Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, nad Warszawą ponownie przechodzi burza z ulewą.Nie ma całkowicie emisji na transponderach C+, części kanałów CP i części N. Awaryjnie CP przełączyła dosył TVP2 na analogowy sygnał naziemny.Mam nadzieje, że platformy wyciągną wnioski z tej sytuacji i pomiędzy swoimi siedzibami wykonają połączenia światłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem wczoraj, pewnie masz swoją ulubioną listę kanałów więc najpierw przełącz na polsatowską listę i sprawdź czy masz ten kanał, jeżeli tak musisz do ulubionych dodać eurosport2 na nowych częstotliwościach. Obecnie nazwa kanału to ESP2 ne polish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mam od wczoraj. Kazali mi wrócić ustawienia fabryczne,poświęcając moja ulubioną listę i dalej [beep]a:/.Nie dogada sie z baranami:/ Własnie dzwoniłem po raz piąty. Problem jest im znany i informatycy pracuja nad tym, jak bym gdzieś tojuz słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa cała paczka Eurosportu z 11240V. Nie słuchać konsultantów, jak mówią, żeby przywrócić do ustawień fabrycznych! Dwa dni wklepywałem z ręki transpondery, z których "idą" wszystkie kanały CP. Miałbym teraz stracić listę ulubionych? Głupi nie jestem.

ESP2 z polską fonią nadaje na:

11240V, SR 27500, FEC 3/4

VPID: 5110, APID: 5220, PCR PID: 5110, SID: 13878

Zakodowany jest natomiast z:

10853H, SR 27500, FEC 3/4

VPID: 5110, APID: 5220, PCR PID: 5110, SID: 8652

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...