Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

No i mam ten smart hd+, ale dekoder nie potrafi znaleźć polsatu hd np. tvp sport oraz AXN w ogóle nie ma.. 90% zasięgu i 72% jakość.. A w ogóle co z polsatem biznes? Czy jak on jutro zniknie to polsat news + będzie dostępny za niego?

 

zauważłem że nie mam nawet tvp 2 (nie mówiąc o HD) puls 2 też nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz listę kanałów? Dekoder ustawił gotową, czy skanował wszystko jak leci?

http://www.lyngsat.com/packages/ncplus.html tutaj masz wszystkie kanały NC+. Na karcie SmartHD+ powinny działać wszystkie z tej listy, które są w tej ofercie. Nie wiem czy nadal tak jest, ale było kilka kanałów, które były nadawane osobno dla CP i NC+, gdzie ta pierwsza pozycja oczywiście nie odbierała.

 

Ja listę ustawiałem w ten sposób, że dekoder pobrał listę TNK SD, po czym doskanowałem odpowiednie transpondery z kanałami HD z powyższego linku i ułożyłem listę według własnego uznania. Potem możesz zeskanować resztę transponderów. Nie robiłem pełnego skanu na początku, bo trochę ciężko ogarnąć układanie listy kanałów przy ponad 1000 pozycji, gdzie kanały ze SmartHD są rozrzucone w całej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich;)

Jestem nowy i mam problem a zarazem pytanie.

Kupiłem dzisiaj TechniSat moduł CI z kartą Smart HD+. Podłączyłem do telewizora ten moduł, aktywowałem kartę przez internet, dodam że aktywacja przebiegła pomyślnie. Tylko jak wyszukać kanały które znajdują sie w tej ofercie?, Same sie wyszukają czy ja jakoś muszę to zrobic? Czy są jakieś specjalne wymogi odnośnie odbierania tych kanałów? Bo wchodzę w wyszukiwanie kanałów i nic nowego mi nie znajduje.

 

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź, mam nadzieje że pomożecie mi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...