Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy kasowaniu historii nie możesz ruszać tzw ciasteczek(cookie). Ewentualnie czyścić manualnie, zostawiając te z CP GO. Jeśli korzystasz z ccleaner lub coś w tym stylu, trzeba "odptaszkować" czyszczenie owych cookie w FF. W przeciwnym wypadku, twój (cały czas ten sam) FF będzie za każdym razem widziany jako nowa przeglądarka, czyli nowe urządzenie.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to absolutnie nie do zaakceptowania. Na laptopie we Firefoksie mam ustawione tak, że przy każdorazowym zamykaniu tej przeglądarki cała historia przeglądania, wraz z pobranymi danymi, plikami cookies itp. jest automatycznie całkowicie czyszczona. Na komputerze stacjonarnym, gdzie też korzystam z Firefoksa, historię przeglądania czyszczę ręcznie, również z usunięciem wszystkich plików cookies. Po prostu nie lubię zostawiać na komputerze tego typu śladów, mimo iż korzystam z niego tylko ja. Tyczy się to zarówno mojego komputera stacjonarnego, jak i laptopa. W zostawianie samych plików cookies, czy też cookies usługi Cyfrowy Polsat GO nie będę się bawił. Po prostu nie chcę zaśmiecać komputera.

 

Dlatego też w tej sytuacji mam w nosie tę usługę Cyfrowy Polsat GO i po prostu z niej zrezygnuję przy najbliższej okazji, czyli podczas kolejnego przedłużania mojej umowy z Cyfrowym Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwość usunięcia wszystkich urządzeń zdefiniowanych w CP GO? Chodzi o to, że dopuszczalne są 3, ale system ma błąd i ma w tym momencie 5 urządzeń, przez co gdy usunę jedno, nie mam możliwości podłączenia nowego i muszę czekać 7 dni żeby usunąć kolejne, następnie za kolejne 7 dni móc usunąć urządzenie i w końcu podłączyć nowe.

 

Jest taka możliwość. Piszesz na ICOK i prosisz o usunięcie wszystkich urządzeń. Działa na 100%, bo sam tak dwa dni temu usuwałem. Możesz też zadzwonić na infolinię i poprosić o usunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że system operacyjny nie ma tutaj nic do rzeczy tak jak pisze @grande. Posiadam Windows 10 - najświeższa wersja. Potwierdzam na IE opcja przewijania jest dostępna. Tak jak myślałem, opcja przewijania jest dostępna tylko w przypadku odpalenia CP GO z wtyczką Silverlight. Trochę szkoda, bo popularne przeglądarki zrezygnowały z tej wtyczki, a opcja cofania w CP GO jest bardzo przydatna.

 

Jeśli tutaj zaglądasz, to może przeczytasz. I każdy, kto nie chce używać CP GO w przeglądarce z powodu kasowania danych przeglądarki. Można pobrać programik Nox App Player. Jest całkowicie darmowy mega szybki emulator aplikacji na Androida. Używam go do CP GO na PC. Idealnie się sprawuje. W ustawieniach jedynie można ustawić odpowiednią rozdzielczość min. 720p albo jak ktoś woli 1080. I pamiętać o tym, żeby mieć opcję wirtualizacji włączoną w biosie, to przyśpiesza pracę programu, ale i bez tego CP GO działa bez problemu. Można zainstalować że sklepu Play (dostępnego z poziomu aplikacji), albo wrzucić APK do programu. I w ten oto sposób mamy dostęp do natywnej aplikacji CP GO na naszym PC :) Jakby się ktoś obawiał, że emulacja obciąży komputer, to nic z tych rzeczy, program jest wyjątkowo dobrze zoptymalizowany, bo pod granie w gry z Androida na PC. Dorzucę później jakieś zdjęcia poglądowe.

Edytowane przez pok5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jeżeli nie podpisałeś nowej umowy, a jak masz podpisaną, to CP GO jest aktywne automatycznie. A zarządzanie CP GO w ICOK jest pod zakładką usługi, da się zarządzać przypisanymi urządzeniami nawet jeśli jest nieaktywne. I tam również możesz przeczytać status usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tutaj zaglądasz, to może przeczytasz. I każdy, kto nie chce używać CP GO w przeglądarce z powodu kasowania danych przeglądarki. Można pobrać programik Nox App Player. Jest całkowicie darmowy mega szybki emulator aplikacji na Androida. Używam go do CP GO na PC. Idealnie się sprawuje. W ustawieniach jedynie można ustawić odpowiednią rozdzielczość min. 720p albo jak ktoś woli 1080. I pamiętać o tym, żeby mieć opcję wirtualizacji włączoną w biosie, to przyśpiesza pracę programu, ale i bez tego CP GO działa bez problemu. Można zainstalować że sklepu Play (dostępnego z poziomu aplikacji), albo wrzucić APK do programu. I w ten oto sposób mamy dostęp do natywnej aplikacji CP GO na naszym PC :) Jakby się ktoś obawiał, że emulacja obciąży komputer, to nic z tych rzeczy, program jest wyjątkowo dobrze zoptymalizowany, bo pod granie w gry z Androida na PC. Dorzucę później jakieś zdjęcia poglądowe.

Program Nox App Player jest mi bardzo dobrze znany. Dzięki za podpowiedź, w sumie sam nie wpadłem na to żeby wykorzystać go do uruchomienia aplikacji CP GO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...