Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Czy działa wam DISCOVERY HISTORIA (10.834 V 27500) na niebieskich starych kartach po TNK SD, bo u mnie nie i u matki też ciemność, na starej niebieskiej karcie, pozostałe są. Czyż by było to samo co kiedyś z kanałami w promocji, co na starych kartach parę ich nie świeciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, nc+ znowu dało ciała. Discovery Historia nie działa. Dodatkowo w banerze reklamowym jest National Geo Wild: http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Oferta/SMART%20HD%20plus/smarthd-popup.png

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do maja 2017 na bank nie aktywuję Multi+ - żaden z nowych kanałów mnie do tego nie zachęcił, bo wszystkie je mam w CP :)

 

Ja podobnie. Wręcz identycznie. :D

Aktualne doładowanie mojej karty Smart HD+ mam ważne do 8 sierpnia br. Bez pakietu Multi+. Ponowne doładowanie zrobię też bez tego dodatkowego pakietu. Bo po co dodatkowo płacić za coś, co i tak jest obecnie dostępne bez dodatkowych opłat? A resztę tych kanałów (dodane ostatnio promocyjnie do pakietu Multi+) też mam w Cyfrowym Polsacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj włączyłem pakiet Multi + i po około dwóch godzinach świeciły dodatkowe kanały, ale bez Discovery Historia. Moja karta niebieska  z NC+, ARIVA COMBO 250. Ale oczywiście pan który przyjmował zamówienie nic o takiej promocji  nie wiedział, był tym wręcz zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do przedstawicieli nc+. W pierwszym mailu napisali, że nie ma kanału Discovery Historia w pakiecie (nic nie wiedzieli o promocji). Po jakimś czasie napisali drugiego maila, że przepraszają i że już wiedzą o promocji i wysłali ponownie uprawnienia. Proszą także o potwierdzenie, jeśli kanał zaświeci w przeciągu 24h. Póki co, nadal ciemność na Discovery Historia.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Na forum piszemy poprawnie po polsku. Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocję z kolejnymi kanałami, które mają niską oglądalność?

Promocje są dobre, kiedy dają coś godnego uwagi, ale z drugiej strony wolę kanały stałe, bo wtedy wiem na czym stoję. Spadną przychody, zrobią kolejną promocję i tak w nieskończoność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że odświeżyli stronę oferty SMART HD+. Ale jest tam mnóstwo błędów. Jest nowy komunikat o promocji "Dodatkowe kanały HD za zero zł"... ale ikonki dostępnych kanałów dalej nie są poprawione, które są w HD a które nie. Wykaz dostępnych kanałów w ofercie Smart HD+ w pdf ma... Hustlera i Canal+ ?? Totalny misz-masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że odświeżyli stronę oferty SMART HD+. Ale jest tam mnóstwo błędów. Jest nowy komunikat o promocji "Dodatkowe kanały HD za zero zł"... ale ikonki dostępnych kanałów dalej nie są poprawione, które są w HD a które nie. Wykaz dostępnych kanałów w ofercie Smart HD+ w pdf ma... Hustlera i Canal+ ?? Totalny misz-masz...

Zwyczajny błąd tak jak z Logiem Nat Geo Wild które jest już zamienione na Nat Geo People. Szczerze wątpię aby Canal + zawitał do tej oferty.

W Smart HD+ świeci 13 Ulica SD, czy HD? :)

 

Oba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się interesuje ofertami sat. to wie, że tam zawsze było namieszane na stronie SMART HD+.

 

Ale dla przeciętnego człowieka, który szuka coś dla siebie - wchodzi na stronę, patrzy na wykaz kanałów, myśli sobie ej dobra oferta za 20 zł, kupuje albo doładowuje i tu zonk... dzwonisz do konsultanta i pytasz się gdzie są moje kanały za które zapłaciłem..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...