Skocz do zawartości

Testy kanałów BBC


nowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak wy wyszukujecie że widzicie te testy tych kanałów,na mojej liście nie ma ich.Trzeba zrobić jakieś skanowanie czy coś takiego? Możecie mi doradzić jak to się robi dokładnie bo jeszcze nigdy tego nie robiłem.Dodam tylko że mam dekoder Echostar DSB-616.Proszę o pomoc..

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Musisz wybrać listę "wszystkie kanały" bo do listy kanałów Cyfrowego Polsatu nic nie dodasz ani nie usuniesz - nie jest edytowalna

2. Wciśnij menu

3. Wybierz "instalacja programów"

4. Przejdź do zakładki "sprawdź sygnał" na dole

5. Wybierz odpowiedni transponder z listy (BBC nadaje z 11.117 V czasem wyszukuje 11.116 bo tak zaokrągla)

6. Wybierz szukaj kanałów

7. Kanały zostaną dodane na końcu listy, chyba że już te kanały pod inną nazwą znajdują się na twojej liście, to wtedy naciśnij żółty przycisk i wybierz grupowanie kanałów wg transpondera, znajdź ten transponder na swojej liście i będą tam widoczne wszystkie kanały jakie są z danego tp dodane.

 

Jeżeli na liście transponderów nie znajdziesz takiego o tej częstotliwości wybierz TP 00 i będziesz mógł ręcznie wprowadzić dane nowego transpondera. 11.117 (lub jeżeli nie wyszuka wpisz 11.116) potem polaryzacja pionowa (V) i SR=27500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zastosowałem podany przez Ciebie przepis (w obydwu wersjach), ale nic to nie dało. Tzn. jeśli robię to przez TP00 to wśród wyszukanych programów wyświetlają się 4 BBC, ale potem już na liście programów ich nie ma - próbowałem zarówno sortować według transpondera jak i alfabetycznie. Spróbowałem nawet przez 11116, ale po przeszukaniu ten transponder nie pojawia się na liście programów. Coś pewnie robię źle, ale nie wiem co. :)

--

LeHardi

Echostar DB-717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zastosowałem podany przez Ciebie przepis (w obydwu wersjach), ale nic to nie dało. Tzn. jeśli robię to przez TP00 to wśród wyszukanych programów wyświetlają się 4 BBC, ale potem już na liście programów ich nie ma - próbowałem zarówno sortować według transpondera jak i alfabetycznie. Spróbowałem nawet przez 11116, ale po przeszukaniu ten transponder nie pojawia się na liście programów. Coś pewnie robię źle, ale nie wiem co. :)

--

LeHardi

Echostar DB-717

 

Testy kanałów BBC zastąpiły kilka kanałów które wcześniej znajdowały się na tym transponderze, najwyraźniej testy te w Twoim przypadku kryją się na liście pod nazwami tych poprzednich, wcześniej znalezionych kanałów m.in. Mohabat TV, Pen TV. Wybierz grupowanie według transponderów i sprawdź jakie kanały kryją się u ciebie pod tą częstotliwością, jeżeli natrafisz na 4 testy (w tej chwili nadają ten sam odcinek Teletubisiów na wszystkich czterech) to znaczy że trafiłeś na te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dziwne te kanały są kodowane tylko w Nagrze2, która jak wiadomo jest nie szczelna, a Nagry3 nie ma. Znowu GlobeCast nie może dać Nagry3 i chyba będą musieli odkodować te kanały tak jak jest to w przypadku kanały Weeding TV (czy tak mu tam), aby abo, którzy mają Samsung'a HD mogli odbierać te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...