Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie wysłane/zarejestrowane. Do tej pory:

 

-CANAL+OPTIMUM

-OPTIMUM HD PROMO za 0 zł

-PACE PVR 500 GB za 0 zł

-MGM/NSPORT za 0 zł

-drugi dekoder SAGEMCOM HD na własność (bez multiroom)

 

Chciałbym się dowiedzieć, co mogę MAKSYMALNIE UGRAĆ przy przedłużeniu umowy w granicach 70zł/mies.(jakie opcje dodatkowe, kanały itd). Dodam, że nie interesują mnie te wszystkie VOD netVOD itp. Z góry dziękuję za odpowiedź

Dodam, że do tej pory płacę za to 62 zł miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy była.

Na przykład: Silver wraz z C+ X 6 za 64 PLN.

Mi zaproponowali: Silver z 6x C+, do tego multiroom (miałem wcześniej) i dekoder PEACE 500GB za 64zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa wygasa mi 31 sierpnia.

przed chwila telefon. proponuje srednio uprzejmy konsul universe+6xc++MR+obecne dekodery za 74 zł (jeden sd, jeden pace). Twierdzi, ze nizej sie nie da bo z racji tego ze wynajmuje oba dekodery to teraz w nc+ za drugi musze placic 20 zeta,a nie 5 zl jak do tej pory. Na moje ze inni dostawali to za 59 zl to on na to ze nie mozliwe, ze tez sledzi fora :) i nie ma takiej opcji zeby drugi dekoder za free. Czyli razem nie da sie taniej niz 74 zl i ze do kazdego pakietu doliczą mi 20 zl za dekoder. Czy naprawde tak jest czy sciemnial ?, czy zawsze licza 20 zeta teraz za drugi dekoder ?. Na koniec powiedzial zebym pamietal o zdaniu sprzetu. W zwiazku z tym czy ktos moze potwierdzic aktualnosc oferty universe+6xc++MR /dekoder sd+pace, karty cameleon/ za 59 zł w punkcie przy zdawaniu sprzętu ?. obecnie mam c+kompakt, MR /dekoder sd i pace/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa wygasa mi 31 sierpnia.

przed chwila telefon. proponuje srednio uprzejmy konsul universe+6xc++MR+obecne dekodery za 74 zł (jeden sd, jeden pace). Twierdzi, ze nizej sie nie da bo z racji tego ze wynajmuje oba dekodery to teraz w nc+ za drugi musze placic 20 zeta,a nie 5 zl jak do tej pory. Na moje ze inni dostawali to za 59 zl to on na to ze nie mozliwe, ze tez sledzi fora :) i nie ma takiej opcji zeby drugi dekoder za free. Czyli razem nie da sie taniej niz 74 zl i ze do kazdego pakietu doliczą mi 20 zl za dekoder. Czy naprawde tak jest czy sciemnial ?, czy zawsze licza 20 zeta teraz za drugi dekoder ?. Na koniec powiedzial zebym pamietal o zdaniu sprzetu. W zwiazku z tym czy ktos moze potwierdzic aktualnosc oferty universe+6xc++MR /dekoder sd+pace, karty cameleon/ za 59 zł w punkcie przy zdawaniu sprzętu ?. obecnie mam c+kompakt, MR /dekoder sd i pace/

Dziwny przypadek. Gdybyś brał dekoder to zgoda. Ale skoro już masz! Konsultant ściemnia.

Ja bym czekał na lepsza ofertę.

 

I to jeszcze dekoder SD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej prawda z tym 20 zł za drugi dekoder, chyba nikt tego nie wyrwał za 0 zł, czekaj do końca umowy bo jest szansa dostania pakietu Universe+6x+MR za 49 zł + 20 zł za drugi dekoder.

 

a orientujesz sie za ile byłby comfort z opcją multi (zamiast tego universe) + 6xc+ + MR na obecnych moich zasadach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa wygasa mi 31 sierpnia.

przed chwila telefon. proponuje srednio uprzejmy konsul universe+6xc++MR+obecne dekodery za 74 zł (jeden sd, jeden pace). Twierdzi, ze nizej sie nie da bo z racji tego ze wynajmuje oba dekodery to teraz w nc+ za drugi musze placic 20 zeta,a nie 5 zl jak do tej pory. Na moje ze inni dostawali to za 59 zl to on na to ze nie mozliwe, ze tez sledzi fora :) i nie ma takiej opcji zeby drugi dekoder za free. Czyli razem nie da sie taniej niz 74 zl i ze do kazdego pakietu doliczą mi 20 zl za dekoder. Czy naprawde tak jest czy sciemnial ?, czy zawsze licza 20 zeta teraz za drugi dekoder ?. Na koniec powiedzial zebym pamietal o zdaniu sprzetu. W zwiazku z tym czy ktos moze potwierdzic aktualnosc oferty universe+6xc++MR /dekoder sd+pace, karty cameleon/ za 59 zł w punkcie przy zdawaniu sprzętu ?. obecnie mam c+kompakt, MR /dekoder sd i pace/

Dziwny przypadek. Gdybyś brał dekoder to zgoda. Ale skoro już masz! Konsultant ściemnia.

Ja bym czekał na lepsza ofertę.

 

I to jeszcze dekoder SD!

 

przepraszam, trochę się minąłem z prawdą. Dokładnie to mam takie dekodery UltraBox+/PVR PHILIPS (MR),Box+/HD SAGEMCOM DSI83, ale faktem jest że tylko jeden z twardym dyskiemm.

 

 

Ja mam ten MR od roku i też mi sie wydaje, że ludzie z forum tego dostawali za 0 zł pakiet dwóch dekoderów, gdzie tylko jeden byłz twardym dyskiem i żaden z nich nie był własnościowy. Wziąlbym już to za te 64 zeta, teraz odmówiłem i czekam dalej. Nie chcę dać się okraść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda rozstałem się z cyfrą w maju, ale chciałbym zapytać - czy Ci którzy zostali w NC+ są zadowoleni z oferty?

Związałem się z UPC, ale to jednak lipa - w porównaniu z nc+ jakość słabiutka, no i ciągłe awarie, no i nie ma nSport.

 

PS: sorry, może nie ten temat, ale nie znalazłem odpowiedniego, a tu najwięcej ludzi pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Cyfra ma w raportach ile razy do kogo dzwoniła, komu wysłano sms z prośbą o kontakt nt przedłużenia, kto ile maili wysłał ? czy taki konsultant dzwoniący do mnie widzi wszystko na monitorze nt moich kontaktów z Cyfrą ? tak sie zastanawiam czy zadzwonić i walić ścieme że dostałem sms z prośbą o kontakt albo że byłem umówiony z jakimś konsultantem na rozmowe odnośnie fajnej oferty dla mnie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...