Skocz do zawartości

Bonus, prezent dla zmigrowanych


Sektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 zł rabatu od jakiej kwoty, jeśli można wiedzieć?

 

 

ja dostałem rabat 20 zł od kwoty 179 zł i Pani powiedziała że będę płacił do końca umowy czyli do września 2014 po 159 zł , Jestem Bardzo zadowolony

Nie do końca umowy a do końca grudnia 2013.

Mnie tez pani początkowo mówiła że do końca umowy. Ale po moim 3-krotnym spytaniu się czy napewno do końca umowy i jej konsultacji z przełożonym przeprosiła za pomyłkę i stwierdziła ze jednak nie do końca umowy.

 

 

ja się zapytałem 3 razy i zostałem poinformowany że do końca umowy a wiec mam podstawy reklamować w styczniu 2014 jeśli przyjdzie rachunek na 179 Rozmowy sa nagrywane a zapisałem sobie dokładnie datę i godzinę rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem w sprawie mojego bonusa. Migrowałem na AI 6 kwietnia. Wszystko mi działa od tego samego dnia (30 minut i miałem wszystkie kanały, uprawnienia, aktualizacje). W BOK się dowiedziałem, że moja umowa "wchodzi w życie" od 1 maja, pani się mocno zdziwiła, że mi wszystko teraz działa. Miała wpisać w system zniżkę 20 zł, zobaczymy na fakturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy to HBO HD zostanie samo wyłączone automatycznie 1 Stycznia jak i również Sandance HD pod koniec Czerwca bo konsultanci się motają w tym co mówią :P

 

Ps.: Dzwoniłem w piątek miało być sobota (brak ) sobota telefon miało być w poniedziałek brak maksymalny termin to koniec Kwietnia takie to bonusy HBO od NC+ :D

 

EDIT

 

OPCJA HBO HD DZIAŁA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal brak HBo od piatku dzwonie ( juz okolo 8 tel.) mam dosc!

na powaznie gdybym mieszkal w PL to wchodze do pkt nc+ biore takiego osobnika ktory mi wciska przez tel ciagle inne wersje i robie z niego przeciez pomidorowy!!!

 

U mnie już świecą HBO - zadzwon zdenerwowany, krzycz, powiedz że sobie coś zrobisz. Postrasz ich :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kilka razy o tym tutaj pisalem. Rozmowa z konsultantem w piatek okolo 18.00 . Konsultant zaznacza w systemie chec skorzystania z bonusa HBO. Efekt do dzisiaj ( 4 dni) nie swieci. A zarzad platformy "piekne" listy oglasza do abonentow. Jezeli to jest ultranowoczesna i w pelni skomputeryzowana platforma nastawiona pozytywnie na klienta, to juz dawno powinno to u mnie i wielu innych "swiecic". Nie rozumiem jak mozna nie wprowadzic do systemu, banalnej opcji: konsultant ( w koncu chyba ma jakies uprawnienia ) zaznacza opcje dla klienta w systemie. System z automatu nadaje klientowi uprawnienia. Proste, ale dlaczego tak skomplikowane w wydaniu "nowoczesnej" platformy w XXI wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisaliście umowy bez bonusów,które tak chwaliliście więc dlaczego żebracie teraz o bonusy?Nie stać was,żeby sobie za 30 zł dokupić HBO?Przecież nc+ to platforma premium więc zapłaćcie jak chcecie oglądać. :-D A tak ujadaliście na przeciewników nc+,że biedaki że wypad do PC haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisaliście umowy bez bonusów,które tak chwaliliście więc dlaczego żebracie teraz o bonusy?Nie stać was,żeby sobie za 30 zł dokupić HBO?Przecież nc+ to platforma premium więc zapłaćcie jak chcecie oglądać. :-D A tak ujadaliście na przeciewników nc+,że biedaki że wypad do PC haha.

 

Nikt nie "zebra" zwyczajnie chodzi o zasady. Jezeli platforma "krzyczy" na caly kraj w wysokonakladowych gazetach na cala strone, ze jest "cacy" i "och" i "ach" a w ramach przeprosin udziela bonusy niesamowite. To warto zeby spolecznosc zainteresowana wiedziala jaka jest naga prawda o tych tzw. bonusach. Skoro kogos przepraszaja to chyba wiedza za co !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisaliście umowy bez bonusów,które tak chwaliliście więc dlaczego żebracie teraz o bonusy?Nie stać was,żeby sobie za 30 zł dokupić HBO?Przecież nc+ to platforma premium więc zapłaćcie jak chcecie oglądać. :-D A tak ujadaliście na przeciewników nc+,że biedaki że wypad do PC haha.

Cos ci się [beep]

Jakie żebranie!!! SAMI dali mi upust. O nic nie żebrałem ani nie prosiłem.

Jak sami wciskają to mam nie brać?? A może znów jestem jeleniem bo wziąłem upust???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi niby prezentami to jest chyba tylko tak dla świetego spokoju zeby abonenci sie trochę uspokoili.A po drugie ja myślę ze prezent to zawsze jest jakaś niespodzianka a nie że ja jescze muszę do nich dzwonić zeby mi łaskawie ten prezent dali, śnmiechu warte jakby nie szło tego zrobić automatycznie przecież wiedzą jakie ludzie mają pakiety .Jednym słowem rozpiżdziel i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo - od piątku 3 telefony, aktywacja za każdym razem miała być po 24h, HBO nadal brak.

Tam pracują jakieś [beep]. I tyle.

Próbowałeś restartu MediaBoxa bez karty? Miałem podobną sytuację, tyle, że z paczką "filmbox". Oni wysyłali uprawnienia, a u mnie kanały nie świeciły. Restart bez karty i zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni sobie jaja robią z klientów prezes Julian zapowiedział w swoich przeprosinach że dla wszystkich klientów już zmigrowanych będą bonusy i promocje dla Universe+ nic nie ma kłamią nadal i tyle. Dzwoniłem czy coś będzie przygotowane usłyszałem nie wiadomo ta cała nc+ zeszła na samo dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie czy HBO HD te w ramach bonusu zostanie odłączone automatycznie od Styzcnia 2014 czy muszę telefonować do nich i zgłosić odłączenie

to samo pytanie dotyczy Sundance HD które jest za darmo do końca czerwca

 

Proszę o odpowiedz :) PLIS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poczekajmy do pierwszego rachunku.

- Jaka jest prawda zobaczymy.

 

Ja mam niby Golda. za 79 zł plus ostatnie telewizyjne gratisy.

 

- czy będzie nowe konto do wpłat ????

 

Nic mi nie przyszło w sprawie umowy , a rozmowa 25 marca ...???

 

- Przeważnie płaciłem ok. 20 dnia m-ca

- Ale bajzel :brawo:

sz.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...