Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn w Polsce 2014


kibictyper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jak wygląda sytuacja dla abonenta NC+? Domyślam się że nie będzie można wykupić dostępu na tej platformie? Mam jeszcze Astrę więc może ARD/ZDF albo jakiś włoski kanał FTA? Do tego mam w drugim pokoju kablówkę Vectrę z dekoderem SD i podstawowym pakietem programów za parę zł. Czy jest jakaś możliwość skorzystania u mnie z czegokolwiek aby zapewnić sobie dostęp do tej siatki? Jestem skłonny zapłacić te 100zł bo ojciec jest wielkim fanem siatki i to byłoby dla niego coś wspaniałego. Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jak wygląda sytuacja dla abonenta NC+? Domyślam się że nie będzie można wykupić dostępu na tej platformie? Mam jeszcze Astrę więc może ARD/ZDF albo jakiś włoski kanał FTA? Do tego mam w drugim pokoju kablówkę Vectrę z dekoderem SD i podstawowym pakietem programów za parę zł. Czy jest jakaś możliwość skorzystania u mnie z czegokolwiek aby zapewnić sobie dostęp do tej siatki? Jestem skłonny zapłacić te 100zł bo ojciec jest wielkim fanem siatki i to byłoby dla niego coś wspaniałego. Dzięki i pozdrawiam.

przed chwila w wydarzeniach zapowiadali mistrzostwa dostepne w sieciach kablowych i platformach satelitarnych, czyli ze co ? poza CP zostaje jeszcze Orange i nc+ czyzby pojawily sie gratisowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak Rai nie zakoduje transmisji, pamiętam, że pierwsze finałowe spotkania Ligi Światowej były kodowane a już półfinały i decydujące spotkania były FTA, więc jest duża szansa, że nie zakodują transmisji, bo to w zasadzie jedyna alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Be89 - owszem, przyda się.

Z lektury tego skarbu kibica mogę wysnuć następujące wnioski:

1) Jeżeli za sukces reprezentacji gospodarza turnieju uznamy zdobycie co najmniej brązowego medalu, to zjawiska zwanego jako "atut własnego boiska" od 1982 (wtedy brązowy medal zdobyła reprezentacja Argentyny) po prostu w siatkówce mężczyzn nie ma.

2) Mecz MŚ, który odbędzie się 6. września we Wrocławiu będzie pierwszym meczem pomiędzy reprezentacjami Polski i Kamerunu w historii. Z pozostałymi zespołami uczestniczącymi w mistrzostwach reprezentacja Polski rozegrała wcześniej co najmniej jeden mecz (choć są dwa zespoły, z którymi Polska ostatnio grała w 1978 roku - Meksyk i Korea Południowa).

 

Mimo paru mało istotnych rzeczy (np. co siatkarze lubią czytać czy jeść), są też bardzo istotne, których trudno się spodziewać w Skarbie Kibica Przeglądu Sportowego (który wyjdzie już jutro) - objaśnienia znaków dawanych przez sędziów, szczegółowe informacje na temat ostatnich meczy poszczególnych zespołów z innymi zespołami uczestniczącymi w mistrzostwach, dokładne wyniki kwalifikacji do mistrzostw świata, porównanie pomiędzy siatkówką halową a plażową (ukazane w przejrzystej infografice), objaśnienie zasad siatkarskich (też ukazane w infografice) czy pełny ranking FIVB.

 

Jednym słowem - warte pobrania (choć plik jest duży - ok. 182 MB i nie jest po polsku ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśleli o kibicach z zagranicy?

Po pierwsze termin nie jest sprzyjający, początek roku szkolnego

Dodatkowo na całym świecie siatkówka to sport mało popularny

Jesli ktoś myślał ze ludzie przyjadą z całego swiata na mecze to był w ogromnym błędzie

To ze w Polsce ta nuda zyskała popularność z uwagi na sukces reprezentacji to nie znaczy że te mistrzostwa elektryzują cały świat.

 

Edit: widzę na gorze że jest lista nadawców.

Tak jak myslem, sprzedano prawa bardzo małej liczbie nadawców

10 krajów w Europie na kanałach kodowanych, do tego hurtem za grosze Ameryka południowa, bliski wschód i Afryka. Na tym lista się kończy.

Polsat liczył ze światowe potęgi tv bedą się bić o te prawa i zarobi, a tak nic. Dziwi mnie że dali się w to zrobić, czyżby byli zaślepieni miłością do siatkówki i nie zauważyli że ten sport na świecie nic nie znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykaz oficjalnych nadawcow MS 2014: http://poland2014.fivb.org/~/media/fivb ... asters.pdf

Co ciekawe wykaz ten zostal umieszczony tylko na angielskojezycznej wersji strony MS 2014, brak na stronie polskojezycznej.

 

Ten link nie wchodzi tzn jakiś błąd "RUNTIME ERROR" :D

 

http://poland2014.fivb.org/en/tv tutaj macie wykaz i wg mnie to bardzo mało państw pokaże te mistrzostwa :/ szczególnie bardzo mało z Europy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wszystko wygląda. Zazdroszczę tym, którzy mogą teraz być na Narodowym. Wiem, że jest to impreza nieporównywalna z Euro 2012, ale jestem na maxa podjarany i już nie mogę się doczekać hymnu oraz pierwszego gwizdka. Tak naprawdę bardziej chyba pasjonuje mnie to jedno, wyjątkowe spotkanie od całego turnieju. Oby naszym dobrze poszło, to najważniejsze! DO BOJU POLSKO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...