Skocz do zawartości

Decyzja UOKiK - można odstąpić od umowy


Gaspar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dodzwoniłem, pani zapisała że chce cofnać migrację, powiedziała że wciagu 7 dni skontaktuje się ze mną konsultant wcelu kontynuwania migracji, natomiast jeśli nadal nie będe chciał kontunuować to będe na trzy miesięcznym wypowiedzeniu, Ciekaw jestem tylko ile będzie płacił na miesiąc według starej umowy, jeśli umowa będzie na czas nieokreślony. Co radzicie czy wysłac już wypowiedzenie do tv n ? A wcelu kontynuowania umowy pani zaproponowała mi Filmbox, cinemax i hbo do konca roku gratis.

 

To wcale nie jest takie pewne. Ja zlecilem powrót do starej N 18.04 tez mówili ze bedą dzwonić do tej pory cisza świeci cały czas pakiet nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija 2 tygodnie odkąd zleciłem cofnięcie migracji. Póki co z ich strony kontakt jest zerowy natomiast ja dzwoniłem kilka razy by potwierdzić zlecenie cofnięcia oraz dopytać kiedy ten proces zostanie sfinalizowany. Za każdym razem słyszę, że jest w trakcie, ale [beep]a ile może trwać cofnięcie!! przecież takie rzeczy to z miejsca powinny wchodzić do systemu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessssu...nie rozumie ludzi...po co przechodziles skoro po paru tygodnich nie chcesz?

przeciez to chore!!

a za pare miechow jak z C+ zniknie kolejnych kilkanascie kanalow (bo wiadomo ze stopniowo beda wylczac) znowu bedzisz chcial przejsc?

chore..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zginęła mi umowa. Czy to uniemożliwia mi wypowiedzenie (migrowałem z c+) Przecież mają wiele moich danych i mogą sami u siebie odnaleźć ten numer!

 

Migrowałeś do nc+ 23.04.2013r czyli dokładnie 11 dni po liście od Juliana. Na jakiej podstawie chcesz cofnąć swój aneks ? Nie dostałeś żadnego pisma, które stawiałoby Cię w sytuacji wóz albo przewóz wiedziałeś że możesz dokończyć swoja umowe. Nawet jeśli Twoja umowa kończyła się 30 kwietnia to przystałeś na ofertę dobrowolnie. Nie cofną Twojej migracji bo ktoś inny z n-ki kto miał nPremium dostał pismo o przymusowym przejściu do nowego tworu.

 

Zobaczycie że wiele cofnięć migracji nie dojdzie do skutku, powiedzą wam że migrowaliście dobrowolnie bez żadnego przymusu i do widzenia. Nie po to teraz wam mówią żebyście czekali tydzień, dwa, lub miesiąc aby powiedzieć "tak wszyscy możecie wrócić, do starych umów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem 16 kwietnia we wtorek na warunkach podanych w sygnaturze. Umowa obowiązuje od 1 maja, ale nc+ nie wywiązuje się z niej, ponieważ nie otrzymałem jeszcze dekodera do MR, a więc i MR nie działa. Mogę się domagać unieważnienia tych 20zł na ten miesiąc, czy chociażby dostać jakiś gratis w postaci np. HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci bardzo zależy na tym MR to jutro idź do aps i powinieneś dostać sprzęt.jęsli złożysz teraz reklamację to w ciągu 30 dni ci odpowiedzą,ale to i tak nie wiadomo czy ci uznaja itd.w reklamację później się pobawisz jak MR nie będzie śmigał tak jak należy.hbo możesz w każdej chwili sobie dobrać jako opcję.oczywiście za opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem mając opcję allinclusiv a tu wielu kanałów nie ma. No a jeszcze jak mi konsultant zaczął opowiadać, że polsatHD mogę sobie oglądać w telewizji naziemnej a z HistoryHD mają problemy techniczne (a co mnie to obchodzi!!!), to postanowiłem zrezygnować, no a oni żądają na formularzu numeru umowy. Umowa gdzieś przepadła i z tego wniosek, że muszę odbierać NC+ do końca świata???. Toż to masakra!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci pracownik wejdxie na twój profil i poda numery.

 

Ja jestem z dawnej n-ki i jak niedawno chciałam coś załatwić w APS-ie, to niestety musiałam podać nr umowy - NIE nr abonenta i nie PESEL. Powiedział mi pracownik, że do systemu abonenckiego wchodzą tylko po numerze umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...