Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Smart HD+ (niebieskie karty z też możliwym do wyłamania sim) też mają tak jak na zdjęciach Barti ,

teraz  ciemno to z telefonu nie strzelę fotki, ale to prawda ;)

Tak na koniec to są 2 serie tych nowych czarnych z logo nc+,

jedne z nie do wyłamania sim a drugie wyłamane czy przygotowane do wyłamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o SMS ci napiszę że trzeba było może dokonać aktywacji z innego numeru niż poprzednio? Może masz na tym numerze blokadę jakąś? Z jakiej sieci masz kartę?

 

Wątpię, aby akurat to mogło być przyczyną. :roll: Poprzednio było dokładnie tak samo.

Na moim telefonie nie mam żadnych blokad na SMS-y. Telefon mam w sieci Orange.

Inne SMS-y, w tym także te wysyłane z Internetu (np. z bramki internetowej) dochodzą na mój telefon normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacji poprzez aplikację internetową można dokonać TYLKO RAZ z podaniem konkretnego numeru telefonu . Kolejnej aktywacji (kod zwrotny) system NIE przyjmuje. Musi być INNY numer telefonu. Stan znany od dawna.

Jeśli brakuje oryginalnych numer pozostaje aktywacja przez telefon.

Tu dodam, że od kilkunastu tygodni NIE są wymagane pełne dane aktywującego (nazwisko, adres czy tel. albo e-mail) . Wystarczy podać kod do komunikacji telefonicznej.

Edytowane przez bat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacji poprzez aplikację internetową można dokonać TYLKO RAZ z podaniem konkretnego numeru telefonu . Kolejnej aktywacji (kod zwrotny) system NIE przyjmuje. Musi być INNY numer telefonu. Stan znany od dawna.

Jeśli brakuje oryginalnych numer pozostaje aktywacja przez telefon.

 

Hmm, pierwsze słyszę o tym! Nigdzie na stronie internetowej platformy nc+ nie znalazłem też informacji o tym.

Gdy dawno temu aktywowałem moją poprzednią kartę Smart HD+ (wtedy to po raz pierwszy w tym formularzu aktywacyjnym wpisywałem mój numer telefonu) to sytuacja była identyczna! SMS zwrotny z kodem potwierdzającym również wtedy na mój telefon nie dotarł. Numer telefonu mam cały czas ten sam. I również wtedy musiałem dzwonić na infolinię, aby telefonicznie aktywować tamtą poprzednią moją kartę. :?

W sumie to niby nic, bo można to zrobić telefonicznie, ale skoro platforma nc+ daje już możliwość aktywacji tych kart przez Internet i udostępnia do tego celu na swojej stronie internetowej odpowiedni formularz to powinno to działać, jak należy! A jeśli są przy tym jakieś ograniczenia to też powinni tam o tym informować! A tak, wygląda to tak, jakby to było zrobione tak "dla picu"... :?:roll:

 

A swoją drogą, ten przewodnik użytkownika, który dołączony jest do mojej nowej, niedawno kupionej kart Smart HD+ jest już dawno nieaktualny. Jest on z 2013 roku, z tego co pamiętam... :roll:

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że co? Dany użytkownik nie może sobie kupić więcej, niż jedną taką kartę? :roll:

Jeśli tak to szkoda, że na stronie internetowej nie ma nigdzie wyraźnej informacji na ten temat... :?

A telefonicznie to da się aktywować zakupioną nową kartę na to samo imię i nazwisko, co np. poprzednia karta? W moim przypadku dało się to zrobić bez problemów. Wspomniałem też konsultantowi podczas ostatniej rozmowy w celu aktywacji mojej nowej karty, że nie udało mi się tego zrobić przez Internet, że nie dostałem SMS-a zwrotnego i że podczas próby aktywacji mojej poprzedniej karty w ten sam sposób też to się nie udało. I konsultant na to kompletnie nic mi nie powiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP można i sto modułów aktywować na jedno konto, NC+ jest inne i bardziej u[beep]liwe, to co pisałem to według regulaminu, może korektę dali poprzez telefon jak aktywujesz, ale poprzez sms musisz podawać inny numer, niekiedy to też zawodzi i trzeba dzwonić by aktywować, ja tam zawsze dzwonię, połączenie max 10 minut a aktywacja też prawie od razu, jak zdejmą promocję to nie będzie problemów ze Smart HD+, nadal cisza co do dalszych planów odnośnie Smart HD+ i to mnie niepokoi, mam 2 karty w zapasie to 4 miesiące cały pakiet a potem pozostanie CP przed płacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem wczoraj, że strona internetowa www.telewizjanakarte.pl nie działa. Wyświetla się błąd 404 "not found". Tak też jest w tej chwili.

Czy to jakaś awaria, czy też już nagły, definitywny koniec tej strony? Platforma nc+, jak zwykle, nic o niczym nie informuje... :?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona Cyfrowy Dom przestarzała i nikt tam nic nie robi, nawet jak zniknie to nikt nie zauważy, oferta Smart HD+ działa więc jest Ok ;)

Na Forum NC+ narzekają ICA to nie dziwię się że Telewizja na kartę nie aktualizowana, tną mocno koszty i widocznie nie ma stałej osoby co tym się zajmuje,

lub nikomu nie zależ na tym, bo klient nie płaci za serwis a telewizję, CP trochę ma lepiej ale też nie przykłada się zbytnio , w XXI wieku trochę to dziwne ale trzeba po prostu przywyknąć, zmian na lepsze raczej nie będzie , chyba że kto za darmo im to poprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo to i twarz ciężko dostac ;)

 

Poprostu liczy się kasa z umowy na abonament. Każda umowa ładnie wygląda w statystykach.

Prepaid psuje im wyniki. Jest po to żeby się sprzętu po ADB pozbyc żeby nie płacic za utylizację.

 

Choc ja na prepaid w TNK HD ( BSKA ) złego słowa powiedziec nie mogę.

Przeprosiłem się po 4 latach umowy z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co to całe zamieszanie. W ogóle ta strona była z www na początku? Bo w google jest bez i normalnie działa.

http://telewizjanakarte.pl

 

Nie wiem, czy coś pozmieniali, czy coś innego kombinują, ale w tej chwili strona pod adresem www.telewizjanakarte.pl nadal nie działa. Tak, jak wspomniałem wcześniej, wyświetla się błąd 404: "not found".

Jednak po wpisaniu tego samego adresu, ale już bez prefiksu "www", czyli po prostu telewizjanakarte.pl, strona ta otwiera się normalnie. W tytule strony jest jednak jakieś tajemnicze "telewizja na kartę: start3". :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem, czy coś pozmieniali, czy coś innego kombinują, ale w tej chwili strona pod adresem www.telewizjanakarte.pl nadal nie działa. Tak, jak wspomniałem wcześniej, wyświetla się błąd 404: "not found".

 

Barti nie drąż już tematu - nie ma co robić z tego afery. Tak jest od zawsze i jest to wina błędnej konfiguracji DNS lub samego serwera www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przez allegro. Dwa razy już tak doładowywałem i bez problemów. Przedłużenie konta następuje z reguły do 1 godziny. Nie wiem jak to możliwe że tak szybko, ale chyba lepiej zapłacić te 4-8zł więcej i mieć od razu.

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie polecam doładowywania karty Smart HD+ poprzez przelew bankowy na konto przypisane do karty.

Swego czasu miałem bardzo złe doświadczenie w tej kwestii. Mimo wysłania przelewu, wpłata ta nie została zaksięgowana nawet chyba po dwóch tygodniach (nie pamiętam już dokładnie)! Szeroko to niegdyś opisywałem w niniejszym wątku.

Obecnie doładowania mojej karty Smart HD+ wykonuję przez Internet, za pomocą sklepu internetowego "Hollex.pl", płacąc za doładowanie kartą płatniczą. Doładowanie karty następuje szybko i skutecznie, jeszcze tego samego dnia, o ile wykonamy je odpowiednio wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...