Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc to jednak o dzisiejszą środę chodziło stronie WM. I fajnie, że kanał juź wystartował. Myślę, że kanał będzie miał świetną ogladalność.

 

@endeavour widzę, że zostałeś odblokowany. Przepraszam, że ci nie wierzyłem i pisałem, że nas oszukałeś. O jeden dzień pomyłka, ale nic się nie stało. Jakby to było za miesiąc to wtedy można by tak napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem ze bedzie chociaz troche w strone takich wykonawców jak Kendrick Lamar, The Weeknd, Frank Ocean, Kanye West itp
Właczam a tam jakieś polskie słabe rapsy z papieżem na końcu xd

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywne dzwięki, przypadła mi ta stacja do gustu :) mam nadzieję że dołączą również do multipleksöw lokalnych DVB-T. Nagrał ktoś może start tej stacji??

Oni chyba tak nagle nieoczekiwanie się pojawili, więc watpię by ktoś miał to nagranie :/ A nuż mogę się mylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie że wystartował, mam nadzieję że w dalszym czasie jakoś wyrównają proporcje bo teraz znaczna część utworów to MaxFlo :( Za to zaskakuje mnie strasznie duża ilość klipów z Alohy (która jakąś bardzo popularną wytwórnią nie jest, ale wcale to nie jest wada). Brakuje jeszcze wielu popularniejszych wytwórni, a zwłaszcza Prosto, którym się chwalili w prezentacji, UrbanRec, Stopro, QueQuality, Szpadyzor czy Aptaun. No ale to dopiero początek testy i w ogóle, wierzę że to się zmieni :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie miałem chwilę czasu aby zerknąć na HH TV i moje pierwsze wrażenia: kanał ujdzie w tłoku. Niestety nie ma klasyki, co jest sporym minusem :/ w żadnym z utworów nie natrafiłem na przekleństwa, a to mi się kojarzy że stucznością (kolejny minus). Moja ocena to 3+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzień to przecież polskie prawo każe im wypikać utwory :P Niestety ale klipy często się powtarzają, baza na razie jakaś duża to nie jest. Albo może inaczej jednych klipów jest zdecydowanie za dużo a innych za mało :) Czasami zdarza im się też puścić dwa klipy pod rząd tego samego zespołu. Ale to chyba testy, mimo że nie ma żadnego napisu?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzień to przecież polskie prawo każe im wypikać utwory :P Niestety ale klipy często się powtarzają, baza na razie jakaś duża to nie jest. Albo może inaczej jednych klipów jest zdecydowanie za dużo a innych za mało :) Czasami zdarza im się też puścić dwa klipy pod rząd tego samego zespołu. Ale to chyba testy, mimo że nie ma żadnego napisu?

Jak tak jest to możliwe, że testują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNE o HIP-HOP TV: "Będą pasma tematyczne i gatunkowe"

 

http://glamrap.pl/1/35927-cne-o-hip-hop-tv-beda-pasma-tematyczne-i-gatunkowe

 

Cisza o rapsach zagranicznych, masakra ;/

I bardzo dobrze. Eminema i inne zagraniczne syfy masz na 4Fun TV albo Esce. Tutaj niech będzie miejsce dla polskich wykonawców i raperów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...