka, Łowcy Faktów, Scrubs (ten polski tytuł jest trochę dziwny) czy Stacja Corner Gas to bardzo ciekawe i fajne propozycje. Podoba mi się też "Hu jak humor" i "Saturday Night Live" (który niestety późno emitują i udało mi się obejrzeć od stycznia tylko z kilkanaście odcinków). Co do filmów to rzeczywiście najwyższych lotów nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na Comedy Central do tej pory oglądałam "Bill Cosby Show" i "Seks w wielkim mieście" oraz "Southpark". Oglądam nadal te dwie ostatnie pozycje. A ostatnio bardzo polubiłam "Kookły", które po prostu wymiatają :lol: Najbardziej denerwuje mnie seria filmików zatytułowanych "Wkręceni", które nie są ani trochę zabawne. Może dlatego, że się już przeżyły? Beznadziejni i idiotyczni są "Chłopaki z baraków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=9210

 

Według tego co jest napisane pod tym linkiem to do końca 2007 roku.

 

Comedy Central jest obecnie dostępny w 500 tys. gospodarstw domowych dzięki emisji na platformie cyfrowej N oraz w sieciach kablowych, m.in. Multimedia Polska. Kanał jest do końca 2007 roku związany umową na wyłączność z platformą ITI, przez co nie może trafić do Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu. Mimo to stacja liczy na obecność w 1 mln domostw do końca roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze kanal moglby trafic do "Cyfry" jesli juz maja "HBO Comedy" ?

Bardziej prawdopodobne mi sie wydaje, ze jesli umowa na wylacznosc z "n" naprawde by sie zkonczyla, to "Cyfrowy Polsat" by sie musial lapac tego kanalu. Chetnie by go chcialem ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Comedy Central:

CC jest dostępne w wersji niemieckiej, z Astry (bodajże) na FTA, prawda?

moje pytanie: czy w wersji FTA da się włączyć oryginalne napisy?

__________________________________________________

 

żeby nie pisać kolejnego posta:

to aż tak daleko poszło?

ehhhhh... dziś widziałem na VOX (FTA - HB 13E) fajny film pt. 'Ja, Irena i Ja'... jakież było moje zdziwienie, gdy zauważyłem, że nie ma tak jak u nas lektora, tylko... dubbing! szczerze przyznam - tak skrupulatnego dubba jeszcze w życiu nie widziałem! zero opóźnień, a ton mowy dostosowany do gestykulacji... żyć nie umierać... wniosek: uczmy się szwabskiego! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze kanal moglby trafic do "Cyfry" jesli juz maja "HBO Comedy" ?

Bardziej prawdopodobne mi sie wydaje, ze jesli umowa na wylacznosc z "n" naprawde by sie zkonczyla, to "Cyfrowy Polsat" by sie musial lapac tego kanalu. Chetnie by go chcialem ogladac.

 

Sorry, ale jak na mój gust, to HBO Comedy musi się lepiej postarać, bo porównując te dwa kanały (HBO Comedy i Central Comedy), to CC wypada o niebo lepiej. Dlatego pomimo posiadania HBO Comedy Cyfra+ mogłaby się pokusić o Comedy Central.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic, właśnie o to chodzi, żeby było jak najwięcej seriali komediowych, od tego jest kanał komediowy.

Nie ma co porównywać HBO Comedy z CC, bo tą są różne kanały. HBO C jest kanałem filmowym poświęconym komediom, natomiast CC szerzej traktuje tą tematyke. To tak jakby porównywać Ale Kino z AXN. HBO C nie jest złe, ale przydałoby się jeszcze CC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...