Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kablówki zawsze są tańsze - technologia przesyłu jest tańsza

Poza tym promocyjna cena niewiadomo na jak długo. Może regulamin mi wskażesz ?

Dopiero co info się pojawiło, na regulamin więc trzeba jeszcze poczekać.

Lepiej nie wspominaj Julkowi o tym przesyle, bo jeszcze nam za to doliczy extra.

 

To zależy czy światłowodem czy przez satelitę pobierają sygnał - Julien juz tak się skompromitował ale TWARDY jest . Złamac go może min. 1 mln wypowiedzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szałowy jeden ;D

to oferta może być godna rozważenia. Zwłaszcza, gdy nie oglądasz sportu.

 

Nie oglądam.. No dlatego każdy musi zdecydować za siebie, jak komu wygodnie, z tego co widzę to polsat będzie sie teraz starał odebrać niezadowolonych klientów nc+, osobiście wolałam wypowiedzieć umowę, bo dużo nerwów już mnie kosztowało to ich dzwonienie i zmiana zdania co drugi dzień, może się w końcu to spokoi, a może będzie jeszcze gorzej ;D Wole się nie obudzić któregoś dnia "wymigrowana" do nc+ z nową 18-miesięczną umowa na ich warunkach ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbonara - cierpliwość, moja droga, jest cnotą! :D ja czekam, obserwuję i wcale mi się nie spieszy. Dokąd mogę oglądać to co lubię-będę płacił abonament. Jeśli spróbują do czegoś mnie zmusić-zobaczą moje wypowiedzenie. Ale jako abonent Cyfry+ jestem zadowolony. Przynajmniej narazie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza premium w CP to podobna oferte masz w nc+ za 10 zl mniej

Hmm ?

69zł miesięcznie przy przejściu, do tego MR gratis, + 3 miechy za darmo zamiast 99zł + extra za MR to 10 zł różnicy ?

Nie sądzę.

 

mowie o podstawowej ofercie... WP w CP za 69zl i Universe+ w nc+ za 59zl. MR u nich wyglada tak jak VOD... VOD to PPV, a MR to latanie z karta do drugiego decka co jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbonara - cierpliwość, moja droga, jest cnotą! :D ja czekam, obserwuję i wcale mi się nie spieszy. Dokąd mogę oglądać to co lubię-będę płacił abonament. Jeśli spróbują do czegoś mnie zmusić-zobaczą moje wypowiedzenie. Ale jako abonent Cyfry+ jestem zadowolony. Przynajmniej narazie :D

 

Niestety z cierpliwością to u mnie ciężko :D Obyś był zadowolonym abonentem do końca, tego Ci życzę! :) Choć może być różnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ostatnimi czasy rozdawało promocję na zasadzie bierz i tak tego nie utrzymasz, dostałem Superpremium HD + HBO + HBO GO + MR + 2 x PacePVR + Cinemax i Filmbox na 7 m-c przy umowie na 18 m-c za 114 PLN, czyli jedyną alternatywą przy migracji dla mnie jest ALL za 179 PLN, ciekawe jak mnie do tego przekonają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ostatnimi czasy rozdawało promocję na zasadzie bierz i tak tego nie utrzymasz, dostałem Superpremium HD + HBO + HBO GO + MR + 2 x PacePVR + Cinemax i Filmbox na 7 m-c przy umowie na 18 m-c za 114 PLN, czyli jedyną alternatywą przy migracji dla mnie jest ALL za 179 PLN, ciekawe jak mnie do tego przekonają ?

 

nie przekonaja... tak samo zreszta jak mnie. Mam C+Superpremium z HBO i nSport z MGM i niby co mi maja zaproponowac. Jak bede musial za to samo doplacac minimum 20-30zl. A wogole mnie nie interesuje wciskanie na sile Seriali+, premier TVP i innym bzdur ktore podnosza tylko cene wlasnie o te 20-30zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ostatnimi czasy rozdawało promocję na zasadzie bierz i tak tego nie utrzymasz, dostałem Superpremium HD + HBO + HBO GO + MR + 2 x PacePVR + Cinemax i Filmbox na 7 m-c przy umowie na 18 m-c za 114 PLN, czyli jedyną alternatywą przy migracji dla mnie jest ALL za 179 PLN, ciekawe jak mnie do tego przekonają ?

 

Dla ciebie raczej alternatywą jest platinum za 119zł ;) Ja mam optimum HD za 86zł + mr + dzierżawa za 15 i mi zaoferowali Golda za 89zł + HBO w sumie 109 do tego MR + dzierżawa 15zł, w twoim przypadku będzie podobnie ;)

 

Połowę wątku przewertowałem i zgłupiałem już dokumentnie. To jest chore, że muszę się dowiadywać z forum a nie od operatora. W każdym bądź razie, jak ktoś powiedział "cierpliwość jest cnotą" więc poczekam, poobserwuję i innym radzę to samo, ani nie migrować ani nie wypowiadać a nuż coś się ciekawego wydarzy, a jak nie to przecież 15 kwietnia też można wysłać wypowiedzenie albo zmigrować ;) (ale by się zdziwili jakby 17 dostali kilkaset tysięcy wypowiedzeń :D )

 

Swoją drogą, orientuje się ktoś jak wygląda dokupienie jeszcze jednego multiroomu? można tylko w APS czy na partyline też i czy to się wiąże z wymianą obecnego sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza premium w CP to podobna oferte masz w nc+ za 10 zl mniej

Hmm ?

69zł miesięcznie przy przejściu, do tego MR gratis, + 3 miechy za darmo zamiast 99zł + extra za MR to 10 zł różnicy ?

Nie sądzę.

 

mowie o podstawowej ofercie... WP w CP za 69zl i Universe+ w nc+ za 59zl. MR u nich wyglada tak jak VOD... VOD to PPV, a MR to latanie z karta do drugiego decka co jakis czas

Połowa kanałow w nc+ niegwarantowanych. Porównaj to jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza premium w CP to podobna oferte masz w nc+ za 10 zl mniej

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD - masz razem więcej kanałów niż w nc+ (np. Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, 3 Viasaty, CBS-y, CN, TCM, Universal HD, TLC HD, 13th Street, History HD w cenie, Sundance HD w cenie, oba Eurosporty HD gwarantowane, inne kanały gwarantowane, a do bezkarnego wyłączenia w nc+ w każdej chwili np. Polsat News, Comedy Central), nie ma kanałów z plusem, nSport, MGM HD tylko w zasadzie i np. Disovery Historia, które w samym nc+ nie jest gwarantowane.

 

Nie umiesz liczyć 69,90 tak, ale dla przechodzących multiroom gratis i 3 mies. gratis na 15 lub 6 mies. na 29 to daje średnio miesięczenie: 69,9*12/15=55,92 zł lub 69,9*23/29=55,44 zł, do tego tak naprawdę możesz podpisać umowę na sam Familijny Max HD i dostaniesz na te 3 lub 6 miesięcy razem ze Sport HD i Film HD, a później możesz dowolnie co miesiąc włączać i wyłączać Film HD i Sport HD, płacąc mniej, jak ci się tak zawidzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie, że te kanały ruszą już po północy.... znając życie to coś się znacznie dziać jutro rano.

 

A co do tematu, to jak z tymi listami? Bo ja do dziś nic nie dostałem.... kolejny nieuczciwy krok ze strony C+/nc+, mam niby możliwość wypowiedzieć umowę przez 14 dni a list kiedy zamierzają przysłać? Najlepiej niech przyślą 12 kwietnia....

 

Witam wszystkich. Miałem umowę z N na 24 miesiące i już 2 lata mi przedłużają (umowa na czas nieokreślony) i teraz mam pytanie. Czy N-ka może mnie zmusić do jakiejś umowy jeśli nie zrezygnuję teraz?

 

No a nie dostałeś listu z n/nc+? Z tego co rozumiem, to jeśli nie wypowiesz umowy do 14.04 to automatycznie oni ci narzucą ofertę przedstawioną w owym liście od maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...