Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nono, to mnie CP zaskoczył dodając OSI. Cieszę się, bo będę miał okazję obejrzeć spotkania Ligue 1 i Remes Puchar Polski. Poza tym, nareszcie porządne skróty Ekstraklasy i Ligue 1. Teraz czekam na ten kanał w n :wink:

 

@Kozak

Jeżeli już by CP dodał by ten kanał, to na pewno jaka opcja dodatkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że emitują "The World Game". Fajnie, ale komentarz jest niefajny... Koleś jak był skrót Copa Libertadores nie wiedział, co ma mówić. Przy AFC niewiele lepiej. Oczywiście gigantynczy ticker zasłania belki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi napiszę, że to tylko kanał informacyjny....ale jego format do mnie przemawia. I cieszę się ,że trafił do CP. Od czasu do czasu puszczają tam jakieś mecze podobno. Z tego co tutaj piszecie, to że Ligue 1. A można od czasu do czasu spodziewać się innych jaskółek? Np pojedyncze mecze ligi portugalskiej, albo naszej Ekstraklasy?

 

EDIT: I takie małe pytanko jeszcze jedno- Te transmisje z Ligue 1 to takie regularne, że np z każdej kolejki jakiś jeden mecz, czy też zależy to od ilości spotkań na głównym Orange Sport??

 

Ekstraklasy można się spodziewać w 2 ostatnich kolejkach kiedy wszystkie mecze są o tej samej godzinie. Ale z polskiej piłki jest Puchar Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekstraklasy nie spodziewaj sie w tym kanale gdyż nie po to canal plus wspolnie z Orange kupili prawa do ekstraklasy za koszmarną kasę żeby je dawać później abonentom Polsatu czy n-ki. Za to bramki z meczy będziecie mieli i to powinno wystarczyc. Ligi portugalskiej tez na OSI nie będzie.

na Hotbirdzie jest kanał RTpi który pokazuje kilka meczy z każdej kolejki i jest on FTA, wiem bo póki nie miałem Orange Sport z Cyfrą to oglądałem je tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc od kilku tygodni spodziewałem się dołączenia tego kanału do oferty Cyfrowego Polsatu. Już piszę dlaczego:

po tym sezonie kończy się umowa na pokazywanie siatkarskiej PlusLigi kobiet przez kanały Polsatu. Polsat jest zainteresowany przedłużeniem umowy ale chciałby zakupić prawa taniej lub podzielić się nimi z inną telewizją. Czytałem, że zainteresowany PlusLigą jest właśnie kanał OrangeSport i OrangeSport Info. Problem w tym, że do tej pory docierał do zbyt małej ilości widzów. Przeciętny kibic siatkówki nawet nie wiedział co to za stacja i gdzie ją można oglądać. No i tutaj właśnie był problem bo taka telewizja ze słabym zasięgiem ma małą szanse na zakup takich praw. Dlaczego? Oczywiście chodzi o kasę: kto będzie chciał sponsorować PlusLigę jak transmisje będą docierały do tak małej widowni? I teraz właśnie CP dogaduje się z Orange i dołącza OSI do swojej oferty a ten dzięki temu wchodzi do oferty największej platformy cyfrowej w Polsce przez co dociera do ponad 3 mln. gospodarstw domowych. To może świadczyć o tym, że teraz Polsat podzieli się PlusLigą kobiet z Orange a dzięki temu abonenci tej platformy nadal będą mogli oglądać transmisję w OSI. Być może także całkowicie zrezygnuje z transmisji ustępując Orange. Kibice żeńskiej siatkówki po tym jak Polsat poinformował o możliwości rezygnacji z Plus Ligi protestowali na meczach w całym kraju. Wydaje mi się to bardzo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zakup praw do żeńskiej PlusLigi nie był możliwy to OrangeSport od razu by to zdementował natomiast oni oficjalnie potwierdzają;

 

"PlusLiga ciągle w Polsacie

27.01.2010, 16:46

Przez najbliższe pięć lat kibice

będą mogli oglądać PlusLigę tak jak do tej pory w Polsacie. Natomiast transmisje ze spotkań

PlusLigi Kobiet mogą zostać podzielone między Polsat i Orange Sport. Jednak nie jest to jeszcze przesądzone.

Prawa do transmisji rozgrywek kończą się Polsatowi w tym sezonie. Negocjacje trwają już od jakiegoś czasu i wcale nie są łatwe, ponieważ władze PlusLigi chcą wytargować jak największą sumę. - Czterdzieści pięć milionów za trzy lata pokazywania obu lig. Od tego wyszli działacze. To było totalne rozpasanie - mówi „Przeglądowi Sportowemu" szef sportu w Polsacie Marian Kmita. Po ostrych rozmowach

PlusLiga zostanie w Polsacie. - Na 99 procent PlusLiga zostanie u nas. Wszystko zostało dogadane, podpisaliśmy list intencyjny w tej sprawie. Wkrótce podpiszemy umowę. Nie mogę ujawnić kwoty - mówi Kmita. Dziennikarzom "Przeglądu Sportowego" udało się nieoficjalnie dowiedzieć, że chodzi o 5 milionów złotych.

Jak na razie nieznane są losy PlusLigi Kobiet. Jednym z pomysłów jest podział spotkań. Dwa mecze w tygodniu mógłby transmitować Polsat. Pozostałe ktoś inny. Mógłby to być Orange Sport, który transmituje mecze włoskiej ligi kobiet, a w ubiegłym roku stacja chciała zakupić

prawa do transmisji Pucharu Wielkich Mistrzów. Jednak zrezygnowała z tego. - Mogę potwierdzić nasze zainteresowanie żeńską ligą. Siatkówka to teraz w Polsce sport numer dwa. Jesteśmy na wstępnym etapie rozmów i w grę wchodzą różne rozwiązania - mówi szef Orange Sport Janusz Basałaj."

Źr. Siatka.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc od kilku tygodni spodziewałem się dołączenia tego kanału do oferty Cyfrowego Polsatu. Już piszę dlaczego:

po tym sezonie kończy się umowa na pokazywanie siatkarskiej PlusLigi kobiet przez kanały Polsatu. Polsat jest zainteresowany przedłużeniem umowy ale chciałby zakupić prawa taniej lub podzielić się nimi z inną telewizją. Czytałem, że zainteresowany PlusLigą jest właśnie kanał OrangeSport i OrangeSport Info. Problem w tym, że do tej pory docierał do zbyt małej ilości widzów. Przeciętny kibic siatkówki nawet nie wiedział co to za stacja i gdzie ją można oglądać. No i tutaj właśnie był problem bo taka telewizja ze słabym zasięgiem ma małą szanse na zakup takich praw. Dlaczego? Oczywiście chodzi o kasę: kto będzie chciał sponsorować PlusLigę jak transmisje będą docierały do tak małej widowni? I teraz właśnie CP dogaduje się z Orange i dołącza OSI do swojej oferty a ten dzięki temu wchodzi do oferty największej platformy cyfrowej w Polsce przez co dociera do ponad 3 mln. gospodarstw domowych. To może świadczyć o tym, że teraz Polsat podzieli się PlusLigą kobiet z Orange a dzięki temu abonenci tej platformy nadal będą mogli oglądać transmisję w OSI. Być może także całkowicie zrezygnuje z transmisji ustępując Orange. Kibice żeńskiej siatkówki po tym jak Polsat poinformował o możliwości rezygnacji z Plus Ligi protestowali na meczach w całym kraju. Wydaje mi się to bardzo prawdopodobne.

 

 

Kolego pisząc o najwiekszej platformie nie zapominaj że kanał OSI jest w wysokim pakiecie a jak wiadomo większosc abonentów tej platformy ma pakiet familijny albo ten za 9 złotych wiec z tych 3 milionów zostanie może 300 tysiecy.

poza tym jeśłi chodzi o kobieca plus lige to dobry pomysł bo gdyby do tego nie doszło polsat pokazywałby może 1 mecz z kazdej kolejki a tak to OSI pokaze zdecydowanie więcej bo mają dużo miejsca w swojej ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pisząc o najwiekszej platformie nie zapominaj że kanał OSI jest w wysokim pakiecie a jak wiadomo większosc abonentów tej platformy ma pakiet familijny albo ten za 9 złotych wiec z tych 3 milionów zostanie może 300 tysiecy.

poza tym jeśłi chodzi o kobieca plus lige to dobry pomysł bo gdyby do tego nie doszło polsat pokazywałby może 1 mecz z kazdej kolejki a tak to OSI pokaze zdecydowanie więcej bo mają dużo miejsca w swojej ramówce.

Czytaj ze zrozumieniem...nie tylko moje posty ale także serwisy o tematyce medialnej :wink:

"Bardzo się cieszę, że Orange sport info znacząco zwiększył swój zasięg - w tej chwili dociera już do ok. 3 mln gospodarstw domowych - mówi Dominique Lesage, dyrektor Pionu Kontentu Grupy TP. Jestem przekonany, że ta młoda, ale wyjątkowa na polskim rynku stacja telewizyjna, zdobędzie rzeszę wiernych widzów również wśród klientów Cyfrowego Polsatu - dodaje."

Chodziło mi o to, że teraz dociera już w sumie do ponad 3 mln. odbiorców i jest dostępny w Cyfrze +, Cyfrowym Polsacie, sieciach kablowych i platformie TP. Teraz jest im już łatwiej negocjować w sprawie transmisji. Wydaje mi się, że Pakiet Sport ma więcej niż 300 tyś. abonentów jak napisałeś w swoim poście. Zdecydowanie więcej klientów wybiera ten pakiet odkąd powstał Polsat Futbol i przez to na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra jest już dużo mniej piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żużel chyba szwedzka liga

W ten wtorek to jest wyjątek, ponieważ gra Ekstraklasa. Normalnie Elitserien jest zawsze na Orange Sport.

A to nie wiedziałem, nie znam się na OS to myślałem, że to zawsze.

Niesety Napewno będzie na orange sport, wtorek jest wyjątkiem jak kolega napisał bo własnie oglądałem poranek info i mówili o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie transmisje na żywo w najbliższym tygodniu:

 

 

Sobota:

Liga francuska mecz: Paris Saint-Germain - Stade Rennes 20:55

 

Niedziela:

Siatkówka mężczyzn: Liga włoska mecz półfinałowy play-off: Itas Diatec Trentino - Lube Banca Marche Macerata 18:00

Liga francuska mecz: Olympique Marsylia - AS Saint-Etienne 20:55

 

Poniedziałek:

Tenis stołowy: Superliga Tenisa Stołowego mecz półfinałowy play-off: Gorzovia Romus Gorzów Wielkopolski - Ternaeben Pogoń Lębork 20:15

 

Wtorek:

Żużel: Liga szwedzka mecz: Lejonen Gislaved - Indianerna Kumla 19:00

 

Środa:

Siatkówka mężczyzn: Liga włoska mecz play-off 20:30

 

Czwartek:

Tenis stołowy: Superliga Tenisa Stołowego mecz półfinałowy play-off 20:15

 

 

Jest dobrze jak na kanał informacyjny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...