Skocz do zawartości

Testy kanałów BBC


nowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to testy zawsze były prowadzone z gorsza jakościa niż po oficjalnym starcie kanału. Czy pamięta ktoś z was aby po testach obnizono jakość?

tak nawiasem to wyżej rozdzielczości już nie będzie, tzn będzie, ale to już HD :D taka rozdzielczość jaka jest obecnie (720x576 źródło: niceadasko) to maksymalna rozdzielczość PAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to testy zawsze były prowadzone z gorsza jakościa niż po oficjalnym starcie kanału. Czy pamięta ktoś z was aby po testach obnizono jakość?

tak nawiasem to wyżej rozdzielczości już nie będzie, tzn będzie, ale to już HD :D taka rozdzielczość jaka jest obecnie (720x576 źródło: niceadasko) to maksymalna rozdzielczość PAL

 

Pełna rozdzielczość standardu PAL to 768x576 (4:3), a to że w SAT się jej nie stosuje to już inna bajka. 720x576 jest upscalowane tak jak inne rozdzielczości do 768x576 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem :> jak na razie paczka BBC Global w europie będą tylko w Polsce ;p wszystko czas pokaże, ale jak zamierzają rozszerzać to wątpię by strategia oddzielną wizje dla każdej wersji językowej znalazła by miejsce na satelicie ;p

Ale kto wie :> w nazwie jest poland wiec może ;p może specjalnie się naszym rynkiem zainteresowali bo wiedzą że u nich największa migracja to Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale dziecięcym będzie dubbing a na reszcie lektor. A ja nie zgodzę się z tym, że powinna być tak nadawana, bo wtedy nie będę się czuł wyższy :lol: a tak na serio to jak narazie nie było żadnego info, że BBC chce wejść na inne rynki a przynajmniej ja nie widziałem takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...