Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O promocjach przy okazji pisałem dwa, trzy dni temu w dziale Cyfrowego Polsatu. Ponieważ dotyczy to, w tym przypadku, Cyfry+, to poinformuję o swojej przygodzie, tu. W nawiązaniu do promocji "6 i 12 miesięcy" dającej odpowiednio 50% i 25% zniżki, zadałem 12 pytań (korzystając ze stronki http://www.cyfraplus.pl), aby pozyskać pełną wiedzę i informację, co do sloganu reklamowego, odnośnie tej promocji.

Otrzymałem odpowiedź na meila. Cóż powiedzieć, walnięta prosto z automatu i nie na temat, kończąca się zwrotem szybkiego reagowania, abym tylko, zdążył jeszcze załapać się na "świetną" promocję. Ja mam czas, mnie nigdzie się nie śpieszy, ja tylko pytam. Dodałem kolejne trzy pytania ładnie zapakowałem i ponowiłem je. Informacja zwrotna - odpowiedź za dwa dni - podzielę się z Wami i watpię, aby była skierowana frontem do klientów. Poprostu niereformowalni naciągacze :?: .

 

-pozdrawiam :wink:

 

PS.

......a wszystko to dlatego, że ponownie chcę skorzystać z usług Cyfry+ :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O promocjach przy okazji pisałem dwa, trzy dni temu w dziale Cyfrowego Polsatu. Ponieważ dotyczy to, w tym przypadku, Cyfry+, to poinformuję o swojej przygodzie, tu. W nawiązaniu do promocji "6 i 12 miesięcy" dającej odpowiednio 50% i 25% zniżki, zadałem 12 pytań (korzystając ze stronki http://www.cyfraplus.pl), aby pozyskać pełną wiedzę i informację, co do sloganu reklamowego, odnośnie tej promocji.

Otrzymałem odpowiedź na meila. Cóż powiedzieć, walnięta prosto z automatu i nie na temat, kończąca się zwrotem szybkiego reagowania, abym tylko, zdążył jeszcze załapać się na "świetną" promocję. Ja mam czas, mnie nigdzie się nie śpieszy, ja tylko pytam. Dodałem kolejne trzy pytania ładnie zapakowałem i ponowiłem je. Informacja zwrotna - odpowiedź za dwa dni - podzielę się z Wami i watpię, aby była skierowana frontem do klientów. Poprostu niereformowalni naciągacze :?: .

 

-pozdrawiam :wink:

 

PS.

......a wszystko to dlatego, że ponownie chcę skorzystać z usług Cyfry+ :?:

Post pod postem :oops: - ale trudno.

 

I po trzech dniach też nic, choć sama Cyfra+, dobrowolnie poinformawała mnie, że udzieli odpowiedzi na zadane pytania w ciagu dwóch dni. :roll::roll:Podejście lekceważące do klienta nadal trwa. :twisted::twisted::twisted: Czy przykre ? - już zdążyli mnie przyzwyczaić, do ich "grzeczności". :twisted::twisted::twisted:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Rabat 10% za PZ będzie obowiazywał przez 12 miesiecy wszystkich którzy podpiszą umowę do 31 grudnia 2006 :D

 

Też tak to zrozumiałem czytając regulamin promocji PZ na stronie C+. A od 01 stycznia co? Lipa i posucha? Gdyby C+ nie miała HBO i Canalu + to nie tylko nie sprzedawała by się dobrze, ale pewnie z tymi cenami i sprzetem całkiem by padła :twisted: A tak, płacz i płać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda. Tylko dziś czasy się zmieniły. Nie mamy końca lat 90-tych. Co kogo dziś obchodzi dlaczego i z kim ktoś powstał. Ludzie kalkulują oferta - cena. Na chwilę obecną ani N ani CP nie mają C+ czym "postraszyć". Oferta kanałów stała się wyrównana w zakresie dokumentu, muzyki, czy wiadomości. Kto ma najlepszy sport i filmy ten wygrywa. Po całej burzy (w szklance wody) z N kurz już opadł i dalej C+ ma najlepszą ofertę. I wszystko byłoby super gdyby nie CENY nijak nie przystające do polskich kieszeni :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 grudnia kończy mi się umowa z Cyfrą, Którą oczywiście wypowiedziałem. Dostałem od nich pismo z potwierdzeniem, przy okazji mnóstwo papierów zachęcających do przejścia na polecenie zapłaty lub opłatę kartą. Nie wiem po co bo raz,że rozwiązuję umowę dwa że korzystam ze zniżki opłacając abonament kartą kredytową dlatego nawet gdybym się zgodził na przedłużenie umowy zniżka mi nie przysługuje. Tak przynajmniej wynika z tych papierów. A tak przy okazji może ktoś wie co w tej chwili proponują za przedłużenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety zmienne są, a Cyfra+ nie. Nowa umowa - zawszę tak robiłem przez wiele lat plus opłata za rok z góry i wychodziłem na tym najlepiej. Do dziś mam ich fabrycznie zapakowane trzy antenki i jedną na bloku. Takie tam wspomienia, których nie sposób było im wytłumaczyć, że ja nie chcę kolejnej antenki, tylko chcę płacić taniej. Do dziś nie wiem, czy to w końcu zrozumieli ? i to, między innymi, nas poróżniło, że nie jestem abonamentem C+, będzie ze dwa lata ?.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również kończyłą sie umowa za wypowiedzeniem 31 grudnia, ale zadzwonili do mnie i zaproponowali umowę na rok od 1 grudnia - z półrocznym okresem 50 procent znizki. Dodatkowo za uzbierane punkty mialem do konca listopada i cały grudzień HBO (mam pakiet komfortowy plus canal+). Czyli ... chyba się jednak cos zmieniło, choć daleki jestem od zachwytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...