Skocz do zawartości

manieq01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

2x2 w otwartym oknie w sieci Jambox dla każdego abonenta.

 

Warto podkreślić, że ostatnio było informacja, że sieć ta ma już 43 tysiące abonentów, którzy korzystają z 60 tysięcy dekoderów (czyli razem z multiroom). Oznacza to, że dość duża grupa odbiorców jak na ten kanał będzie mogła go oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że wreszcie gdzieś pojawili się z programem TV. Dzięki za link. ;)

Źle wywnioskowałem z informacji, jaką podali o tym serialu.

Ciekawe, jakie filmy puszczają w ramach "Film w 2x2"? Kolejne moje zdziwienie to to, że puszczają "Królika Bugsa" i "Popeye". :woot:

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Apropo Królika Bugsa ,Popeya czy Supermana.Fajnie ,że emitują te kreskówki ,ale zawsze jest jakieś "ale" .

Dlaczego tylko w weekendy po godzinie 6:00?Spokojnie możnaby emitować również od pon do pt ,co sprawiło by ,że ramówka byłaby bardziej zróźnicowana i ciekawsza.Fajnie by było zobaczyć jeszcze kilka innych pozycji w ramówce.A co do ramówki to jest  niszowa i inna niż na pozostałych kanałach,co bardzo mi się podoba .Wielki plus dla was za to. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spośród większych kablówek to tylko Jambox. Pozostałe to Geckonet i Romwer, bardzo małe kablówki. Nie licząc lokalnych kanałów, to 2x2 spośród ogólnopolskich telewizji ma najgorszy zasięg, a ramówka nie jest zła i widać, że jest w miarę inwestowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość lukimann

Mieliśmy okazję rozmawiać z różnymi operatorami, w tym z tymi większymi - są wstępnie zainteresowani i docenili odmienność naszej oferty oraz to, że

wypełniamy pewną lukę na rynku :) Jest obiecująco, ale na konkretne efekty musimy poczekać - mamy nadzieję, że będą szybko widoczne.

Są już jakieś postępy w rozmowach? Wiadomo już jacy operatorzy są zainteresowani waszym kanałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ,że w sierpniu premieruje na antenie 2x2 kolejne ani

me - opowiesci z pomarańczowej ulicy (nie mam pojexcia co to za tytul nigdzie nie moge o tym znalezc informacji)

 

Premiera 5 sierpnia o 8 i 23.

Emisja tylko w soboty

Dowód:

http://programtv.naziemna.info/program/stacja/2x2=2017-08-05

Zastanawia mnie co oni za filmy pokazują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli to będą nawet średni operatorzy to już to będzie coś. Ciekawe czy te zapowiedzi sprawdzą się, bo nadawca po uruchomieniu kanału wiele razy komunikował że w danym czasie kanał pojawi się u kilku operatorów i nic z tego nie wynikało. Chociaż w tym przypadku jeśli była to zapowiedź na konferencji to może jest ona bardziej sprawdzona i potwierdzona skoro została tak oficjalnie podana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się z tymi zapowiedziami, ale mimo to jakoś od początku im kibicuję. Dla mnie to dobra opcja do wypełnienia luki w ofercie. Dla wielu może bez przyszłości, bo dość niszowa, ale oby im się udało. Czekałem na Vectrę, teraz czekam na CP lub chociaż jakąś opcję w internetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelitę nie licz ;) Tylko kabel. Żeby dostać się na platformy sat, trzeba mieć dużo kasy, a po drugie być dogadanym z operatorem. 2x2 ma trudno, bo stoi za nim praktycznie nieznany nadawca. 

Ja się trochę dziwię, że właśnie w żadnej TV internetowej ich nie ma. Dziwne, że Videostar (obecnie WP Pilot) nie był zainteresowany tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...