Skocz do zawartości

Bonus, prezent dla zmigrowanych


Sektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko do was odnośnie HBO w Platinum dzwoniłem w piątek wieczór konsultant powiedział ze do 24 godzin będzie włączone nie zostało włączone , zadzwoniłem w niedziele konsultant powiedział mi to samo i do teraz nie idzie co mogę zrobić żeby szło i jak mogę inaczej interweniować w tej sprawie bo dzwonic nie mam zamiaru ???

 

U mnie tak samo od soboty rano..... Wygląda na to, że nic tu nie działa!!!! Obiecanki, cacanki, nawet przy przeprosinowym bonusie.. To chyba jakis żart już, Bareja by nie przewidział......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest w nc+ najgorsze - całkowita nieprzewidywalność. Ty dzwonisz o 12:00 w sprawie HBO - świeci Ci następnego dnia; ktoś dzwoni 12:01 - świeci po godzinie; ja dzwonię 12:02 - nie świeci do dziś.

I NIKT NIE POTRAFI ODPOWIEDZIEĆ DLACZEGO TAK JEST.

Co dzwonisz do nich, to za każdym razem inna wersja tej samej historii.

Nic tylko nagrywać i wrzucać na YT.

 

@Ste tak jak pisałem wcześniej, trafiłeś na miernoty konsultantowe. Ja trafiłęm na doświadczonego konsultanta i mi wszystko powiedział odnośnie moich reklamacji zarejestrowanych, ba nawet sam zaproponował mi włączenie HBO. Nie świeciły od razu, ale po moim wczorajszym telefonie zaświeciły dobrze że na ,,GRE O TRON". :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja się zapytałem 3 razy i zostałem poinformowany że do końca umowy a wiec mam podstawy reklamować w styczniu 2014 jeśli przyjdzie rachunek na 179 Rozmowy sa nagrywane a zapisałem sobie dokładnie datę i godzinę rozmowy"

 

Ja wczoraj telefonicznie również zostałem trzykrotnie zapewniony, że bonus do końca trwania umowy. Natomiast dzisiaj proforma zatelefonowałem, aby się upewnić i tu... niespodzianka :( Miła Pani po konsultacjach z przełożonym stwierdziła kategorycznie, że tylko do końca grudnia 2013. Na moją sugestię, że przecież wczoraj trzykrotnie zostałem zapewniony, że jest inaczej odparła, że mogę jedynie zareklamować ( co zresztą zrobiłem )... Bajzel, że hej. Ciekaw jestem jaki będzie finał... czy w ogóle dowód nagrania cokolwiek znaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi odpisali...

--------------------------

Witam,

 

przy próbie aktywacji bonusu w postaci HBO, wystąpił problem systemowy

który chwilowo uniemożliwia nam wykonanie modyfikacji. Zgłosiłem to do

naszego działu technicznego - numer zgłoszenia xxxxxx. Zapewniam, że

problem zostanie usunięty najszybciej jak to tylko możliwe, a

niezwłocznie po jego usunięciu aktywujemy obiecany prezent. Proszę o

cierpliwość i jednocześnie przepraszam za te utrudnienia.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł_nc+

nc+_przedstawiciel

----------------------------------------

 

 

Ja...pier...do.....ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze narzekasz... ja z pocałowaniem ręki wziąłbym taki pakiet w cenie Golda.

 

To bierz to :

 

Postprzez danielqs » 35 minut temu

Universe z cala paczka Canal+ i HBO + MR Standard - 89 zl na 12 miesiecy. Promocje weszly od dzis, bralem od reki. Lepsze to od tych gratisow co dawali od piatku.

 

I co, dalej uważasz że gold z całą paczką C+ na 18 miechów + MR za 89zł to taka rewelacja???

Oczywiście o ile to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest masakra co NC+ robi ze swoimi klientami ci co juz migrowali mieli dostać bonusy, niestety tylko klienci z pakietem Universe+ nie dostają bonusów natomiast tańszy pakiet Comfort+ dostaje paczkę Canal+ już nie wspomnę o Silver i Gold które też dostają paczke Canal+ klienci z pakietem Universe+ dosłownie nic nie dostają mówię o klientach juz zmigrowanych co to za równe traktowanie porażka jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam, dzisiaj dostałem maila od nowej platformy:

 

"Szanowni Państwo,

 

dziękujemy, że są Państwo z nami.

 

Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy

wyjątkowy prezent: od 1 maja do końca br. 20 zł miesięcznie rabatu

za dotychczasowy pakiet, automatycznie odliczanego od Państwa

abonamentu.

 

Pozdrawiamy,

nc+"

Dołączcie jeszcze kodowanie seca do brakujących kanałów i jestem w pełni szczęśliwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie niewprowadzą nic jestem w goldzie idzwoniłem przed chwila pytalem sie jaka jest róznica miedzy goldem i silverem czy chodzi tylko o cene a babka mi ze mam dodatkowo 2 canal + a ja jej ze ci w silverze mają to samo zyli całą paczke canal+ za mniejszą kase a czyli ja płacę 79 a oni 64 czy jest róznica w cenie a ona mi ze ja mam net vod a ja jej ze ja z tego niebede korzystal i chce jakis bonus a ona ze niemoze mi nic zaproponowac poprostu tragedia......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie niewprowadzą nic jestem w goldzie idzwoniłem przed chwila pytalem sie jaka jest róznica miedzy goldem i silverem czy chodzi tylko o cene a babka mi ze mam dodatkowo 2 canal + a ja jej ze ci w silverze mają to samo zyli całą paczke canal+ za mniejszą kase a czyli ja płacę 79 a oni 64 czy jest róznica w cenie a ona mi ze ja mam net vod a ja jej ze ja z tego niebede korzystal i chce jakis bonus a ona ze niemoze mi nic zaproponowac poprostu tragedia......

 

no chyba żarujesz :)

Przecież dostałeś oddatkowe C+, wiec masz swój gratis :)

Zróżnicowanie cen było w n bardzo duże, to jak widać przeniesie się również na nc+.

Niektórzy płacili za wpt+npremium+vod+hbo+fimbox po 60zl, a byli i tacy co mieli to za 150 (widziałem na własne oczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzisiaj zmieniło. Dzwoniłem czemu jeszcze bonusowe kanały u mnie nie działają, i zostałem przełączony do osoby, która w trakcie rozmowy nadała mi uprawnienia w systemie.

Jeśli możesz podaj mi numer na jaki dzwoniłeś i CO DOKŁADNIE POWIEDZIAŁEŚ że Cię przełączyli do osoby nadającej uprawnienia - bo ja 4 razy w tej sprawie dzwoniłem, na 4-ech idiotów trafiłem, a ostatni nie dał mi dojść do słowa a w końcu się rozłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...