Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

1. Niektórzy informują tutaj, że kontaktowali się mailowo.

 

PROSZĘ więc aby ktoś podał na forum lub PW oficjalny adres e-mail do kontaktu z konsultantem dystrybutora, czyli do Cyfrowego Domu, tak aby można było załatwić wszystko, czyli sprawy związane z:

- aktywacją karty

- uprawnieniami

- doładowaniami

- pakietami

- problemami

- zarządzaniem kontem

- itp.

 

Proszę nie podawać maili, ani odsyłać do konsultantów z forum NC+.

Poniższe adresy mnie NIE INTERESUJĄ:

- adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl

- adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl

- adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl

 

 

2. Czy istnieje coś na wzór elektronicznego konta ICA (eBOK) aby można było zarządzać swoim kontem, aktywacją karty, uprawnieniami, doładowaniami, pakietami, itp.?

 

Pozdr4all

Dołączam się do prośby. Gdzieś wyczytałem że za pomocą smsa można powiadomić BOK o chęci skorzystania z pakietu Multi+, czy to prawda?. Jeżeli chodzi o stronę www to jest coś niby takiego, trochę prymitywnego, ale podam:

https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz ... owania.php

Bez zmian, cóż zostawię go na noc na tvn sd i zobaczymy rano

U mnie niestety nic nie ruszyło, a na infolinii powiedzieli że muszę czekać :(. Żeby w XXI wieku tyle czekać na przesłanie uprawnień, bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze czas na Informacje jak aktywować pakiet multi+ i ogólnie zarządzać usługą. Nie bądźcie tacy niecierpliwi. Pod koniec czerwca ma już być wszystko wiadomo, a na razie cieszcie się z darmowego dostępu do multi+.

 

@Kosciuszkowiec

Na TVN SD możesz czekać i tydzień czasu na uprawnienia. Włącz TVP1 HD lub inny kanał z tego transpondera i złapiesz w 5-10 minut. Na transponderze z TVN SD jest bardzo wąskie pasmo na przesyłanie uprawnień, a do tego priorytetowo są tam wysyłane uprawnienia do kart TNK SD, które często pracują w odbiornikach DVB-S bez możliwości odbioru transpondera z TVP1 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że bez wyłączania dekodera, czy to go nie uszkodzi, instrukcja podaje że może tak się stać...?

Możesz śmiało i bez obaw wyciągać i wkładać kartę do czytnika tunera, gdy ten jest włączony. Nic mu się nie stanie. Sam tak wielokrotnie robiłem i nie było problemów.

To samo tyczy się wyciągania/wkładania modułu CAM do tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, czy może coś z czytnikiem CA jest nie tak, ale w menu fergusona 250 pokazuje mi uprawnienia, więc jest OK. Wkładanie i wyjmowanie karty na włączonym dekoderze nic nie dało. Będę próbował nadal, a jeżeli do jutra nic się nie zmieni to telefonik na infolinię ii już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosciuszkowiec

Na TVN SD możesz czekać i tydzień czasu na uprawnienia. Włącz TVP1 HD lub inny kanał z tego transpondera i złapiesz w 5-10 minut. Na transponderze z TVN SD jest bardzo wąskie pasmo na przesyłanie uprawnień, a do tego priorytetowo są tam wysyłane uprawnienia do kart TNK SD, które często pracują w odbiornikach DVB-S bez możliwości odbioru transpondera z TVP1 HD.

Potwierdzam - nawet dla TNK SD uprawnienia idą szybciej z 11.449, niż z 11.393 (sprawdzałem to na własnej karcie, z pakietem bez opłat). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosciuszkowiec

Na TVN SD możesz czekać i tydzień czasu na uprawnienia. Włącz TVP1 HD lub inny kanał z tego transpondera i złapiesz w 5-10 minut. Na transponderze z TVN SD jest bardzo wąskie pasmo na przesyłanie uprawnień, a do tego priorytetowo są tam wysyłane uprawnienia do kart TNK SD, które często pracują w odbiornikach DVB-S bez możliwości odbioru transpondera z TVP1 HD.

Potwierdzam - nawet dla TNK SD uprawnienia idą szybciej z 11.449, niż z 11.393 (sprawdzałem to na własnej karcie, z pakietem bez opłat). :)

Ani na 11.449 ani na 11.393 kompletnie nic.

 

Na poczekaniu cytat z przewodnika:

,,Dezaktywacja- wyłączenie sygnału umożliwiającego dostęp , skutkuje nie wcześniej niż po upływie PIERWOTNEGO OKRESU WAŻNOŚCI, określonego w zestawie startowym."

Ten pierwotny okres ważności to chodzi chyba o starter: 2 miesiące- mogą najwcześniej dopiero po 2 miesiącach bez doładowania dezaktywować kartę... Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musieli coś zmienić, bo nieważne czy migracja TNK SD -> smartHD czy samo doładowanie martwej karty smartHD, to u mnie zawsze na TVN SD czy TVN 24 SD wskakiwało od strzału.

Hmm, ja w dniu 1 czerwca br. włożyłem kartę "Smart HD" do mojego Fergusona i przełączyłem go na kanał TVN SD w celu pobrania nowych uprawnień na miesiąc czerwiec i uprawnienia wskoczyły bez problemów. Nie wiem jednak, po jak długim czasie, bo tuner na tym kanale miałem ustawiony przez ponad godzinę. W następnym miesiącu, 1 lipca, spróbuję to samo na kanale TVP1 HD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosciuszkowiec, coś mi mówi, że chyba jednak masz częściowo walnięty czytnik :/

czy znasz kogoś, kto ma tuner z czytnikiem Conax, u którego mógłbyś sprawdzić swoją kartę?

Nie bardzo. Z drugiej strony pokazuje mi w menu uprawnienia na czerwiec......więc chyba to raczej nie wina nowiutkiego Fergusona :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było coś nie tak z czytnikiem kart w tunerze to podejrzewam, że tuner karty tej by "nie widział" i nie dałoby się nawet podejrzeć uprawnień odbioru na karcie za pomocą menu tunera. A skoro się da to oznacza, że czytnik kart w tunerze raczej jest sprawny... :roll: Chyba, że ewentualnie z samą kartą coś jest nie tak. Ale w to też wątpię... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bzdury, z calym szacunkiem.. co za jakies gadanie ktorego dnia sie klucze zmieniaja, a co to ma do rzeczy z punktu widzenia nowego klienta?

Powinienes dostac uprawnienia od razu i kanaly musza sie wlaczyc jezeli sa oplacone.. Zadzwon wreszcie na te infolinie bo cos zdecydowanie masz nie teges . Upewnisz sie chociaz po ktorej stronie lezy problem. Jak na razie masz nowke odbiornik ktory przepuszcza uprawnienia skoro jestes w stanie sprawdzic uprawnienia na karcie, aktywna karte ktora pokazuje poprawne dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wlacz moze jakikolwiek inny kanal ktory powinna ta karta otwierac i poczekaj na nim z minute. Nie chodzi mi tu o ciagniecie uprawnien ale o upewnienie czy inne JUZ nie dzialaja a masz cos pokrzaczone w ustawieniach. Wlacz moze polsat zwykly i poczekaj z minute..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferguson 250 Combo z najnowszym softem

Wlacz moze jakikolwiek inny kanal ktory powinna ta karta otwierac i poczekaj na nim z minute. Nie chodzi mi tu o ciagniecie uprawnien ale o upewnienie czy inne JUZ nie dzialaja a masz cos pokrzaczone w ustawieniach. Wlacz moze polsat zwykly i poczekaj z minute..

Uwierz mi że próbowałem juž wszystkiego, ale dzięki za radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdury, z calym szacunkiem.. co za jakies gadanie ktorego dnia sie klucze zmieniaja, a co to ma do rzeczy z punktu widzenia nowego klienta?

Kolego nie wiem, czego tu nie rozumiesz, klucze są takie same dla nowych i starych klientów i tak samo stary jak i nowy klient nic w tej chwili nie odbierze jeśli nie ma na karcie uprawnień na maj (a kolega nie napisał że ma, pisał tylko że ma na czerwiec).

Czyli rozumiem, że nie mam możliwości uzyskania uprawnień na maj, ale takiej informacji nie ma w przewodniku...to jeżeli ktoś kupi smart hd+ w dniach 1-9 danego miesiąca to znaczy że może skorzystać z tej oferty dopiero po 10??? :x

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Nie siedzę w ich systemie. Wiem że żeby odbierać kanały przed 10 to te uprawnienia na maj musisz mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...