Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś testowałem na android tv i działa oczywiście przesyłając apkę z komórki ponieważ sklep w laptopie wskazuje, że aplikacja nie jest zgodna z moim tv. Powinno zatem i na android box. Pilot nie bardzo działa ale już podłączona bezprzewodowa mysz jak najbardziej - wygodniej zresztą niż pilotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w nowo zakupionym boxie w aplikacji mobilnej nic nie działa albo wywala że DRM,albo że nie można odtworzyć materiałów szyfrowanych.Z drugiej strony poprzez przeglądarkę internetową cześć tych kanałów działa,a na reszcie wyświetla się komunikat "not found error" nie wiem z czego to wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dartman, Bart18, Gebius, prosimy o zgłoszenie tej sytuacji poprzez panel Internetowego Centrum Obsługi Klienta, mailowo na adres kontakt@cyfrowypolsat.pl lub telefonicznie z telefonu komórkowego: 699 00 2222 lub 222 127 222 (opłata zgodna z taryfą operatora) bądź stacjonarnego 801 08 08 08 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwonilem to powiedzial facet, ze nie dzialaja wikingowie bo nie mam wykupionej uslugi go...co jest bzdurą a jak zapytalem co to sa katalogi online to nie umiał odpowiedziec.

Doprecyzujmy. Masz wykupiony Cyfrowy Polsat GO, czy tylko masz Katalog Online? Bo to nie jest to samo. Katalog Online, to wybrane materiały dostępne za pomocą dekodera podłączonego do internetu, w zakładce VOD. Cyfrowy Polsat GO, to dostęp mobilny (telefon, tablet, komputer) do tego samego VOD plus dostęp do streamingu wybranych kanałów TV, zgodnie z wykupionymi pakietami w wersji satelitarnej. 

 

PS. Sprawdziłem. Na dekoderze "Wikingowie" sezon 5, działają u mnie.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zglosilem, zglaszal takze moj syn.Narazie niewiele to pomoglo( sprawy dotycza sumie trzech roznych umow). Otrzymalem Informacje, iz ponowiono uprawnienia z prosba o poinformowanie czy rozwiązało to problem. Nie rozwiązało o czym polnformowalem ICOK.

Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko 5 odcinek działa.Czy ktoś testował tą aplikację na różnych smart box tv? Na moim mxq pro 4k działa tylko część kanałów,a na innych wyskakują komunikaty o drm i tym podobne.Czy polsat celowo blokuje dostęp do usługi? Dodam że ipla działa tak samo jak cp go czyli nie da sie korzystać.Inne serwisy działają dobrze np:Wp pilot działa idealnie więc to chyba nie jest wina urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też od wczoraj mam aktywne CP GO.. póki co w telefonie z androidem. Zauważyłem, ze tez nie mogę odtworzyć pierwszych odcinków wikingów , dopiero działa odcinek 5 i 6 .. w pozostałych pisze ze tylko dla posiadaczy pakietu . Ja posiadam ten najwyższy. Klikając w inne filmy także w większości przypadków nie można odtworzyć.. a trzeba niby wykupić. Generalnie mam jeszcze pytanie .. jeśli dezaktywuje usługę VOD to w/w materiały nie będą dostępne ?? będzie działać tylko tv online na urządzeniu mobilnym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...