Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie nadali uprawnień to choćby włączyć tuner na TVP1 HD do marca, to nic nie pomoże. Widać mają gdzieś starych użytkowników i regularnie płacących, chcesz nowe kanały kup kartę. Na karcie NNK włożonej do Arivy Combo 250 AXN HD zaczął działać bez żadnego pobierania uprawnień, więc coś poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie stracili klienta. Kartę doładowaną mam do końca maja 2015, jeśli w tym miesiącu nie będzie tych kanałów w promocji, to nie mam zamiaru dalej jej opłacać. Zrobię dokładnie tak jak to polecił komuś Pan z BOK-u, cytuję z forum nc+ "weź se pan cyfrowy polsat". Zależy mi głównie na sportach zimowych, a Polsat ma prawa do biatlonu i łyżwiarstwa szybkiego, więc pakiet naziemny od nich w zupełności mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury. Promocja dotyczy każdego użytkownika Smart HD+. Odsyłam do lektury http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/pd ... 112014.pdf. Rozdział 2, pkt. 1.2 "Warunkami szczegółowymi skorzystania/korzystania z Promocji są: dla klientów oferty SMART HD+ dodatkowo, użytkowanie sprzętu zgodnego z MPEG4 (...)" DODATKOWO do zestawu w postaci karty lub modułu + karty, o czym mowa z kolei w rozdziale 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe to zamieszanie z tą tak zwaną promocją świadczy tylko o wiarygodności nc+. Słyszy się że telewizja kłamie , a już w szczególności tvn - wygląda na to że to powiedzenie nie wzięło się z sufitu.

Przy takim postępowaniu -dotyczącym kart Smart HD+ po migracji z Tnk SD - odpowiedzi doradców czy też konsultantów nc+ mogą świadczyć także o ich kompetencjach i niewiedzy. Jeżeli mylę się w tej kwestii to pod wielkim znakiem zapytania są kompetencje techników nie potrafiących udostępnić tej grupie programów promocyjnych. I w końcu aby być wiarygodnym nc+ powinna wydać jakiś komunikat napisany zrozumiałym językiem, bo w przeciwnym razie na pewno straci jakąś część swoich klientów.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoja dziś też zadzwoniłem i odpowiedź krótka prześlemy uprawnienia, a technicy zbadają sprawę, ale po niedzieli, bo mają weekend. Przesyłali uprawnienia już dwa razy wczoraj i nic. Oni chyba dobrze wiedzą o co chodzi, że nic nie chodzi, sam powiedziałem żeby nie przesyłał uprawnień, bo trzeci raz z rzędu nie będę trzymał na kanale tvp1hd tunera przez pół dnia i nic nie oglądał. Chciałbym się dowiedzieć czemu my starzy klienci po migracji z TNK SD do SMART HD nie mają dostępu do pełnej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim postępowaniem na pewno nie przysporzą sobie klientów. To właśnie dzięki takim promocjom mogli nałapać nowych "imigrantów" z TNK SD. Kupowanie nowych kart to bezsens, jak nie wiadomo co będzie po 31 marca 2015. Może zostawią te kanały za dodatkową opłatą, a może chcieli tylko przekonać do nowej oferty nc+ na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna karta Smart HD+ jest całkiem fajna - ładniejsza niż ta stara niebieska :)

 

Fragment z przewodnika po ofercie Smart HD+:

6. ZAGUBIENIE, KRADZIEŻ, USZKODZENIE, WYMIANA KARTY DEKODUJĄCEJ, AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA, KOMUNIKATY ELEKTRONICZNE

 

1) W przypadku zagubienia, kradzieży lub uszkodzenia Karty dekodującej Abonent, który dokonał Rejestracji ma możliwość odpłatnego otrzymania kolejnej Karty dekodującej.

ile kosztuje taka wymiana? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...