Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A tego będzie jeszcze więcej bo „Zdrady" też wracają do Polsatu choć tu podejrzewałbym też Polsat Cafe i/lub Nową TV gdzie ten serial jest już emitowany i to niemal codziennie: https://www.tvpolsat.info/news/54368/zdrady-powracaja-do-telewizji-polsat-kiedy-emisja-kim-sa-bohaterowie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polsat jesienią bez formatu z seniorami

 

Cytat

W jesiennej ramówce nie znajdzie się zakupiony niedawno przez Polsat format „The Fittest Pensioner”, w którym seniorzy rywalizują o tytuł najsprawniejszego - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Polsat planuje emisję programu w 2024 r., możliwe, że już wiosną.

Źródło: Wirtualnemedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jesienią w Polsacie bez większych rewelacji na które to liczono po przyjściu Edwarda Miszczaka do stacji. W moim odczuciu już wycofanie się z planów stworzenia a właściwie to nawet reaktywacji po długim czasie własnej śniadaniówki zabrało te nadzieje. W sumie to szkoda bo w przypadku nazwijmy to „Poranka z Polsatem" liczyłem na szerokie pole do popisu zarówno redakcji głównej anteny jak i Polsat Cafe. Poza tym typowałem też że słoneczna stacja do tego typu programu weźmie wszystkich swoich prezenterów (także zapomnianych na czele z Agnieszką Hyży) jak i wszystkie Panie od prognozy pogody czy nawet informacji w chociażby Wydarzeniach 24 jak nie Polsacie News.  

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownictwo myśli po prostu ekonomicznie. Mając do wyboru tworzenie od zera programu śniadaniowego, który byłby podobny do tego, co oferuje TVP 2 oraz TVN (bo też tutaj raczej już się koła nie wymyśli na nowo), co wiąże się z ryzykiem i ewentualnymi stratami, albo emisję programu z Polsatu News, wybiera się to drugie rozwiązanie, które jest tańsze i sprawdzone.

Poza tym to patrząc na ofertę telewizji naziemnej i kanałów ogólnych, obecnie żadna stacja poza Polsatem nie ma typowo informacyjnego poranka. Nawet TVP Info, czyli kanał tematyczny, od 7:15 nadaje już rzeczy bardziej publicystyczne.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN w wakacje chociaż mógłby transmitować "Wstajesz i Wiesz"  na głównym TVN, albo na TTV. Tym bardziej, że teraz nie ma DDTVN. 

 

A co do tematu bardzo pomyliłem się co do Miszczaka. Nie tak sobie wyobrażałem jego pracę po przejściu do Polsatu. Szkoda. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Beks napisał(a):

A co do tematu bardzo pomyliłem się co do Miszczaka. Nie tak sobie wyobrażałem jego pracę po przejściu do Polsatu.

Ja także nie tak sobie wyobrażałem pracę Miszczaka po przejściu do Polsatu, liczyłem na to, że zlikwiduje on dominujące w Polsacie paradokumenty, co tak się oczywiście nie stało.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kirk napisał(a):

Kierownictwo myśli po prostu ekonomicznie. Mając do wyboru tworzenie od zera programu śniadaniowego, który byłby podobny do tego, co oferuje TVP 2 oraz TVN (bo też tutaj raczej już się koła nie wymyśli na nowo), co wiąże się z ryzykiem i ewentualnymi stratami, albo emisję programu z Polsatu News, wybiera się to drugie rozwiązanie, które jest tańsze i sprawdzone.

Poza tym to patrząc na ofertę telewizji naziemnej i kanałów ogólnych, obecnie żadna stacja poza Polsatem nie ma typowo informacyjnego poranka. Nawet TVP Info, czyli kanał tematyczny, od 7:15 nadaje już rzeczy bardziej publicystyczne.

Polsat w zasadzie ma dwa informacyjne poranki a mianowicie transmisje Polsatu News na głównej antenie plus jeszcze to co emitują Wydarzenia 24 :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat przy Wydarzeniach 24 nie można mówić o informacyjnym poranku, bo to zwykłe serwisy nadawane tak jak w pozostałych porach dnia. Chodzi bardziej o to, że nie ma w stacjach ogólnych programu porannego ale z naciskiem na informacje, coś takiego jak "Uno Mattina" z Rai Uno (przynajmniej dopóki nie skrócono niedawno tego programu). W Polsce śniadaniówki opierają się bardziej na kwestiach poradnikowych czy lifestylowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Mateusz2006 napisał(a):

Drugi dzień imprezy także na Polo TV i Disco Polo Music.

„Chodź” rok temu było tylko jeden Dzień imprezy, tak samo było w 2021 roku, jak i w 2020 roku? a w tym roku już dwa dni?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiadomo podczas koncertu Festiwal Weselnych przebojów w Mrągowie 11-12 sierpnia jako para młoda wystąpią: Olga Łasak i Michał Koterski, A koncert poprowadzą: Ela Romanowska i Rafał Maserak. To się zapowiada najlepsze wesele, bo lubię Michała Koterskiego, bo on w 2018 „był” jako wodzirej to było dobrze. I rozbawiał publiczność.

Aczkolwiek koncert będzie się zapowiadał bardzo dobrze. I ten koncert obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest on tutaj: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/edward-miszczak-ramowka-jesien-2023-polsat

Z tego wywiadu wynika że program Dody przechodzi z soboty na poniedziałek a reszta reality show wyląduje najpewniej w środku tygodnia. Dodatkowo Polsat nie rezygnuje ze śniadaniówki (i dobrze) która to najpewniej ruszy w ramach ramówki wiosennej lub nawet zimowej ale już w 2024 roku. 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć dlaczego Polsat tak kaleczy języki swoich Widzów durnymi nazwami zagranicznych programów. "The Real Housewives. Zony Warszawy", Temptation Island Polska? Kto im wymyśla te okropne nazwy. Nie da się czegoś bardziej polskiego i trafiającego do zwykłego Polaka? A poza tym te nazwy nie oddają żadnej treści - te żony z Warszawy nie są podobno z Warszawy a jedynie tu pracują/mieszkają, nie wiadomo czyimi są żonami (tak jakby jakichś mężczyzn). Chyba translator google im to wymyślił a co nie umiał to nie przetłumaczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...