Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trafił ktoś z Was na konsultanta, który oddzwania dokładnie o ustalonej wcześniej porze i gdy mówicie mu, że oferta niby nie jest zła ale chcielibyście jeszcze jakąś zniżkę, to on odpowiada, że nie jest w stanie nic więcej zaoferować ale gdybyście wysłali wypowiedzenie to zadzwoni ktoś z działu utrzymania klienta, kto może zaoferować lepsze warunki? I doradza by wysłać to wypowiedzenie jak najszybciej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w lipcu chciałbym przedłużyć umowę .Jakie są teraz promocje dla przedłużających umowę mam pakiet optimum i przy nim chciałbym zostać oraz multiroom 2 dekodery SD .Zależy mi na wymianie dekodera/dekoderów SD na HD za free czy będzie taka możliwość . Jak nie to o co mogę się prości Cyferki .

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana dekodera SD na HD tak

Dekoder HD Sagemcom HD (HD bez PVR) za 0zł

Dekoder HD do Multiroom 5zł/m Philips PVR HD

multiroom OFICJALNIE 10-15zł z rabatem (cena regulaminowa: 20zł/m)

Optimum HD (prowdopodobnie opcja HD Promo z 8zł na 0zł) i koszt miesięcznie to maksymalny rabat do uzyskania to 38,50zł/m przez 6, 7 ,8 lub 9 miesięcy zależy od ile jesteś w C+

ale lepsza oferta to C+Optimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra dzięki teraz płace 89zł za pakiet optimum i multiroom i jestem z 10/11 lat z C+ dekodery są moje na własność :D

 

To Tak :

1 Czy przy tym pakiecie mogę wydzierżawić dekoder za 0zł SAGEMCOMA ?

2 Czy mam gwarantowany rabat przy przedłużeniu umowy ?

3. Co mogę coś jeszcze wyżebrać nie chce nic dodatkowego bo tak dużo płace no chyba ze taniej mi wyjdzie niż teraz co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Osobiście odbierałem dwa PVR-y z upoważnieniem w ręku, a umowa była na członka rodziny. W jednym punkcie mi ich nie wydano, ale odesłano mnie do CENTRUM CYFRY+ i tam nie robiono mi żadnych problemów. Bardzo ważne jest tylko żeby na upoważnieniu były podane oba numery PESEL (abonenta i osoby odbierającej sprzęt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak czytam i czytam te strony wstecz i nie widzę tego co by mnie interesowało... Mianowicie od wczoraj zaczęli do mnie wydzwaniać z C+, ale nie udało im się jeszcze nic mi przedstawić, bo nie miałem czasu na rozmowę, a po 2 godzinach, po których mieli zadzwonić nie zrobili tego... Ale mniejsza z tym...do rzeczy. Mam C+Optimum i płacę za niego 64 zł (umowa do 31.07.2012). Interesowałaby mnie opcja C+Kompakt za 41 zł / 9 miesięcy oraz 82 zł / 3 miesiące i do tego PACE PVR 500 za 0 zł przez cały okres trwania 12-miesięcznej umowy. Czy ktoś otrzymał taką ofertę i ją dostał lub czy ktoś o taką prosił i jej nie dostał? :) Z góry dziękuję za odpowiedzi, które pomogą mi przy negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w poprzednim poście pytałem sie o SAGECOMA na darmowy wynajem .Teraz zainteresował mnie PACE HD czy mógłbym go otrzymać z rabatem przy pakiecie OPTIMUM ??

A i jeszcze jedno czy do multiroomu mogę otrzymać 2 dekodery na wynajem i jaki był by koszt ich wynajmu ? np. PACE HD i SAGEMCOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rfl_1989 ,

dekoder PACE PVR można odtrzymać z rabatem 100% , zależy to od czasu ile jesteś w C+ i

od pakietu na 100% przy C+ Optimum HD

 

Do C+Optimum to wiem że mogę dostać za darmo na wynajem (czytałem wcześniejsze komentarze) ale mi chodzi czy od C+Kompakt mogę otrzymać czy nie... I czy komuś sie udało lub nie udało? A w C+ jestem 3 i pół roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za C+Optimum maximum wywalczysz 53,5zł/mc przez 9mc i 107zł przez ostatnie 3mc do tego pakietu dostaniesz za darmo opcję HD Optimum Promo i jak powalczysz to i wynajem dekodera PVR HD. A do tego możesz dokupić opcję HBO HD za 19,9zł/mc z zobowiazaniem 9mc lub po prostu włączać i wyłączać co drugi miesiąc ( wtedy wychodzi 27zł, pierwszy miesiąc nie płacisz, drugi 27zł, więc 27/2=13,5zł/mc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi dają do tej oferty za 10 zł. A info stąd: http://www.cyfraplus.pl/images/2012/201 ... ka_03_.pdf

 

 

Wychodzi na to, że najlepiej nie przedłużać umowy tylko ją zakończyć, po czym z ulotką udać się do miejscowości w której odbywa się impreza i dostanę od ręki to co na CTA jest niemożliwe - bo podobno nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...