Skocz do zawartości

Testy kanałów BBC


nowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dołączą je do listy dopiero jutro,czy może jeszcze dzisiaj?

 

Podejrzewam że nie wcześniej jak w nocy z dziś na jutro bo to się chyba będzie wiązało ze zmianą listy kanałów CP ( po prostu nie bardzo wiadomo gdzie je zmieścić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wiem czym tu się niecierpliwić, bo raczej nie wydaj mi się, żeby te kanały były zbyt ciekawe. Liczę jedynie na ten kanał z dokumentami, że może na nim będzie coś godnego uwagi, ale pewnie też się zawiodę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakimi numerami beda te kanaly? ;)

 

Zapewne będą porozrzucane. CBeebies będzie przy bajkowych, Lifestyle przy tych typu TVN Style i Zone Club, Knowledge przy Discovery, a Entertainment gdzieś przy filmowych, przypuszczam, że między Kino Polska, a E!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiłem BBC Prime, kiedy byłem abonentem Cyfry. Ciekawe były szczególnie seriale komediowe i programy rozrywkowe ale nie lubiłem tych napisów, bo nie mogłem się skupić ani na obrazie ani na napisach. :lol: Super że te 4 kanały będą z lektorem (i z dubbingiem BBC CBeebies). BBC naprawdę produkuje programy wysokiej jakości, np. Top Gear albo filmy dokumentalne, wielu ludzi nawet nie wie ile programów na Animal Planet czy Discovery to programy produkowane przez BBC. Wystarczy sprawdzić ile w sklepach internetowych kosztują płyty DVD z filmami dokumentalnymi produkowanymi przez BBC.

Ja się cieszę z pojawienia się ich na CP, sceptycy też zmienią zdanie kiedy je trochę pooglądają.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC naprawdę produkuje programy wysokiej jakości, np. Top Gear albo filmy dokumentalne, wielu ludzi nawet nie wie ile programów na Animal Planet czy Discovery to programy produkowane przez BBC.

 

No i słynne Allo Allo, bądź Hotel Zacisze, których mam nadzieję nie zabraknie na BBC Entertainment :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja czekam na "Co ludzie powiedzą" z Hiacyntą Bukiet. Bombowa kobita :D

nie/tylko ty alo alo tez jest ok zBBc PRIMe wlasnie to ogladalem:)najczesciej

 

Edycja Burli: Poprawione cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...