Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polski komentarz na ES 3-5 w nc+ zaczyna się zawsze około 6-7.

 

Nie prawda.

Dziś siedziałem przy Eurosportach od 6 i nie było polskiego komentarzu na nc+.

Siedziałem też po 7:20 gdzie było narciarstwo zjazdowe, na innym eurosporcie saneczkarstwo i również przy nc+ nie było po polsku komentarza tylko po angielsku. Z ciekawości sprawdziłem na cp i tam komentarz polski był.

 

Masakra. Za co nc+ chce 15 zł skoro nawet nie potrafi opakować produktu? W CP mam najnizszy pakiet za 5 zł i dali dostęp do eurosportów, które są po polsku w porownaniu z tymi z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Za co nc+ chce 15 zł skoro nawet nie potrafi opakować produktu?

Już to było pisane. Kto bierze NC+ bez 6 Canal+? Jest ktoś taki z tego forum? 

Jak nie brak polskiego komentarza to opłata za Eurosport. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Bo nc+ nie opłaca się brać bez paczki Canal+.

W CP sprzet mają lepszy, programy takie same jak w nc+ + swoje sportowe.

 

nc+ bierzę się dla Canal+. Jeżeli ktoś ma extra+ czy comfort bez paczki Canal+ to nie rozumiem takiej osoby. Przecież u konkurencji wychodzi taniej + programy takie same a nawet więcej w tej cenie.

 

No ale bez przesady. nc+ się wycwaniło. dawac bez komentarza nawet narciarstwo zjazdowe? konkurencja w tym samym czasie pokazywała w polskim komentarzem

 

PS. a co ja z lupą siedze przy tv? Mam 4k tv 55' i róznicy praktycznie nie widze. Widze różnice wiesz kiedy? jak odpale netflixa. wtedy widac gołym okiem różnice. Albo przełącze na SD. A tak dla mnie roznice sa minimalne albo w ogóle ich nie ma.

wiekszosc ludzie maja tv 40' wiec jak niby Wy widzicie roznice? ja przy sony 55' za grube pieniadze nie widze roznicy w odbiorze miedzy nc+ a cp. Roznica jest jak wspomnialem jak przelacze na sd lub na netflixie. 

Edytowane przez ammoled
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potwierdzasz to, co pisałem wcześniej. Jak dotychczas chyba nikt nie napisał, że jakość obrazu E3-E5 w CP jest gorsza wizualnie, jedynie było porównanie przepływności. Jeśli różnica w jakości nie jest dostrzegalna podczas normalnego oglądania (nie mówię o siedzeniu z lupą i szukaniu szczegółów na siłę), to nie ma co narzekać na jakość patrząc tylko na przepływność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz w Eurosporcie 4 jest szybciej niż na Eurosporcie 2 podczas meczu hokeja i dodatkowo lepsza jakość, nie pikseluje jak na ES2. Przynajmniej w UPC.

A jak już mają te 5 kanałów, to powtórki konkurencji nakładających się powinny być nieco szybciej. Po skokach od razu powinna być retransmisja short tracku i łyżw. Szybkiego, a nie dopiero o 17.15 na es3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...