Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak przy migracji zaznaczysz pakiet Multi+  to umarł w butach. Trzeba za niego zapłacić. Zapłaciłem 20 zł i nie dość, że straciłem dostęp do TNK SD to Smart HD też nie jest dostępny bo,,, za mało wpłaciłem. System wymaga 35 a jest 20. I wisi wszystko. Dopłaciłem ale nauczka dla wszystkich migrujących by -jeśli nie chcą Multi+ - to nie zaznaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne, nie zauważyłem, że korzystam właśnie ze strony https://ncplus.pl/sk...jasmarthd/zamow (do aktywacji nowej nieaktywnej karty SMART HD+) zamiast  https://ncplus.pl/sk...e/smarthd/zamow (do migracji z TNK SD do SMART HD+).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Również własnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przy migracji zaznaczysz pakiet Multi+  to umarł w butach. Trzeba za niego zapłacić. Zapłaciłem 20 zł i nie dość, że straciłem dostęp do TNK SD to Smart HD też nie jest dostępny bo,,, za mało wpłaciłem. System wymaga 35 a jest 20. I wisi wszystko. Dopłaciłem ale nauczka dla wszystkich migrujących by -jeśli nie chcą Multi+ - to nie zaznaczać.

 

Miałem dokładnie to samo jak migrowałem z półtora roku temu.... I napisałem dokładnie to co Ty - czyli ostrzeżenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domban

Kartę NC+Mix możesz wykorzystywać podobnie jak kartę SMART HD+ w dekoderze uniwersalnym. Nie na tam w ofercie tylko kanału nSport+ (który jest w SMART HD+) oraz nie chodzą kanały Eurosport 1 i 2 HD, które są w tej ofercie, ale chodzą tylko na dekoderze sparowanym z kartą lub dekoderze z Enigmą (w SMART HD+ też ich nie ma), ale jest za to więcej innych kanałów "odbieralnych" (info na odpowiednich stronach).

Do ustalenia ważności doładowania karty NC+Mix i numeru konta jeśli go nie znasz, potrzebny jest numer karty i 4 ostatnie znaki numeru seryjnego dekodera sparowanego z tą kartą (jeśli nie znasz podobno jest to do ustalenia przez kontakt z konsultantem NC+ przez internet lub telefonicznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kanałach parowanych jest nsport?

Trochę źle sformułowałeś pytanie ale wiadomo o co chodzi.

Kanał nSport+ HD nie jest parowany, dlatego, że oprócz występowania w innych ofertach, wchodzi także do oferty SMART HD+, która nie wymaga dekodera parowanego z kartą.

W ofercie NC+ Mix po prostu go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam kartę NC+Mix (tą niebieską n-owską), czy mogę przejść z tą samą kartą (bądź doładować) na SMART HD+?

 

Pozdrawiam!

 

Nie możesz :)

 

A ja z tą kartą przeszedłem na Smart HD tylko będzie to ok 3lata temu I wszystko śmiga Czy ja tu czegoś nie rozumie bo tak czytam wasze wypowiedzi i zgupiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu wykonałem tel. na infolinię dałem polecenie migracji TnK SD do Smart HD+, z tym że nie wykonywałem zasilenia, korzystałem z DVB-T. Teraz chcę doładować konto i mam pytanie, czy wpłacając teraz 20zł na stare konto z doładowań TnK SD będę już oglądał kanały ze Smart HD+? Jak poznać, że karta działa już w Smart HD+? Może na to wskazywać brak takich kanałów jak TVP1, TVP2, Polsat, TVN w wersji SD. Drugie pytanie, czy w pakiecie SMART HD+ są obecnie kanały Planete HD+, Ale Kino HD+ itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer konta bankowego do wpłat za doładowanie karty nie zmienia się po migracji karty TnK SD do Smart HD+. Celem doładowania karty wpłacasz odpowiednią kwotę na dotychczasowe konto.

W ofercie Smart HD+ są m.in. takie kanały podstawowe, jak TVP1 HD, TVP2 HD, TVN HD, Polsat HD i sporo innych, dostępnych na doładowanie. Po doładowaniu twojej karty kanały te powinny już "świecić". Kanały te w wersji SD zostały już wycofane z oferty Smart HD+.

Kanały tematyczne dawnej CYFRY+ (kanały z "plusikiem", np. Planete+ HD, Ale kino+ HD itp.) są obecnie dostępne w ramach promocji w standardowym pakiecie na doładowanie, bez konieczności dokupywania dodatkowego pakietu Multi+. Promocja ta, według aktualnych informacji, trwa do 1 maja 2017 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zrobisz przelew na rachunek bankowy przypisany do twojej karty to następnego dnia, bądź za dwa dni sprawdź na stronie :arrow:https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php, czy ważność doładowania twojej karty przedłużyła się. Jeśli przelejesz 20 zł to doładowanie będzie ważne na jeden miesiąc. Gdy twoja karta będzie już miała ważne doładowanie to włącz swój dekoder na kanale TVP1 HD i pozostaw go na nim tak długo, dopóki nie pojawi się obraz. Wówczas twoja karta będzie już ponownie uaktywniona. Wtedy możesz cieszyć się już ofertą Smart HD+. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...