Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Ale powoli możesz już szykować kabel RS232. Stopniowo wszystkie karty otrzymają automatycznie Polsat, a zatem caid 0B01.

Wiem, że to nie ten temat, ale muszę zadać to pytanie: skąd wiesz, że to nastąpi i napisz kiedy mają zmienić CAID z 0x0B00 na 0x0B01? - pytam o to, bo oprócz Smart HD+ mam też kartę TNK z kanałami bez opłat (tą starszą) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcia nie ogląda polsatu ? Moja by na to nie poszła, bo lubi kiepskich :D

Tak się akurat składa, że nie. :) Moja babcia najczęściej ogląda TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, TVN24 i niekodowany TVP Polonia. Ma telewizor kineskopowy. A o serialu o Kiepskich mówi "takie głupoty". ;)

No, ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy temat. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: tak szczerze 15 zł za 6 programów , których powtórka goni powtórkę szczególnie widać to na MiniMini+ czy Ale Kino powtarzane po 15 razy na tydzień to ja dziękuje za ten Multi + . W wersji SD powinny być w pakiecie podstawowym , a HD plus jeszcze 3, 4 programy i może być jakieś Multi+, a tak nie wróże że ktoś bedzie wykupywał ten dodatkowy pakiet :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie nie wspomne o ''długosci bloków reklamowych'' to juz masakra na maksa na Ale Kino+ czy Planet+ Film w po info w EPG kończy sie 20 min wczesniej i tylko autopromocja i reklamy przez 20 minut do nastepnej pozycji w programie.

 

To juz nie kanały dodatkowo płatne tylko kanały dla reklamodawców za dodatkowe pieniadze ;-)

 

Zeby płacic dodatkowo za reklame to tylko ITI ma taki pomysł na biznes :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po dłuższym namyśle postanowiłem, że na razie nie będę dokupywać tej opcji "Multi+". Faktycznie, 6 kanałów za dodatkowe 15 zł to trochę przesada! :? Wiem, że po doładowaniu na dłuższy okres można mieć to taniej, ale biorę pod uwagę okres jednomiesięcznego doładowania. W trakcie promocji pooglądałem sobie co nieco z tych kanałów. Głównie Ale Kino+ i Planete+ , oczywiście w HD. W tym są też dwa kanały bajkowe, które kompletnie mnie nie interesują (nie mam dzieci). Domo+ i Kuchnia+ to bardziej takie kobiece... :roll: Tak więc, najbardziej atrakcyjnymi dla mnie z tej paczki pozostają właśnie Ale Kino+ i Planete+. Jakoś dziwnym trafem, za każdym razem, gdy ostatnio przełączałem na te kanały to trafiałem na stos reklam. Wówczas odechciewało mi się dalszego ich oglądania i zmieniałem kanał na inny. Tak więc, na razie chyba dam sobie z tą paczką "Multi+" spokój. Ale mimo wszystko miło jest, że jest ta możliwość dodatkowego wykupienia tych kanałów tematycznych dawnej CYFRY+ i odbioru ich na kartach "Smart HD+". :) Poprzednio byłem abonentem CYFRY+ i miałem te kanały w swoim abonamencie. Więc teraz na karcie "Smart HD+" mogę mieć niejako namiastkę tej pogrzebanej przez ITI platformy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dodali programy BBC international do pakietu multi to bym wzial od razu, bo okres ogladania BBC FTA z Astry 2 powoli sie konczy i w Niemczech nie ma mozliwosci na abonament tych miedzynarodowych wersjii.

Planeta+ byl ciekawym programem. Eurosport jako Niemiec nie potrzebuje, bo mam juz z Astry, ale dla wielu klientow byloby to tez ciekawy program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...