Skocz do zawartości

TVP i kanały tematyczne


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Tak najpierw niech zrobią test a w międzyczasie mogą wykombinować ramówkę dla takiego kanału.

Ja już watpię czy wystartuje w ogóle najważniejszy projekt TVP - TVP INFO bo czekamy rok i nic :(

Z nie powstałych kanałów najbardziej żal jest mi Rozrywki bo chyba jej oferta byłaby najlepsza ze wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja nie widziałem :shock: Bezpłatnie... Bezpłatnie można znaleźć ale odkodować sobie np. TVP Sport to sobie trzeba N-kę sobie kupić :evil: Tak samo, kiedyś w Wyborczej była zakładka reklamowa TVP. I było napisane, co następuje: [Kanały tematyczne] Dostępne w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych. Tylko ciekawe, że taki TVP Sport jest tylko w N a TVP Historia nie ma nigdzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodali do niej system kodowania (zapewne był już), jest cały czas nie kodowana, bo ten system nie działa, tzn jest, ale "wyłączony". Nie wiem jak to po ludzku wytlumaczyć... W każdym razie działa normalnie, bez żadnych przeszkód można ten kanał oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia będzie FTA, Sport będzie płatny. Mówili o tym już od samego powstania. Ale pod rządami PO to nie wiadomo w którą stronę pójdzie TVP. Mam przeczucie że w dobrą :) Czyli komercyjną. Ta ich misja to czysta fikcja. Mam nadzieje że wkrótce ktoś rozgoni te tabuny nierobów z TVP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić tak jak jest w Niemczech, czyli da publiczną TV za darmo z satelity. Dodatkowo powinni wykupi jakieś miejsce na HB i z tamtąd nadawać swoje kanały. jednocześnie dobrze by było gdyby zrezygnowali z Astry i Eutelsata W3. Zaoszczędzoną w ten sposób kasę mogliby przeznaczyc na opłacenie miejsca na HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Astry mają podobno darmo ten TP. A co do naszego Hot Bird'a to zapraszam do lektury tematu :arrow:Hot Bird - koniec miejsca na transponderach

 

na skróty to tak: nie ma już miesjca na tej pozycji satelitarnej, więc nici z kanałów TVP nadawanych na tej pozycji przez samo TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...